wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense site ekleme sorunu

4 Mesajlar 1.181 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba uzun zamandır adsense ile çalışmadım yani neredeyse 5 sene kadar oldu :)
Önceleri bir blog için başvuru yapmıştım ancak site kabul edilmemişti şimdi o blog için hangi gmail den dahi başvuru yaptığımı bilmiyorum ama o blog için kullandığım gmail ile adsense başka bir site eklemeye çalıştığımda önceki kabul edilmeyen blogun ismi geliyor yine ekleyin falan diyor. Yani yeni site ekleyemiyorum. Aşağıda ki resimde görüldüğü üzere. Başka bir gmail ile, herzaman kullandığım gmail ile girince de aynı sorun oluyor. Yani iki gmail ile de aynı siteyi gösteriyor yeni site ekleme imkanı vermiyor. Ancak yeni bir gmail açarsak ekleme imkanı veriyor. Yeni adsense hesabına eski başvuruda reddedilen bilgilerin aynısını gireceğimiz için yeni bir hesap açsak uyarı maili gelecek(mi?) ne yapacağımı anlamadım.Biraz karışık anlattım ama anlayan eğer yardım edebilecek olan varsa yazarsa konuya ya da mesajla ulaşırsa çok makbule geçer. Ben de kendisine bir güzellik yaparım :)

wmaraci
reklam

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)
Benimde şuan kişisel (gmail) hesabım bu şekilde, Önceden başvurdugum blogspot sitesi çıkıyor.

babamın üstüne farklı bi gmail hesabından aldım numaralar, soyad vs. aynı. Çıksa çıkardı sadece ad degişik hocam.
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Anil adlı üyeden alıntı

Benimde şuan kişisel (gmail) hesabım bu şekilde, Önceden başvurdugum blogspot sitesi çıkıyor.

babamın üstüne farklı bi gmail hesabından aldım numaralar, soyad vs. aynı. Çıksa çıkardı sadece ad degişik hocam.

Cevap için teşekkürler hocam. Anladım ancak bunun bir çözümü olsa gerek. Yani kabul edilmeyen site neden tekrar çıkıyor. Başka bir site için illa ki yeni bir adsense mi almak lazım yani kabul edilmeyen siteyi es geçip aynı gmail ile yeni bir site için adsense sıfırdan aynı isim telefon vs. ile başvuru yapamıyor muyuz ?

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkürler hocam. Anladım ancak bunun bir çözümü olsa gerek. Yani kabul edilmeyen site neden tekrar çıkıyor. Başka bir site için illa ki yeni bir adsense mi almak lazım yani kabul edilmeyen siteyi es geçip aynı gmail ile yeni bir site için adsense sıfırdan aynı isim telefon vs. ile başvuru yapamıyor muyuz ?

Onun mantıgını bende anlamadım :)
Yine kendinizi garantiye alıp soyadınız ile başvuru yapın. Para çekerken vs. sıkıntı çıkarmasın hocam.

Dedigim gibi; Bi yakınınızın üzerine (kardeş, baba vs.) alın derim.

Diger bilgileride aynı şekilde girersin. Telefonu da aynısını yazmayın bence ne olur ne olmaz. Telefon ve adı degişik yapın yeterlidir, bi sıkıntı çıkmaz diye umuyorum. Şuan 2 adet hesabım var. Bende çıkmadı :)
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al