wmaraci reklam

Gelirler neden azaldı?

9 Mesajlar 986 Okunma
smmexpress

Pozoyun Pozoyun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Herkezin dillerine pelesenk olmuş bir soru ama ben yine sormak istiyorum adsense gelirleri neden azaldı? Acaba sadece bende mi? Yoksa aynı durum sizdedemi var? Bir arkadaş eskiden 100tık'a 20$ aldığını söyledi. Ama artık o kadar kazanamıyormuş bırakın 20$, 5$ kazanınca mutlu oluyormuş... Bir bilginiz varsa bizimle paylaşırmısınız..? Şimdiden Teşekkürler...

wmaraci
reklam

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Arz talep meselesi galiba. Çok fazla abartıldı google çok fazla da talep olunca fiyatları düşürdüler. istersen siteden adsense reklamlarını kaldır benim gibi hala google bişey zannedip kabul edilmeyi bekleyen milyonlarca insan var. Böyle olunca da google fiyatlarını düşürüyor tabi. Ben 3. başvurumda da red aldım. Bir daha da başvurmayı düşünmüyorum. Google sitemi beğendirmekle uğraşacağıma hiti artırmakla uğraşırım. google kabul edileceğim diye günde en az 200 hit getiren bir sürü yazımı sildim sırf kopya içerik diye. Bir daha google a itibar etmem. varsın adsense vermesin hitimi artırır link satışından daha fazla kazanırım. diye düşünüyorum bilmem yanlışmıyım
Jengawer

kişi bu mesajı beğendi.

İmzam Yok.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

aspercasper adlı üyeden alıntı

Arz talep meselesi galiba. Çok fazla abartıldı google çok fazla da talep olunca fiyatları düşürdüler. istersen siteden adsense reklamlarını kaldır benim gibi hala google bişey zannedip kabul edilmeyi bekleyen milyonlarca insan var. Böyle olunca da google fiyatlarını düşürüyor tabi. Ben 3. başvurumda da red aldım. Bir daha da başvurmayı düşünmüyorum. Google sitemi beğendirmekle uğraşacağıma hiti artırmakla uğraşırım. google kabul edileceğim diye günde en az 200 hit getiren bir sürü yazımı sildim sırf kopya içerik diye. Bir daha google a itibar etmem. varsın adsense vermesin hitimi artırır link satışından daha fazla kazanırım. diye düşünüyorum bilmem yanlışmıyım

hocam doğruluk payı var ama google dünya devi adamların üstüne bir reklam şirketi varmı? bence yok, aslında doğrusunu söylemek gerekirse 3 kuruş için google'nin arkasını kaldırdık :D suç bizde ama yapıcak birşey yok...

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
hocam kısaca özetliyeyim sana şu piyasada en sorunsuz ve en iyi aldığın reklam firması adsense bunu kabullenelim önce. 24 tıkada 6,83 $ gibi bir para 2-3 gün sonrada 28 tıka 5,43 $ gibi bir para almışım bence gayet iyi veriyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Modesly adlı üyeden alıntı

hocam kısaca özetliyeyim sana şu piyasada en sorunsuz ve en iyi aldığın reklam firması adsense bunu kabullenelim önce. 24 tıkada 6,83 $ gibi bir para 2-3 gün sonrada 28 tıka 5,43 $ gibi bir para almışım bence gayet iyi veriyor.

28tıka 5$ alsam ben o zaman zengin olurum açıkcası :D Ahh bu google'nin adaletini seveyim... :mad:

conrad conrad Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ÖĞRENCİ
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Tam adsense aldım fiyatlar düştü :)

bilalaltan bilalaltan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

kopya yazımı sıldım dıyosun :) arkadaş o yazılarla hiti anlık yakalarsın ama tek şikayette SANDBOX yada fıltre cezası yersin

ÖZGÜN YAZI YAZMAYI BILMEDEN ADSENSEYE SİZLER BAŞVIURUNCA TBM lerin düşmesi gayet normal.

Okullar açılsada rahatlasak.

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

bilalaltan adlı üyeden alıntı

kopya yazımı sıldım dıyosun :) arkadaş o yazılarla hiti anlık yakalarsın ama tek şikayette SANDBOX yada fıltre cezası yersin

ÖZGÜN YAZI YAZMAYI BILMEDEN ADSENSEYE SİZLER BAŞVIURUNCA TBM lerin düşmesi gayet normal.

Okullar açılsada rahatlasak.

Senin seviyene düşmeyi kendime yakıştıramıyorum. Muhtemelen daha çocuksun.
Ama yine de bir kaç kelime yazıyım. Kopya yazıdan kastım on binlerce sitede yer alan bir konuyu evirip çevirip temcit pilavı gibi milletin önüne sermektir. Kopyala yapıştır yapacaksam site açmamın ne anlamı kalır.
Özgün yazı yazma konusunda senin gibi çocuklardan öğrenecek bir şeyler varsa yazılarına bakar öğreniriz sorun değil. Ancak doktora tez aşamasında olan birine özgün yazı yazmayı bir liseli öğretmeye kalkarsa gülerim buna. Zira sitemde ben yazı yazmıyorum. Sadece yazılan yazıları yayınlıyorum.
Okulların açılması konusunda hem fikiriz. AÇılsında senin gibiler okuluna başlasın azıcık seviye öğrensin.

İmzam Yok.

bilalaltan bilalaltan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Senin seviyene düşmeyi kendime yakıştıramıyorum. Muhtemelen daha çocuksun.
Ama yine de bir kaç kelime yazıyım. Kopya yazıdan kastım on binlerce sitede yer alan bir konuyu evirip çevirip temcit pilavı gibi milletin önüne sermektir. Kopyala yapıştır yapacaksam site açmamın ne anlamı kalır.
Özgün yazı yazma konusunda senin gibi çocuklardan öğrenecek bir şeyler varsa yazılarına bakar öğreniriz sorun değil. Ancak doktora tez aşamasında olan birine özgün yazı yazmayı bir liseli öğretmeye kalkarsa gülerim buna. Zira sitemde ben yazı yazmıyorum. Sadece yazılan yazıları yayınlıyorum.
Okulların açılması konusunda hem fikiriz. AÇılsında senin gibiler okuluna başlasın azıcık seviye öğrensin.

evirip çevirip temcit pilavı yapacağına ÖZGÜN ol tavsiye ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al