wmaraci reklam

Boşuna uğraşma, bu siteden kazanamazsın.. dediler

39 Mesajlar 5.114 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bnrdediki bnrdediki WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

YoutubeMagazin adlı üyeden alıntı

Hocam öyle bir başlık atmışsınız ki ben bir başarı hikayesi olduğunu düşündüm. Yani boşuna uğraşma bu siteden kazanamazsın dediler ama işte bak nasıl da kazandım gibisinden :)
Umarım reklam ve içerik stratejini daha da güçlendirip daha fazla kazanabilirsin dostum.

Hahah sağlam başlık dimi ama :)) buradaki tavsiyelere uyarak düzenledim az önce yine başvuru yaptım bakalım sonuç ne olacak. Geri bildirim yapacağım
YoutubeMagazin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Gukuk adlı üyeden alıntı

Olay makale sayısı değil, özgün içerik. Sadece kendim yazdığım ve toplamda 11 makale bulunan websitemize ilk başvuruda Adsense almıştık. Makalelerin hepsi 1000 - 2000 kelime aralığındaydı ve en ufak bir intihal yoktu. Kullandığımız görseller bile ücretsiz stock fotoğraflar sitelerinden alınmıştı, çok titiz çalışmıştık anlayacağınız.

Kısaca Google bir web sitesinin özgün olup olmadığını rahatlıkla tespit edebiliyor. Siz bazı yerleri değiştirerek yayınlasanız da algoritma bunun önceden yayınlandığının farkında. Yine de bir yazıyı referans alarak içerik üretecekseniz bu durumda önce kaynaktaki makaleyi okuyun ve tamamını elle yazın. Bir nevi okuduğunuz şeyin özetini giriyormuş gibi düşünün. Ancak çok zahmetli bir iştir. Gerçekten uğraş gerektiriyor.

Evet aynen dediğinizi yaptım. 200 e yakın makale vardı sildim çoğunu 90 a düştü. Kalanalr çok hit alan makalelerdi onları da tek tek silip tekrardan kendim yazdım aynı etiketler ile. Az önce de tekrardan başvuru yaptım. Bakalım ne olur sonuç

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)

bnrdediki adlı üyeden alıntı

Hahah sağlam başlık dimi ama :)) buradaki tavsiyelere uyarak düzenledim az önce yine başvuru yaptım bakalım sonuç ne olacak. Geri bildirim yapacağım

Evet başlık etkili, içeri gir konuyu oku dercesine bir başlık ama sonrasında pişman ettirmiyor değil, hahahaha tabii ki işin makarasındayım. Umarım başvuru sonucu olumlu olur. Haber edersin.

beratmemisoglu beratmemisoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek BİLİŞİM ÖĞRENCİSİ
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 48 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ben daha önce adsense onayı aldım size de elimden geldiğinde yardımcı olmak isterim.
bnrdediki

kişi bu mesajı beğendi.

OKUL DEDİĞİN NE DİR Kİ ?
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

tamam o zaman şöyle bir şey olsa. mesela günlük siteme 10k kişi girse ve 40k sayfa görüntülenme olsa google bana da göz yumar mı ?

Erotik içerik gerçekten bu kadar trafik çeker mi?

POSEiDON POSEiDON Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
aslında aksine site sabit olarak aktif olursa kazanacağını düşünüyorum

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Javadanadam adlı üyeden alıntı

Erotik içerik gerçekten bu kadar trafik çeker mi?

hocam site erotik felan değil. google'ın kurallarını okudum. daha önce de belirttiğim gibi sitede 200 küsür makale vardı kopya içerik olabilir veya kopya içerik diye sildim. sadece içerisinde pek yazı olmayan fotoğraflı makaleler kaldığından öyle gözüküyor.

trafik zor değil. 3 aydır işten arda kalan zamanlarımda paylaşımlar yapıyorum. günde ortalama 500 - 600 kişi giriyor 200 makale ile. hiç backlink felan bilmiyorum zaten bir yerde de paylaşmadım, reklam yaptırmadım. bir çok canlı yayın yapan arkadasım var 1 ay profillerine sabitleseler sitemi, 10k rahat giren olur. tabi şu an makale sayısı düşük.

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

onurkorkmaz adlı üyeden alıntı

aslında aksine site sabit olarak aktif olursa kazanacağını düşünüyorum

kesinlikle haklısınız. bir ara stabile bağladım her 2 saatte 1 makale yayınlıyordum yani önceden zamanlıyordum. şimdi makale sayımı düşürdüm ama yakında aynı şekil devam edeceğim.
POSEiDON

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

beratmemisoglu adlı üyeden alıntı

hocam ben daha önce adsense onayı aldım size de elimden geldiğinde yardımcı olmak isterim.

teşekkür ederim. zaten bu kadar içine girip uğraşa uğraşa ve buradaki yorumlarla da yola çıkıp gerekli düzenlemeleri yaptım. bakalım ne olur sonuç

POSEiDON POSEiDON Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 6, (%100)

kesinlikle haklısınız. bir ara stabile bağladım her 2 saatte 1 makale yayınlıyordum yani önceden zamanlıyordum. şimdi makale sayımı düşürdüm ama yakında aynı şekil devam edeceğim.

kimilerinin kötü tavsiyelerini dinlemeyin derim. beğenen sesini çıkarmaz çekemeyen engel olmaya çalışır:)
bnrdediki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al