freelance iş ilanları

Ilk adsense ödemesi

9 Mesajlar 1.129 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

randommusic53 randommusic53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
herkese selamlar. nisan 2015 adsense onaylı youtube kanalım var. mayıs ayından itibaren her ay düzenli olarak kazancım adsense hesabına yansımış ancak ben şifremi ve mail adresimi unuttuğumdan giriş yapamadığım için göremedim. ilk defa kasım ayında adsense hesabı şifremi buldum ve giriş yaptım. mayıs 2015- kasım 2016 arasında 4 haneli bir kesinleşmiş ödemem var.

banka hesap onayı için ufak miktardaki ödemeyi ve onayını 24 kasım civarı yaptım. benim sizlere 2 sorum olacak
1) ödemeyi alabilmem için adresime gelen pini onaylamam gerekiyor mu ? hiç pin onayı yapmadım.adsense hesabıma girince sadece '' Henüz adresinizi (PIN) doğrulamadığınız için reklam birimleriniz reklam göstermiyor. '' uyarısı alıyorum. pin doğrulamadığınız için ödeme alamazsınız gibi bir ibare yok. kanalınıza reklam alamazsın olarak anladım bunu.

2)pin sayfasına girdiğimde 11aralıkta pin oluşturulduğu ve postalandığı yazıyor. adres bilgilerim de doğru. pin ne zaman adresime ulaşır kısacası eğer ödeme almam için pin onayına gerek varsa kasım ayı içerisinde pin gelip ödeme alabilir miyim? pinler tahmini ne kadar sürede geliyor?

sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)
pin onaylamadan parayı çekemezsiniz hocam. pin kısmına bakın tekrar tekrar pin isteyin gelene kadar en son gelmezse belge ile onaylayın.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Benim pin de gelmedi hala bekliyorum gelmezse yine artık bi çözüm buluruz.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de bu haftanın başından itibaren PIN yollandı uyarısı aldım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

bengaripadam adlı üyeden alıntı

pin onaylamadan parayı çekemezsiniz hocam. pin kısmına bakın tekrar tekrar pin isteyin gelene kadar en son gelmezse belge ile onaylayın.

gelmezse belge ile onaylayın ne demek acaba ? bu konu hakkında hiç bir bilgim yokta

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)
şahsen hocam ben kimliğimin ön ve arkasının fotoğrafını çektim.

Ek Olarak: şahsen hocam ben kimliğimin ön ve arkasının fotoğrafını çektim.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Hocam dört defa pin isteme hakkınız var. Her istemenin üstünden iki üç hafta geçmesi lazım. Zaten YENİ PIN İSTE butonu aktif olunca hemen yeni pin isteyebilirsin, o aktif olmadan isteyemezsin. Diyelim ki soon pin isteme hakkın da bitti ve hala gelmedi mi? Bu sefer aynı panelde BELGE GÖNDER gibi bir uyarı çıkacak. Ordan parayı alacağın banka hesap numarasının sahibi olan kişinin kimliğini Renkli tarayıcıyla taratıp ya da cep telefonuyla çekip ordan adamlara gönderiyorsunuz. Bir saat içinde hesabın onaylanmış oluyor. Dua et pin hemen gelsin yoksa birkaç ay pin için bekleyeceksin.

• Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sanırım bu 2nci isteyişim olucak. 11 aralıkta gönderildi yazıyor umarım kısa zamanda gelir. yoksa baya bekleyicez gibi duruyor ilk pinimi kasım 23-24 civarı istemiş olmam gerek. 1 yıldır şifremi unuttum diye bakmıyordum meğersem hatrı sayılır bi tutar birikmiş. neyse geç olsun da güç olmasın. teşekkür ederim cevaplarınız için herkese bol kazançlar

Ek Olarak:

bulgay adlı üyeden alıntı

Hocam dört defa pin isteme hakkınız var. Her istemenin üstünden iki üç hafta geçmesi lazım. Zaten YENİ PIN İSTE butonu aktif olunca hemen yeni pin isteyebilirsin, o aktif olmadan isteyemezsin. Diyelim ki soon pin isteme hakkın da bitti ve hala gelmedi mi? Bu sefer aynı panelde BELGE GÖNDER gibi bir uyarı çıkacak. Ordan parayı alacağın banka hesap numarasının sahibi olan kişinin kimliğini Renkli tarayıcıyla taratıp ya da cep telefonuyla çekip ordan adamlara gönderiyorsunuz. Bir saat içinde hesabın onaylanmış oluyor. Dua et pin hemen gelsin yoksa birkaç ay pin için bekleyeceksin.

sanırım bu 2nci isteyişim olucak. 11 aralıkta gönderildi yazıyor umarım kısa zamanda gelir. yoksa baya bekleyicez gibi duruyor ilk pinimi kasım 23-24 civarı istemiş olmam gerek. 1 yıldır şifremi unuttum diye bakmıyordum meğersem hatrı sayılır bi tutar birikmiş. neyse geç olsun da güç olmasın. teşekkür ederim cevaplarınız için herkese bol kazançlar

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
pin 1-2 haftada gelmişti bana

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al