wmaraci reklam

Sattığım Hesap Ban Yedi Kim Suçlu ? Tartışalım

6 Mesajlar 766 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bilalbakircicode bilalbakircicode WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar hocalarım,2018 Google Admob hesabım mevcuttu satılıyormuş yıllardır ödeme aldım hiç bir problem yok hesabımda neyse satayım dedim sattım hesap 1 saaat sonra ban yedi adam para iadesi istedi ? şimdide dava açacağını söyledi bu konuda kim haklı kim haksız halen çözemiyorum bu adam ne yaptı ban yedi 2018 den beri defalarca ödeme aldım her hangi bir sıkıntı yaşamadım vizdanen para iade edecektim fakat suçu kendimde halen bulmuyorum çünkü hesabı sattım 1 saat sonra ban yedi ?

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

Şöyle düşün araba alıyorsun ve aldığın araç 1 saat sonra motor dağıtıyor ya da şanzıman dağıtıyor. Hemen ne dersin satıcıya kardeşim 1 saate bu aracın motorunu şanzımanını istesende bozamam kesin önceden bir sorun vardı diyeceksin.

Bu durumda benzer sorun gibi görülüyor .. İki taraf içinde ne söylersek zor bir durum

• Üyelik 19.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

murattat adlı üyeden alıntı

Şöyle düşün araba alıyorsun ve aldığın araç 1 saat sonra motor dağıtıyor ya da şanzıman dağıtıyor. Hemen ne dersin satıcıya kardeşim 1 saate bu aracın motorunu şanzımanını istesende bozamam kesin önceden bir sorun vardı diyeceksin.

Bu durumda benzer sorun gibi görülüyor .. İki taraf içinde ne söylersek zor bir durum

Halen çözemiyorum Ama vicdanen para iadesi yapmaya karar verdim belki benlik değil belki benlik hakka gireceğime iade kararı almak daha mantıklı geldi 

yilgor yilgor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2023
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

https://yilgordemirtas.blogspot.com/2023/11/adsense-gecersiz-trafik-tuzagi-google.html

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Konu  Benim Tarafımdan Adlı Mecraya Taşınmıştır Hesabı Sattım 2018 Tarihli Hesaptı 15 den fazla çekimim mevcut herhangi bir illegal durum yoktu hesapta hesabı sattiktan karşı tarafa geçtikten 2 Saat Sonra Adsense Hesabı Ban Yemiştir Sebebini Araştırdığım da Yasaklı site girişi Yada Uygulama girişi Kaynaklı olduğunu işaret ediyor Google Bu herhangi Google tarafından yasaklanan sitedir. Vicdanen Para İadesi Yapacaktım Param Yoktu Zaten İhtiyaç Kaynaklı Satmıştım Karşı Taraftaki Şahıs Tarafımca Araştırma Yapmış Secereni Dokerim demiştir Aile Bireylerim İle İletişime Geçme ile beni tehdit etmiştir aramızda olan ticaretin boyutu tamamiyle tehdit içerikli olmuştur Şeref Ve Namusla ilgili sözler yer almıştır.

Bu konuda yaşadığım sıkıntı sizlere ders olması amacıyla paylaşılmıştır yoktan yere hem hesabınızdsn hem paranizdan olmanız söz konusu olabilir 3 tane adsense hesabım mevcuttur onların hiç biri ban yememistir. Satacağıniz insan aldı gitti ticaret bitti vicdan yapmayin bu şekilde sizi somurecegini anlayıp hem hesaptan hem paranizdan olursunuz.

Ahmetselim34 Ahmetselim34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2023
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek YAZILIM MÜHENDİSİ
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Admob hesap satımlarını uzmanlara göstermeden satmayın hocam aynı araç ekspertizi gibi :)

Eğer iade olursa hesabın yeniden açılması için iletişime geçebilirsiniz iyi günler dilerim. 

bilalbakircicode

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al