lostyazilim

Sitemi Sattım Adsense Hesabım Ne Olacak ?

7 Mesajlar 1.168 Okunma
lostyazilim
smmexpress

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar sitem için bi arkadaşdan kapora aldım ve 5 Kasımda ücreti alıp devri yapıcam . E peki içinde 70 küsür dolar biriken adsense hesabımı ne yapabilirm ? Tekrar bi site açıp hitlendirip kazanç sağlayacak duruma getirmek uzun bi zaman alacak. Alternatif çözümü varmıdır ? Sitede alım satım ilanı da yasak . Bi orta yolu nedir başına gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Pin doğrulama yapılmış hesaptır. Ağustos ayından beri de açıktır.

Bakındım çözümle alakalı bir konuya ulaşamadım tecrübelerinizi yardımlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Google 100 e tamamlanmadan yollamazmı?

wmaraci
reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
100$ olmadan yollamaz hocam.
Cozum onerim birine tamamlatabilirsiniz anlasabilirseniz, yada hesabi el altindan satabilirsiniz.
Ama rn iyi cozum yeni bir site acin tamamlayin yavas yavas.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Hocam yeni site açsam 30 dolar birikene kadar saçlarım beyazlar :) kısa sürede tamamlayacak bi arkadaşla anlaşabilirim o zaman fakat ban yemeyelim içerdeki de gitmesin ?

Ek Olarak: bu şekilde tamamlamak için başka birisiyle anlaşmak forumca yada googleca yasakmıdır peki ?

webhost webhost WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web Tasarım - CMS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar sitem için bi arkadaşdan kapora aldım ve 5 Kasımda ücreti alıp devri yapıcam . E peki içinde 70 küsür dolar biriken adsense hesabımı ne yapabilirm ? Tekrar bi site açıp hitlendirip kazanç sağlayacak duruma getirmek uzun bi zaman alacak. Alternatif çözümü varmıdır ? Sitede alım satım ilanı da yasak . Bi orta yolu nedir başına gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Pin doğrulama yapılmış hesaptır. Ağustos ayından beri de açıktır.

Bakındım çözümle alakalı bir konuya ulaşamadım tecrübelerinizi yardımlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Google 100 e tamamlanmadan yollamazmı?

arkadaşınla la konuş siteden google reklamlarını kaldırmasın 100$ a ulaşınca sana 70 i ni versin. :-) 30$ da ona kalsın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Yok işte sorun zaten ordaydı kesin ban yer :D neyse sağolun farklı bi forumdan bi arkadaşa satmak üzere anlaştım napalım başka çözüm yok 70 dolar da az para değil hele ki google dan alacaklıyken hayatta bırakmam :D

Ek Olarak: Ama yine de bunun için çözüm önerisi olanlar cevaplarsa sevinirim. Ben halletmiş bile olsam işine yarayacak birileri vardır. Çok aradım ve hiç bir yerde açıklaması yok gibi bişey.

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
100 $ olmadan parayı kullanamayacağın için, en mantıklısı geri kalan 30$'ı tamamlayacak ve bu süre zarfında banlanmayacak birisini bulup reklamlarını yayınlamasıdır.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Hesabı devir alabilirim, uygun fiyatla anlaşabilirim veya farklı öneriler denenebilir...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al