freelance iş ilanları

ADVOLY Hakkında

15 Mesajlar 2.871 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Bugrahang Bugrahang WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Information Technology / OEM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 18 / 39
  • Ticaret 7, (%100)
Son günlerde ADVOLY üzerine bir yoğunluk var, forumda bu platformuna genelde insanlar birbirlerinden gördüğüne dikkat ettim ve bunun dışında herkes aynı soruyu soruyor. Ödeme alan var mı? TBM değerleri çok yüksek olduğundan bahsediliyor ve yayınlanan reklamlar Google reklamları.

Ben bir Adsense hesabı sahibiyim ve günlük gelirim 50-60 TL arası değişmekte. TBM değerlerinin çok daha yüksek olduğu söyleniyor bu durumda ben ADVOLY kullandığımda günde 100-150 TL mi kazanacağım?
Hepsinden önce en önemli konu; Ödeme alan var mı?

Öyle iddialı konular görüyorum ki başlık atılıyor, "Adsense diye bir şey mi vardı" şeklinde başlıklar mevcut. Ya siz ADVOLY kullansanız da Google`a muhtaçsınız sonuçta onların reklamları yayınlanıyor. Adamların platformunda adamlara şekil yapmaya başladınız. Gerçekten merak ediyorum benimde ADVOLY üyeliğim mevcut ve bunu 2 günde onayladılar. Genel olarak baktığımda da 2 gün içerisinde çoğunluğa onay vermişler. Şimdiye kadar ödeme aldım diye konu açan bunu kanıtlayan birisine denk gelmedim. Varsa kesin bir bilgi artık aydınlanalım ki kafamızdaki sorular yok olsun.
Kimse alınmasın ama ben şu an ödeme görmediğim için Adsense`den daha fazla ücret ödeyeceklerini sanmıyorum.

Bu adamlar Google reklamından tıklama başına ne alıyor ki hem bize bu kadar yüksek ücret ödeyip hemde kendileri kazanç sağlıyor?
baranos qgrup miniz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
hocam advoly geçen ayın ödemelerini bu ay yaptı tıpkı adsense gibi. Burada bulunanlar bu ay başvuru yaptığı için önümüzdeki ay sonunda ödeme gerçekleşir. Bu yüzden bende önümzüdeki ayı merakla bekliyorum ödemeler olacak mı diye. Ayrıca oranlarına baktığımız zaman adsenseden bile yüksek görünüyor 64 tık 32 tl vermiş. Fakat benim de kafamda şöyle bir soru var acaba hep böyle mi devam edecek diye? Belki adamlar şimdi yayıncı topluyor yüksek tbm ile daha sonra bu oranları aşağı çekeceklerdir olamaz mı ;)
flatcast okturen

kişi bu mesajı beğendi.

okturen okturen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmani
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 118 / 74
  • Ticaret 11, (%100)

hocam bende durum böyle 24 saat olmadı reklamıekleyeli

tecnomedya hocam fikrinize katılıyorum ilerde düşürebilirler yayıncı topladıktan sonra

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
okturen reklam yerleşimlerinizi kontrol edin

wmaraci
wmaraci

okturen okturen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmani
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 118 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
tecnomedya hocam anasayfada reklam :)

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
okturen reklam yerleşimleriniz iyi olunca tbm yüksek oluyor ;)

Bugrahang Bugrahang WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Information Technology / OEM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 18 / 39
  • Ticaret 7, (%100)
okturen tecnomedya Dediğiniz şekilde ileride düşüş olabilir. Şu an söylenilen rakamlar bana mantıklı gelmiyor. Arkadaşa da 1 tıklamaya 15 kuruş vermiş. Reklam yerinde sorun olduğunu sanmıyorum gösterimden yazmamış ücreti tıklamadan yazmış bu yüzden TBM değişmemesi gerekiyor. En azından Adsense dahil tüm firmalarda böyle. Reklam yeri sadece tıklama oranını arttırıyor. Bence önce herkes bir ödeme alsın. Kazançlar kesinleşti geçen ayın ama yatmadı henüz. Eğer böyle gitmesi mümkün olsa ben Adsense bırakır AdVoly geçer günlük kazancı 100 TL civara çıkartırım.

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
Buğrahan yani ilk başta hoşuma gitti fakat diğerlerinin oranlarını gördükçe adsense bile bu kadar vermiyordur diye düşünmedim değil. Bana kalırsa şimdi yayıncı topluyorlar yayıncı havuzunu iyice doldurunca bu oranları çok aşağı çekerler

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Benim gorusum su sekil aynen bu forumda bazi kisilerin basina geldi bende dahil sitede armaxi sirketini kullanan kisi 300 makalelik paketi 225tl ye satti yani piyasanin 4 te biri degerine tabi bizlerde kandik sonucta herkesi dolandirdi gitti.
Bence bu durum ayni olacak belki bir ay olarak herkese zararda etseler ucreti oducekler sonra diyelimki 100 kisi topladin 1 ay boyunca adsenseden 100 kisiden en azda kazansan 50000 para kazanirsin sonucta bu adsenseden kazaniyor.Herkese tavsiyem dikkatli olun derim.
HoDaddy Bugrahang hacivat34

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

medyapena medyapena Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 49 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
Bende kullanıyorum.
Benim düşüncem bunlar adsense ile çalışmıyor ve bir şekilde bizim sitemizi adsensede onaylattırıyorlar ve ödemeyi önce onlar alıp sonra bize atıyorlar tabi ki advoly kazancı düşürülerek bizlere yansıtılıyor gerçeğini bilemem tabi ki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al