freelance iş ilanları

Bu Reklamlara Kim Tıklıyor?

25 Mesajlar 2.734 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
BCanKARA hocam site açık doğrudur. ssyazilim abimizin de var beğeni sitesi. İllegal işlere bulaşmadığımız sürece yaptığımız bir şey yok. Linktl var sadece o da rahatsız etmeyecek bir reklam ve host parasını çıkartıyor haftalık 3-5k hitimiz var geçinip gidiyoruz. Hitin %30-40'ı token verip giriyor.

Yani kısacası bir ayda 30-40 tl geliyo, 35 sunucuya ödüyorum. Bazen kalıyor bazen kalmıyor ha kalanı da olunca seo için makale yazdırıyorum, backlink çalışması vs yaptırıyorum.

s
wmaraci
reklam

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
MBarisTR hocam yanlış anlamayın Allah bereket versin. Demek istediğim yaptığınız iş de çok dürüst sayılmaz. :)

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
BCanKARA Hocam havuz sistemi, beğendirmek istemeyen girmez zorla sokmuyoruz ya :) Havuz zaten, ben seni beğenmezsem sende beni beğenmezsin. Olur biter. (Quantum Fiziğine döndü iş iyice) neyse konuyu kapatalım. İstersen özelden eleştirebilirsin. İyi forumlar.

s

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

MBarisTR adlı üyeden alıntı

BCanKARA hocam site açık doğrudur. ssyazilim abimizin de var beğeni sitesi. İllegal işlere bulaşmadığımız sürece yaptığımız bir şey yok. Linktl var sadece o da rahatsız etmeyecek bir reklam ve host parasını çıkartıyor haftalık 3-5k hitimiz var geçinip gidiyoruz. Hitin %30-40'ı token verip giriyor.

Yani kısacası bir ayda 30-40 tl geliyo, 35 sunucuya ödüyorum. Bazen kalıyor bazen kalmıyor ha kalanı da olunca seo için makale yazdırıyorum, backlink çalışması vs yaptırıyorum.

BCanKARA adlı üyeden alıntı

MBarisTR hocam yanlış anlamayın Allah bereket versin. Demek istediğim yaptığınız iş de çok dürüst sayılmaz. :)

Facebook beğeni hilesi diye birşey yoktur. Olayları sürekli hile kavramı altına toplayan Türk mantığı vardır. Yabancılarda adı status liker Türklerde ise beğeni hilesi.

Bilgisi olmayan insan tabiki hile der geçer. Neticede google'de o şekilde keywordlendirilmiş. Lakin yapılan olayın Facebook Api sisteminin tamamen bir legal parçası olduğunu sadece facebook developersleri anlayacaktır. Bu tarz konularda tartışmanıza gerek yok. Uygulamalara giriş yaparken karşınıza çıkan uyarı yazılarını okuyun ve birazcık ingilizceniz var ise developers.facebook.com 'u inceleyin anlam çıkarabilirsiniz. Herkese bol şans.

wmaraci
wmaraci

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
ssyazilim O kişi benim sayfamı beğenmek istiyor mu? Organik olarak gelişen bir durum mu? O kitle benim ne işime yarayacak? Neyse tartışmaya gerek yok. Bilgilendirmeniz için teşekkürler aydınlandım.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al