wmaraci reklam

Boşuna uğraşma, bu siteden kazanamazsın.. dediler

39 Mesajlar 5.121 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bnrdediki bnrdediki WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
onurkorkmaz Haklısınız. 200 makale, sıfır reklam ve özellikle belirtiyorum işten arda kalan zamanımda uğraştığım wordpressin bir çok özelliğini deneme yanılma ile öğrendiğim bu siteye ocak ayında;

Kullanıcılar
6.194

Sayfa Görüntüleme Sayısı
21.728

güzel bir istatistik geldi bana.
POSEiDON

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

bnrdediki adlı üyeden alıntı

Google haberlere kayıtlıyım hemen indexleniyor sayfalar. Gdpr mi neydi o ayarlar tamam gizlilik şartları çerez politikaları tamam. Erotik fotoğraf olunca kurallara uygun yayınlıyorım. Site hızlı yavas değil mobil uyumlu üstüne birde amp var. Mesela onedio bir haber paylaşınca diyorki işte şu sitenin haberine göre diyip aynen haberi kopyala yapıştır yapıyor ben öyle yapmıyorum tüm haberi değiştiriyorum ama yine de alamıyorum.

Adsense pub id olmadan nasıl kayıt oldun google haberlere anlamadım
bnrdediki

kişi bu mesajı beğendi.

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Düzenli olarak özgün içerikler girdiğin sürece adsense reklam sunumunu onaylar. Kimsenin dediğini önemseme, sadece yap ama yaparken de doğru yap. 1000 tane makaleye de gerek yok ayrıca. Kopya içerik yazmıyorsun fakat kopyalayarak değiştirdiğin içeriği google anlayabiliyor. Eş anlamlısını eklesen bile sonuçta aynı anlama geliyor :) bunlara dikkat etmek gerek. Ve arkadaşlarının sosyal medyada siteni sabitlemesi organik hiti geçecekse bu yararlı olmayacaktır. Her zaman organik hit diğerlerinden yüksek olsun. Ücretsiz olarak backlink alabilirsin bu senin oldukça işine yarayacaktır emin ol.

Google, senin sitenin ne yapmaya çalıştığını anladıktan ve site google dostu olduktan sonra bazı konularda yaptığın paylaşımları "çok uç olmayacak" derecede yayımlayabilirsin.
bnrdediki

kişi bu mesajı beğendi.

tulparav.com

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Adsense kazançlarının Vergi'si hakkında bilgi edinmeni şiddetle tavsiye ederim. https://wmaraci.com/forum/adsense/adsense-youtube-twitch-kazanclarin-vergi-denetimi-665730.html
Bu arada siten açılmadı.

bnrdediki
bnrdediki

kişi bu mesajı beğendi.

iqhaber.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Sen emek ver de görsünler bakalım oluyor mu olmuyor mu :)
bnrdediki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

gorkemyabgu adlı üyeden alıntı

Düzenli olarak özgün içerikler girdiğin sürece adsense reklam sunumunu onaylar. Kimsenin dediğini önemseme, sadece yap ama yaparken de doğru yap. 1000 tane makaleye de gerek yok ayrıca. Kopya içerik yazmıyorsun fakat kopyalayarak değiştirdiğin içeriği google anlayabiliyor. Eş anlamlısını eklesen bile sonuçta aynı anlama geliyor :) bunlara dikkat etmek gerek. Ve arkadaşlarının sosyal medyada siteni sabitlemesi organik hiti geçecekse bu yararlı olmayacaktır. Her zaman organik hit diğerlerinden yüksek olsun. Ücretsiz olarak backlink alabilirsin bu senin oldukça işine yarayacaktır emin ol.

Google, senin sitenin ne yapmaya çalıştığını anladıktan ve site google dostu olduktan sonra bazı konularda yaptığın paylaşımları "çok uç olmayacak" derecede yayımlayabilirsin.

hiç anlamayan biri bile (örneğin ben) bu mesajından konuyu öğrenir. teşekkür ederim. bu konu başlığı altındaki mesajları inceledim uyguladım. her şeye tamam dedi son çıkardığı sorun benim 2014 yılından google adsense hesabım varmış zaten. şimdi onunla tekrar başvuru yaptım. beklemedeyim. eğitim öğretiminiz için teşekkür ederim

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

yb79 adlı üyeden alıntı

Sen emek ver de görsünler bakalım oluyor mu olmuyor mu :)

evet kesinlikle. sadece bu alanda değil yani hayatın tüm alanalrında emek verdiğiniz her şey mutlaka bir gün karşılığını alır. ben de bu mantığı sabitledim. devam ediyorum.
yb79

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

seomweb adlı üyeden alıntı

Adsense kazançlarının Vergi'si hakkında bilgi edinmeni şiddetle tavsiye ederim. https://wmaraci.com/forum/adsense/adsense-youtube-twitch-kazanclarin-vergi-denetimi-665730.html
Bu arada siten açılmadı.

bnrdediki

evet bu vergi olayında da bilgim yok. videonuzu ekledim sık kullanılanlara teşekkür ederim en müsait zamanda izleyip bilgi sahibi olucam.

• Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

MutlulukNerede adlı üyeden alıntı

Adsense pub id olmadan nasıl kayıt oldun google haberlere anlamadım

inanın bilmiyorum hatta 24 saat içerisinde google haberlerde çıkmaya başladım. ardından bilgisayarda 2-3 gmail açmışım. sonra farklı gmail ile girdim bir baktım google haberlerde yokum tekrar google news kayıt oldum. arama yapınca 2 tane çıkıyor sitem google habelerde. en son sildim teke düşrüdüm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al