KadirKC adlı üyeden alıntı

Dediklerinizi anladım ancak ben bu siteyi adsense hesabı almak için açtım geliri bu siteden elde etmiyeceğim ilerki projelerim için hazır olması lazım .

Alırsınız. Özgün ve istikrarlı içerik ile. Siz söylenenın aksine, google aranmaları dışında aşırı hit almamaya bakın. 1 googleden 20 wm sitelerinden faceden gelmişse, direk adsenseye başvurmuşsanız google ne düşünür? Millet tutturmus bir sosyal medya doğrudur güzeldir belki. Ama şu aşamada değil ve doğru orantıda olmalı. Benimde sitelerim var. Adsense için düşündüğüm hiçbir sitemde kesinlikle wmaraci, fuub, face, twit gibi yerlerden hit almıyorum. Hem tbm daha yuksek oluyor, hemde google belirli bir çekimden sonra çok buyuk bir siteniz yoksa (shiftdelete,memurlar,haberler.com vs) ileriki dönemlerde sosyal medyadan aşırı hit alanları banlar düşüncesindeyim. Şurda 1000 kişi bunun aksini söyler ancak adsense politikalarına baktığımızda bu dediğim sanki ilerisi için gizli bir ban sebebi gibi geliyor bana. en azından şüpheli bir durumun oluşmasına sebep oluyor.