wmaraci reklam
lidertakipci

Kapatılan Adsense Hesabın Banka Hesabının Kullanılması

7 Mesajlar 1.740 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşlar az önce konu açtım bu konu taammen farklı,

konu,

Kapatılan Adsense Hesabın Banka Hesabının Kullanılması ile ilgilidir.

örneğin burda kardeşimin hesabı geçersiz reklamlardan dolayı banlanmadı tam olarak ama hesabı durduruldu öyle birşey oldu sanırım geçelim

o arkadaşımızın bankasını kullanabilirmiyiz bir sorun yaşarmıyız yani kısaca geçersek,

Hesabı kapatılan birinin banka hesabını kullanabilirmiyiz teşekkürler

Selamlar
wmaraci
reklam

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
hemen kullanılmasında sorun olurmu bilemiyorum ama banlanan bir adsense hesabı bilgilerini adres dahil birebir kullanabilirsin sadece biraz zaman geçmesi lazım bir sorun olmuyor (en azından 6 aydır olmadı)

-Bura komple benim.

mkardogan mkardogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 27 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
sorun olur tabi kullanma dostum . aynı ip başvuruları bile bazen sıkıntı çıkarırken sen aynı bankadan bahsediyorsun

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1539
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)
Aynı ad ve soyadda yüzlerce kişi olduğu için tekrar hesap oluşturmanızda aynı ismi kullanabilirsiniz ama aynı banka hesabını kullanamassınız. İş bankası giriylliyken ban yediyseniz garanti bankası bilgileri verin. IP adresinizi mutlaka değiştirin cacheleri temizleyin, eski hesabınıza tekrar girmeyin, ban yiyen siteye tekrar adsense kodları eklemeyin.
burmeser

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
sayın arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. ancak ben sanırım size yanlış bilgi verdim nedeni şimdii aklıma geldi ban yediğimi bilmiyorum ama hesap kapatılmıştı.

ancak kapatılan hesapta hatırladığım kadarı ile banka hesap no girmemiştim.
sadece standart çek dağıtımı seçmiştim. yani kısaca kapatılan hesapta, banka eklememiştim. ozamanlar banka hesap no yoktu.

ancak bu varki, kapatılan hesap' a ait kişinin bankasını ekledim haliyle adres aynı zaten ancak esas kullanıcının isim soy ismi farklı, buda aynı adreste 2 hane de oturmamız.

ben ekledim şuanda zaten arkadaşlar dün gece şuanda kontrol sonrası test depotizo ödeme yollarsalar online olarak arkadaşla bakacağız. ve bu durumda sizlerede bilgi veririm.

değerli yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Konuya ilave olarak

Utkubrs arkadaşım mesela dedğiniz bir yazıda,

ban yiyen siteye tekrar adsense kodları eklemeyin.

ancak siteler yine aynı ve aktif uzun süredir ban olacağını sanmıyorum hesap kapatılmıştı ozamanlar yani şöyle birşey yazıyordu,

gerçersiz tıklamalar nedeni ile hesap etkin değil gibi birşeydi şuanda ancak yine aynı siteler kullanılıyor ve uzun süredir. sadece ödeme onayında sorun yaşadık artık zaman gösterecek olayları teşekkürler

Selamlar

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

utkubrs adlı üyeden alıntı

Aynı ad ve soyadda yüzlerce kişi olduğu için tekrar hesap oluşturmanızda aynı ismi kullanabilirsiniz ama aynı banka hesabını kullanamassınız. İş bankası giriylliyken ban yediyseniz garanti bankası bilgileri verin. IP adresinizi mutlaka değiştirin cacheleri temizleyin, eski hesabınıza tekrar girmeyin, ban yiyen siteye tekrar adsense kodları eklemeyin.

Aynen her şeyi dikkate alın nede olsa Adsensen varsa veya olacaksa bil ki ip üzerinden yürüyorsun her an düşebilirsin ;).

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Aynen her şeyi dikkate alın nede olsa Adsensen varsa veya olacaksa bil ki ip üzerinden yürüyorsun her an düşebilirsin ;).

teşekkürler kardeşim bilgin için ancak önce geçmişi siliyorum ve adls çekip takıyorum sonra giriyorum :)
yani ip değişiyor gerçi google kurnazdır bilirim amac tedbir,

diğer hesap zaten farklı ancak kendi hesabımlada işte giriyorum ancak tekrar açmayı düşündüm uzun aradan sonra, bakalım artık şans mı göreceğiz. Teşekkürler.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Selamlar
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al