wmaraci reklam

Ayda 4000 TL Reklam Geliri Türkçe Siteden

35 Mesajlar 5.599 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cipralex cipralex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba;

Bu ay itibariyle aylık 4000 TL reklam gelirine ulaştım, bu ayki facebook ve instagram reklam satım almam da 800 TL, yani düz hesap 3200 TL kar oldu. Site adresini sormayın veremiyorum, site Türkçe bir site 6 yıllık - öğrenci sitesi. 6 yıldır her gün neredeyse yazı attım, şu an oranlarım to: 1,34 tbm: 0,58

teknik bilgim yok açıkçası özel bir reklamyerleşim de yapmadım. sadece büyük sitelerin reklam dizimine göre bakarak reklam yerleşimi yaptım. amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok sonuçta.

Türkçe siteden bir blogdan nasıl bu gelire ulaştın diye sorarsanız, tbm hep yüksek oldu, 0,50 0,60 tl gibi. bazı günler 1 tl'ye kadar yükseldi. En önemlisi özgünlük, özgün yazım çok, neredeyse tüm yazılarım özgün, ikincisi sabrettim, her gün yazı attım kendim çevirdim yazıları. 1-2 kez makale satın alayım dedim gerçekten makale satın alma ile olmuyor, hem yazılar kötü hem de çoğu google translate, hiç seo pakedi almadım, ucuz veya pahalı, birçok kelimede 1. sayfadayım ancak zaten backlink denilen olay otomatik oluştu. Yani kısaca her konuda organik gittim,özgün ve organik olursanız sanırım oluyor. Tabii dediğim gibi sabır. ilk yıllar günlük 5 tl-6 tl geliyordu, yılmadım arkadaşlar, projenize inanıyorsanız siz de yılmayın derim.

Sorularınız varsa alabilirim.
Gerilim AtaTekin nokta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yusufsak33 yusufsak33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
tebrikler hocam Kazancınız bol olsun merak ettiğim günde kaç saatini ayırıyorsun ve yolun başında olan bu kardeşine ne tavsiye edersin

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
cipralex

Öncelikle başarının devamını dilerim umarım hep artarak devam eder..

Ben günlük veya aylık tekil hitiniz ne kadar onu merak ediyorum.

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)

yusufsak33 adlı üyeden alıntı

tebrikler hocam Kazancınız bol olsun merak ettiğim günde kaç saatini ayırıyorsun ve yolun başında olan bu kardeşine ne tavsiye edersin

Hocam teşekkürler, dediğim gibi yapay birşey yapmadım, makaleler hep özgündü, ingilizce biliyorum çok iyi, kendim çevirdim makaleleri, günlük ortalama 2 saatimi ayırıyorum geceleri, sana tavsiyem ben hiç para odaklı yaklaşmadım, para odaklı yaklaşsam uzun aylar günde 3 lira 5 lira geliyordu, işi sevdim hobi olarak gördüm, ve hep site artan grafikte gitti, yavaş yavaş arta arta gitti. Belki profesyonel birinin elinde olsa aylık 10000 gelirdi şu an, reklam yerleşimi yapardı, yapay seo yapardı şu bu ama belki de ban yerdim :) google doğal siteleri zamanla ödüllendiriyor, mesela 2-3 kelimem var hep 1. sıradayım ne güncellemesi gelirse gelsin değişmedi.
yusufsak33

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammedalican adlı üyeden alıntı

cipralex

Öncelikle başarının devamını dilerim umarım hep artarak devam eder..

Ben günlük veya aylık tekil hitiniz ne kadar onu merak ediyorum.

Hocam reklam vermeme göre değişiyor, hiç reklam harcaması yapmazsam günlük 3000 kişi ortalama, reklam çalışmasına göre 5000-5500 bandına göre gidiyor, ha şunu da ekleyeyim şu ana kadar hiç birine reklamlara tıkla demedim, ban yerim korkusuna
Muhammedalican

kişi bu mesajı beğendi.

egurcan egurcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 47 / 6
  • Ticaret 4, (%100)
Eğitim sitesinde translate neden yaptınız hocam? sanırım yks sitesi falan değil?

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Reklamları sayfalardan mı yoksa direk face , instagramdan mı alıyorsunuz

otuzgun otuzgun Otuzgun Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 199 / 121
  • Ticaret 10, (%100)
Benim de eğitim sitem var ve tbm 0,06-0,13 arasında değişiyor. Bu tbm ye Türkçe bir eğitim sitesinde ulaşmış olmak hakikaten çok ilginç. Tıklanma oranını da arttırarak daha çok kazanmanızı umarım. Selamlar.

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)

serdar38 adlı üyeden alıntı

Reklamları sayfalardan mı yoksa direk face , instagramdan mı alıyorsunuz

abi benim kitlem 18-30 yaş arası, o yüzden facebook bıraktım direk instagram kasıyorum. facebook kullanmıyor maalesef gençler.

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)

otuzgun adlı üyeden alıntı

Benim de eğitim sitem var ve tbm 0,06-0,13 arasında değişiyor. Bu tbm ye Türkçe bir eğitim sitesinde ulaşmış olmak hakikaten çok ilginç. Tıklanma oranını da arttırarak daha çok kazanmanızı umarım. Selamlar.

Açıkçası dediğim gibi ben teknik konulara çok hakim değilim, tbm niye yüksek bunun teknik bir açıklmasını yapamam, ama eğitim sitesi derken benim hep blog neredeyse ve ilan. üniversite öğrencilerine yönelik sadece.
otuzgun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al