Arkadaşlar 2011 yılında açtığım www.teknikafa.com internet adresim de adsense hesabım vardı ve iyi bir gelir elde ederken olmadık bir sebepten ötürü "geçersiz tıklama etkinlği" bahanesi ile adsense hesabım devre dışı bırakıldı.ve 2012 yılında domainin süresi doldu ve site kapandı.
2013 aralık ayında tekrar aynı domain ismini satın alıp adsenseye başvuru yaptım ve bana şöyle bir mail geldi:

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken hesap bilgilerinizin xxxxx@teknikafa.com adresiyle ilişkili olan onaylı bir AdSense hesabıyla aynı olduğunu fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

yyyyyy@teknikafa.com adresini onaylı hesabınıza bir giriş olarak eklemek isterseniz, aşağıdaki adımları izleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz:

www.google.com/adsense adresinde xxxxx@teknikafa.com ile ilişkili AdSense hesabında oturum açın.
"Ana Sayfa" sekmesinde, soldaki gezinme çubuğunda "Hesap ayarları" bağlantısını tıklayın.
"Hesap ayarları" sayfasında, sayfanın alt kısmındaki "Erişim ve yetkilendirme" bölümüne gidin.
"Oturum erişimine sahip kullanıcılar" bölümünün altına yyyyy@teknikafa.com adresini yazıp "Davet et"i tıklayın.
yyyyyyy@teknikafa.com adresini hesabınıza bir giriş olarak ekleme davetiyesini gönderdikten sonra, söz konusu adrese e-posta davetiyesinin gelmesini bekleyin ve e-postadaki talimatları izleyerek bu yeni girişi ekleyin.

xxxxxxx@teknikafa.com adresiyle onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericisindeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek göreceksiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için destek sağlanacaktır.

Mevcut AdSense hesabınızı kullanmaya başlama konusunda yardım için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

yukarıdaki gibi bir mesaj geldi mesajda bulunan x ile belirttiğim e-mail adresi 2011 yılında devredışı bırakılan e-mail adresim fakat e-mail bilgileri benim değildi.

y ile belirttiğim e-mail adresi yeni açtığım bir mail adresi ve bilgileri tamamen real ve şahsımındır.
Yardımlarınızı rica ediyorum.Çok sıkıldım 1 aydır uğraşıyorum..
Saygılarımla..