wmaraci reklam

Google Adsense Onaylamıyor

9 Mesajlar 1.167 Okunma
smmexpress

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
Sitem: Tarih.Kim

Sitemde 41 tane özgün yazı , hakkımda , iletişim sayfalarıda mevcut,

Forumda bir arkadaştan yardım aldım dediklerini yaptığım halde adsense onaylanmıyor yetersiz içerik demekte.

Başka ne yapmalıyımki adsense onaylasınlar?

şimdiden yardımcı olacak veya olmuyacak herkeze teşekkürler .

wmaraci
reklam

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Çok acele etmeyin sanırım site yeni. Biraz daha zaman geçsin tekrar başvurun. Onaylanması biraz zor oluyor ama.

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Sitenize yeni ancak özgün içerikler girmeye devam edin. Günde en az 1 tane olacak şekilde. İsminizle alakalı daha önceden sorun yaşamadınız ise, ileriki günlerde verilir merak etmeyin.

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Sitenize yeni ancak özgün içerikler girmeye devam edin. Günde en az 1 tane olacak şekilde. İsminizle alakalı daha önceden sorun yaşamadınız ise, ileriki günlerde verilir merak etmeyin.

ismim ile alakalı bir sorun yaşamadım bağzı günler okul nedeni ile günde 10 içerik bağzılarında hiç giremiyorum bu sorun olurmu ?

murat709 adlı üyeden alıntı

Çok acele etmeyin sanırım site yeni. Biraz daha zaman geçsin tekrar başvurun. Onaylanması biraz zor oluyor ama.

Bende öyle düşündüm ancak forumda gördümki 1 günde bile onaylananlar var :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

KadirKC adlı üyeden alıntı

ismim ile alakalı bir sorun yaşamadım bağzı günler okul nedeni ile günde 10 içerik bağzılarında hiç giremiyorum bu sorun olurmu ?

İstikrar hayatın her alanında şarttır hocam. Günde en az 1 konu girmek, bazen 10 konu girip bazen yazmamaktan daha iyidir. Ancak bu durumda direk etken değildir. Acele etmeyin. 40-50 yazı olan siteye günlük 50 kişi zor girer. Yani organik arama ile. Reklama tıklasa zaten alakalı reklamda hiç yada yaz olacağı için, size çok kucuk dönüşümü olur. Yani yok denecek kadar kazancınız olur. O yüzden önce hite bakın. Özgün yazı ve resimlerle donatın sitenizi. Kısa süre sonra yeniden başvuru yapın.

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

İstikrar hayatın her alanında şarttır hocam. Günde en az 1 konu girmek, bazen 10 konu girip bazen yazmamaktan daha iyidir. Ancak bu durumda direk etken değildir. Acele etmeyin. 40-50 yazı olan siteye günlük 50 kişi zor girer. Yani organik arama ile. Reklama tıklasa zaten alakalı reklamda hiç yada yaz olacağı için, size çok kucuk dönüşümü olur. Yani yok denecek kadar kazancınız olur. O yüzden önce hite bakın. Özgün yazı ve resimlerle donatın sitenizi. Kısa süre sonra yeniden başvuru yapın.

Dediklerinizi anladım ancak ben bu siteyi adsense hesabı almak için açtım geliri bu siteden elde etmiyeceğim ilerki projelerim için hazır olması lazım .

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Bende öyle düşündüm ancak forumda gördümki 1 günde bile onaylananlar var :)[/QUOTE]

Hocam bunu bende gördüm ve çok şaşırdım hatta bu işi yapanlar var heralde bir bedel karşılığında. Onlardanda yardım alabilirsin.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

KadirKC adlı üyeden alıntı

Dediklerinizi anladım ancak ben bu siteyi adsense hesabı almak için açtım geliri bu siteden elde etmiyeceğim ilerki projelerim için hazır olması lazım .

Alırsınız. Özgün ve istikrarlı içerik ile. Siz söylenenın aksine, google aranmaları dışında aşırı hit almamaya bakın. 1 googleden 20 wm sitelerinden faceden gelmişse, direk adsenseye başvurmuşsanız google ne düşünür? Millet tutturmus bir sosyal medya doğrudur güzeldir belki. Ama şu aşamada değil ve doğru orantıda olmalı. Benimde sitelerim var. Adsense için düşündüğüm hiçbir sitemde kesinlikle wmaraci, fuub, face, twit gibi yerlerden hit almıyorum. Hem tbm daha yuksek oluyor, hemde google belirli bir çekimden sonra çok buyuk bir siteniz yoksa (shiftdelete,memurlar,haberler.com vs) ileriki dönemlerde sosyal medyadan aşırı hit alanları banlar düşüncesindeyim. Şurda 1000 kişi bunun aksini söyler ancak adsense politikalarına baktığımızda bu dediğim sanki ilerisi için gizli bir ban sebebi gibi geliyor bana. en azından şüpheli bir durumun oluşmasına sebep oluyor.
mehmetozturk154

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

Alırsınız. Özgün ve istikrarlı içerik ile. Siz söylenenın aksine, google aranmaları dışında aşırı hit almamaya bakın. 1 googleden 20 wm sitelerinden faceden gelmişse, direk adsenseye başvurmuşsanız google ne düşünür? Millet tutturmus bir sosyal medya doğrudur güzeldir belki. Ama şu aşamada değil ve doğru orantıda olmalı. Benimde sitelerim var. Adsense için düşündüğüm hiçbir sitemde kesinlikle wmaraci, fuub, face, twit gibi yerlerden hit almıyorum. Hem tbm daha yuksek oluyor, hemde google belirli bir çekimden sonra çok buyuk bir siteniz yoksa (shiftdelete,memurlar,haberler.com vs) ileriki dönemlerde sosyal medyadan aşırı hit alanları banlar düşüncesindeyim. Şurda 1000 kişi bunun aksini söyler ancak adsense politikalarına baktığımızda bu dediğim sanki ilerisi için gizli bir ban sebebi gibi geliyor bana. en azından şüpheli bir durumun oluşmasına sebep oluyor.

Teşekkür ediyorum dediklerinizi uygulayacağım.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al