wmaraci reklam

Onaylandı sonra red edildi? Mantığım Almıyor !

32 Mesajlar 3.577 Okunma
wmaraci reklam

KeyfiPaylasim KeyfiPaylasim 53 Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, dün itibari ile adsense hesabım onaylandı.. Ve reklamlar hala web sitemde görüntülenmektedir.

Hatta 88 kuruş kadar gelir gözüküyor. Ve biraz önce Adsense hesabım onaylanmadı diye mail aldım.

Mantığım almadı ne alaka tecrübesi olan var mı bu konuda ?

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Google banlamak için red ediyor bunu yapmasınız sebebi bazı siteleri raftan kaldırmak, mesela bir film sitesi yollarsın kabul eder sonra bir bakmışssın red edilmiş. Oluyor yani adsensede mantık arama

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Google banlamak için red ediyor bunu yapmasınız sebebi bazı siteleri raftan kaldırmak, mesela bir film sitesi yollarsın kabul eder sonra bir bakmışssın red edilmiş. Oluyor yani adsensede mantık arama

iyi ama banlamamış ki ? önce kabul etmiş sonra reddetti. Ama reklamlar hala görüntüleniyor sitemde.

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Youtube adsense üzerinden mi başvuru yaptınız ?

imzam yok
wmaraci
wmaraci

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Birçok editör var ve birinin ak dediğine ötekisi kara diyebiliyor. Bunlar gayet normal. Benim gibi 2004 ten beri aynı hesabı kullanacaksın kafanı yormayacaksın :) Ama yarın birgün ben de hesap almak istesem bu tür şeylerle uğraşmak beni kanser ederdi.

✂------------------------

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

halitaga adlı üyeden alıntı

Youtube adsense üzerinden mi başvuru yaptınız ?

youtube adsense hesabım çok önceden onaylanmıştı zaten. Web sitem için başvurdum belki 7-8 kere kabul edilmedi. Fransa lokasyonlu bir hosting de barınıyordu sitem. Tr lokasyona taşıdım ve bariz bir hız artışı oldu sitemde. Yani eskisinden %300 daha hızlandı diyebilirim. Sonra tekrar başvurduğumda kabul edildi. Bununla ilgisi olabileceğini düşündüm. Fakat şuan şaşkınım ne bileyim. Çok saçma..

hopdi adlı üyeden alıntı

Birçok editör var ve birinin ak dediğine ötekisi kara diyebiliyor. Bunlar gayet normal. Benim gibi 2004 ten beri aynı hesabı kullanacaksın kafanı yormayacaksın :) Ama yarın birgün ben de hesap almak istesem bu tür şeylerle uğraşmak beni kanser ederdi.

Senin gibi 2004ten beri aynı hesabı kullanabilmem için hesabımın onaylanması ve aradan 10 sene geçmesi gerekiyor hocam. :) Elimde onaylanmış bir hesap yok ki böyle bir örnek veriyorsun :D

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Benim bildiğim kadarıyla Youtube adsense üzerinden başvuru yapıldığında onaylandıktan sonra adsense web sitesi sürümüne geçiyor daha sonra bir onaydan daha geçiyorsun.

imzam yok

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

KeyfiPaylasim adlı üyeden alıntı

youtube adsense hesabım çok önceden onaylanmıştı zaten. Web sitem için başvurdum belki 7-8 kere kabul edilmedi. Fransa lokasyonlu bir hosting de barınıyordu sitem. Tr lokasyona taşıdım ve bariz bir hız artışı oldu sitemde. Yani eskisinden %300 daha hızlandı diyebilirim. Sonra tekrar başvurduğumda kabul edildi. Bununla ilgisi olabileceğini düşündüm. Fakat şuan şaşkınım ne bileyim. Çok saçma..

Senin gibi 2004ten beri aynı hesabı kullanabilmem için hesabımın onaylanması ve aradan 10 sene geçmesi gerekiyor hocam. :) Elimde onaylanmış bir hesap yok ki böyle bir örnek veriyorsun :D

Ya kusura bakma, ben öyle demek istemedim. Demek istediğim şu ki, eski bir hesap bulabilir ve dilediğin sitede reklamları gösterirsin. Ben onca yıl kaç siteye, bu adsense ile reklamlar koydum. Bana mısın demedi. Geçmiş tarihli adsense satıldığını biliyorum o yüzden söyledim.

✂------------------------

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

halitaga adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim kadarıyla Youtube adsense üzerinden başvuru yapıldığında onaylandıktan sonra adsense web sitesi sürümüne geçiyor daha sonra bir onaydan daha geçiyorsun.

Tamam işte hocam dedim ya youtube adsense hesabım zaten onaylandı çok oldu yani. Dün de web sitem için başvurmuştum o onaylandı. Bugün red edildi dedi. Hatta şöyle söyleyeyim başvuru yaptığımda reklam kodlarını sitenize yerleştirin "ONAY SÜRECİDE BOŞ REKLAMLAR GÖRÜNTÜLEENCEKTİR" diye bir bilgi veriyor ya hani ? O süreci yaşadım boş reklamlar duruyordu. Onay maili geldi 2 saate kalmadan boş reklamlar reklam döndürmeye başladı. Kazançlar ufak kuruşlarla artmaya başladı. Yani ilk onayda bu bahsettiklerim olmuyor zaten. Özellikle kazançlar kısmı hiç etkileşime girmiyor.

hopdi adlı üyeden alıntı

Ya kusura bakma, ben öyle demek istemedim. Demek istediğim şu ki, eski bir hesap bulabilir ve dilediğin sitede reklamları gösterirsin. Ben onca yıl kaç siteye, bu adsense ile reklamlar koydum. Bana mısın demedi. Geçmiş tarihli adsense satıldığını biliyorum o yüzden söyledim.

Estağfurullah. Ben o tarz şeylerin satın alınmasına pek sıcak bakmıyorum bu sebepten kendi hesabımın onay alması benim için daha iyi olur diye düşünüyorum. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
bu hesap onaylı isteği yeniden gönder sorun çözülür

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al