freelance iş ilanları

onaylı bir AdSense hesabıyla aynı olduğunu fark ettik.!

14 Mesajlar 2.611 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

midico midico WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İngilizce Çevirmen
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 2011 yılında açtığım www.teknikafa.com internet adresim de adsense hesabım vardı ve iyi bir gelir elde ederken olmadık bir sebepten ötürü "geçersiz tıklama etkinlği" bahanesi ile adsense hesabım devre dışı bırakıldı.ve 2012 yılında domainin süresi doldu ve site kapandı.
2013 aralık ayında tekrar aynı domain ismini satın alıp adsenseye başvuru yaptım ve bana şöyle bir mail geldi:

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken hesap bilgilerinizin xxxxx@teknikafa.com adresiyle ilişkili olan onaylı bir AdSense hesabıyla aynı olduğunu fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

yyyyyy@teknikafa.com adresini onaylı hesabınıza bir giriş olarak eklemek isterseniz, aşağıdaki adımları izleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz:

www.google.com/adsense adresinde xxxxx@teknikafa.com ile ilişkili AdSense hesabında oturum açın.
"Ana Sayfa" sekmesinde, soldaki gezinme çubuğunda "Hesap ayarları" bağlantısını tıklayın.
"Hesap ayarları" sayfasında, sayfanın alt kısmındaki "Erişim ve yetkilendirme" bölümüne gidin.
"Oturum erişimine sahip kullanıcılar" bölümünün altına yyyyy@teknikafa.com adresini yazıp "Davet et"i tıklayın.
yyyyyyy@teknikafa.com adresini hesabınıza bir giriş olarak ekleme davetiyesini gönderdikten sonra, söz konusu adrese e-posta davetiyesinin gelmesini bekleyin ve e-postadaki talimatları izleyerek bu yeni girişi ekleyin.

xxxxxxx@teknikafa.com adresiyle onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericisindeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek göreceksiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için destek sağlanacaktır.

Mevcut AdSense hesabınızı kullanmaya başlama konusunda yardım için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

yukarıdaki gibi bir mesaj geldi mesajda bulunan x ile belirttiğim e-mail adresi 2011 yılında devredışı bırakılan e-mail adresim fakat e-mail bilgileri benim değildi.

y ile belirttiğim e-mail adresi yeni açtığım bir mail adresi ve bilgileri tamamen real ve şahsımındır.
Yardımlarınızı rica ediyorum.Çok sıkıldım 1 aydır uğraşıyorum..
Saygılarımla..

http://www.teknikafa.com/
wmaraci
reklam

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)
Blogger da yayın yapan yöneticinin e-mail adresini değiştirerek yeni e-mail ile yeni yönetici atayabiliyordun ve aynı site ile tekrar başvurabiliyordun ama sende işe yarar mı bilmem

• Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
o hesabı silmiştim fakat silmeden öncede zaten hesap ayarlarına giriş yapamıyordum ki :(

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)
o zaman bilemiyorum kardeşim :( bilen irilerinden cevap bekleyelim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen yorumun için teşekkür ederim

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba
Tarayıcının cookielerinden, banlı adresin giriş çıkış iplerinden başvuru gelirse yeni bir adres ile o adresle yeni başvuruyu bağdaştırıyorlar. Birebir aynı mesaj banada geldi ve tamamen isim telefon ve adresim farklı idi. Tarayıcıdaki cookieleri temizledim modem resledim. Onlarıda göz önünde bulundurduğunu düşünüyorum googleın.

• Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ama hocam 2 yıl önceki hesap 2 yıldan bu yana en az 1 milyon kez modem resleyip cookies silmişimdir.

Dediğiniz sanırsam şu yeni e-mail adresi ile ve cookies+modem resetleyerek olayı halledebilirim ?
Saygılarımla...

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Yok yok ben şöyle düşünmüştüm kafamda iki yıl önceki ban yediğniz hesap halen normal olarak aktif kullandığınız mail hesabı vs ise ve bilgisayarınızda hala girilip çıkıyor ise oradan almış olabilir diye düşünmüştüm.

• Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Yok işte üstadım 2 yıl önceki hesaba giriş yaptığım zaman devre dışı bırakılmıştır yazısı çıkıyor ve başka bir işlem yapamıyordum bende o hesabı sildim yeni açtım fakat onda da yukarıdaki gibi ilişkilendiriliyor bilmiyorum ne yapmam lazım ama çok fena sıkıldım bu adsense olayından.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Bi cache filan sıfırlayıp tekrar deneyin isterseniz. Yeni başvurunuzu youtube veya bloggerdan yaparsanız daha hızlı sonuçlanır sanırım

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al