BÜYÜK DÜŞÜNÜN! Artık hepimiz ÇOK DİLLİ (ingilizce ve diğer tüm dillerde) site YAPMAK ZORUNDAYIZ!

26 Mesajlar 6.258 Okunma
smmexpress

Honour35 Honour35 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Özel sektör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

bir kaç arkadaş da tıklama yaptı deneme amaçlı ama hala 1 tıklama gözüküyor bir de tahmini kazanç 0,08 aşırı komik rakam acaba bir yerlerde hata mı yapıyorum :confused:

wmaraci
reklam

BEYAZMASTER BEYAZMASTER YÜCE ALLAH'IN aciz 1 kulu Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 597
  • Beğeniler 154 / 153
  • Ticaret 0, (%0)
Honour35 Henüz o aşamalara gelmediğim için net birşey söyleyemem...

Tıklamanın direkt mi yoksa yeni sekmede açılacak şekilde mi yapıldığı ve tıklama yapılan sitede ne kadar kalındığı vs belirleyici olabilir!

Ayrıca insiyatifin google'ın paşa gönlünde olduğunu unutmayalım!

Mümkün olduğunca az para vermek için her türlü bahaneyi bulacağından ve üreteceğinden şüphem yok!

abd ye de google da ZERRE KADAR GÜVENMİYORUM.

Reklam aşamasına gelince daha iyi alternatifler var mı diye araştıracağım...

ÖNCE "İYİ,DOĞRU,GÜZEL BİR İNSAN" OLMAK (VEFA,TEVAZZU,NAİFLİK,SAYGI,...) GEREK!
Sonra wm oluruz.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)

plutohendrix adlı üyeden alıntı

tr adsense hesabına sahip olduğunuzdan dolayı tl olarak görünüyor. çevirilmiyor hocam. ancak bu kazancınızı etkilemez 0.4 kuruş olmasaydı onun dolar hali gözükecekti muhtemelen yine de ingilizce içerik için az bir miktar kesinlikle eğer tıklama değerli ülkelerden geliyorsa. ben de merak etmiştim bu konuyu başka bir forumda kazancı etkilemediği yönünde bilgilendirmişlerdi. bide şöyle bir şey var, adsense onayınız yeniyse zamanla oturur ilk başlarda bir kilit mevcut oluyor yüksek tbm oranlarına karşı. belli bir tıklama aldıktan, zaman geçtikten sonra kazancınızın stabilleşeceğini düşünüyorum adsense onayınız yeniyse.

Hocam az hitli bir sitem var. Bgbg 0.05 kuruş oluyor ama 500 görüntülenme için kazanç yansıtmıyor. Ertesi gün bir 500 daha alındığında bu veya buna benzer bir tutar yansıtıyor mu? Günlük kazanç bırakmıyor çünkü. Bir kuruş da olsa motive edici olabiliyor.

Bir diğer sorum da reklam inceleme merkezi ne işe yarıyor tam olarak? Etkili nasıl kullanılır? Benim adsensem de yeni. Site kategorisinden çok bağımsız reklamlar gösteriyor genellikle. Kategoriye bağlı olsa kazanç elde edebileceğimi düşünüyorum. Kişiselleştirilmiş reklamlar açık.

Typer Typer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 11 / 84
  • Ticaret 0, (%0)

güncel geri durumlarını göz önüne aldığımızda düşüncelerinizde haklısınız yurt dışı sitelere yoğunlaşmamız gerekiyor fakat bunu yaparken özgün olmamız gerekiyor.

BEYAZMASTER

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

musaarikanhdd musaarikanhdd Ruh Adam Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Önerileriniz ve düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim hocam. Peki mevcut bir sitede ve Türkçe içerikli bir sitede, yabancı içerikler paylaşmak mümkün mü? Yani bunun adsense tarafına hiç bakmadım. Siz planladığınız için bakmış olabilirsiniz belki?

Pasta payı yüksek, rekabetin yüksek olduğu bir alanda Türkçe kelimeler girilmiş, Türkçe site çıkmaz hocam aramada. Paylaşırsın, ama arama odaklı bir çalışma olmaz. he sosyal medya hiti çekerim ABD, kanada diyorsan gene kazandırır.

Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)

Rekabet çok yüksek çok çalışmak lazım, yüksek motivasyon lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al