wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense yeni kayıt ile ilgili

5 Mesajlar 614 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

makalemlik makalemlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Forumda araştırdım ama ya ben araştırmayı beceremedim yada soruma gerçekten cevap yok.

Durumu şöyle açıklayım. 2005 yılında adsense üyeliği vardı ama o zamanlar seo falan bilmediğimizden kendim bile tıklamıştım düşünün cahillik derecesini :) gösterim 10 iken tıklamanın 50 olduğu günler vardır. 100 doları bulduğumda banlanacaktı zaten. Çok az bir süre uğraştım sonra bıraktım. 10 dolar vardı yani hiç para almadım ama adresimi ismimi yazmıştım. Banka bilgimi yazmadım. Günler geçti biri adsenseme talip oldu. O zamanlarda ben hiç ilgilenmediğim için adsenseyi sattım. Gelelim sorularıma.

1- Farklı site ve isim adres vs. bilgileri ile başvursam kabul olma ihtimali nedir
2- Kabul olduktan sonra önceki başvurduğum siteye reklam koysam çakarlarmı
3-Diyelimki kabul edildi. İlk başta farklı bir isim yazdım ve para tahsilinde gerçek ismimi yazıcam sorun çıkarmı?
4-Adsense satıyolar onlardan alsam para tahsilinde kendi ismimi yazsam nasıl olur.
4- Bunlar işe yaramıyorsa başka bir yolu varmı.

Araştırmalarımda sağlıklı bir cevap bulamadım sizlerden yardım isteyim dedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

ozcan0110 ozcan0110 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance Web Developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 26 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Sen Legal Tıklama ve Gösterim Yapma,Özgün Şeyler Paylaş Ban Yemezssin.Hitini Özgün Yazı Paylaşarak Arttır.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Hocam inanmayacaksın ama 3 adet adsense hesabım var..

Şimdi yeni bir hesap aç ama farklı bir siteden başvurunu yap tamamen onaylandıktan sonra istediğin siteyi ekle ve ilk eklediğin sitendeki reklamları çek ve istenilen siteye ağırlık ver bunu sadece sen değil Herkes yapıyor. Düşün yani 3 tane hesabım var tek bir site ile açıldı ama farklı sitelerin reklamlarını karşılıyor.

Birde benim bundan aylar önce bir durumum daha oldu bir hesap açtım o siteye bir takım kurnazlıklarla tıklattım v.s sonra iyi bir para oldu tam çekecekken banlandı hesabım donduruldu. Sonra aylar sonra farklı siteden açtım adsenseyi ve bu siteyi onaylattım kabul ettiler sonrada devam ettim :D Yapılmayacak birşey yok yeterki dene denemekte fayda var :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Şimdi yeni bir hesap aç ama farklı bir siteden başvurunu yap tamamen onaylandıktan sonra istediğin siteyi ekle ve ilk eklediğin sitendeki reklamları çek ve istenilen siteye ağırlık ver bunu sadece sen değil Herkes yapıyor. Düşün yani 3 tane hesabım var tek bir site ile açıldı ama farklı sitelerin reklamlarını karşılıyor.

Birde benim bundan aylar önce bir durumum daha oldu bir hesap açtım o siteye bir takım kurnazlıklarla tıklattım v.s sonra iyi bir para oldu tam çekecekken banlandı hesabım donduruldu. Sonra aylar sonra farklı siteden açtım adsenseyi ve bu siteyi onaylattım kabul ettiler sonrada devam ettim :D Yapılmayacak birşey yok yeterki dene denemekte fayda var :D

Ben başvurdum bir iki gün önce bir iki gün önceki başvurumdan bir hafta kadar önce de başvurdum ancak hiçbir mail haber vs gelmedi.

Bu sayfayı gördüm ve hiçbir ses yok google'dan. Sorun sizce nerededir? Tek mail adresi kullanıyorum onda bütün sitelerim analitik webmaster tools vs yani. Aynısından da başvurdum. Ancak sonuç böyle. Yardımınızı bekliyorum benim 3'te gözüm yok :D 1 tane o da imzamdaki siteye istiyorum. Olmazsa da alternatif önerebilir misiniz?

wmaraci
wmaraci

makalemlik makalemlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 21, (%100)

ozcan0110 adlı üyeden alıntı

Sen Legal Tıklama ve Gösterim Yapma,Özgün Şeyler Paylaş Ban Yemezssin.Hitini Özgün Yazı Paylaşarak Arttır.

o zamanlar bilmiyordum hocam. şimdi zaten özgün makale yazıyorum ücretli. kendi projelerim var onlara kendim yazacağım zaten özgünlükte sıkıntı yok.

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

yani hocam 1. yöntemle açılır. Sonradan hak ettiğim parayı çekerken gerçek bilgilerimide girdiğimde sorun çıkmaz senin söylediğine göre öylemi

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al