Konu  Benim Tarafımdan Adlı Mecraya Taşınmıştır Hesabı Sattım 2018 Tarihli Hesaptı 15 den fazla çekimim mevcut herhangi bir illegal durum yoktu hesapta hesabı sattiktan karşı tarafa geçtikten 2 Saat Sonra Adsense Hesabı Ban Yemiştir Sebebini Araştırdığım da Yasaklı site girişi Yada Uygulama girişi Kaynaklı olduğunu işaret ediyor Google Bu herhangi Google tarafından yasaklanan sitedir. Vicdanen Para İadesi Yapacaktım Param Yoktu Zaten İhtiyaç Kaynaklı Satmıştım Karşı Taraftaki Şahıs Tarafımca Araştırma Yapmış Secereni Dokerim demiştir Aile Bireylerim İle İletişime Geçme ile beni tehdit etmiştir aramızda olan ticaretin boyutu tamamiyle tehdit içerikli olmuştur Şeref Ve Namusla ilgili sözler yer almıştır.

Bu konuda yaşadığım sıkıntı sizlere ders olması amacıyla paylaşılmıştır yoktan yere hem hesabınızdsn hem paranizdan olmanız söz konusu olabilir 3 tane adsense hesabım mevcuttur onların hiç biri ban yememistir. Satacağıniz insan aldı gitti ticaret bitti vicdan yapmayin bu şekilde sizi somurecegini anlayıp hem hesaptan hem paranizdan olursunuz.