wmaraci reklam

Sebebini Bulacak Birisi Var mı ?

15 Mesajlar 1.752 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım. Ben şöyle yapardım; eğer ticari bi amacın yoksa adsense gelirli site satmıyosam. Bolca içerik üretip sitemi yazılarımı optimize ederim biraz zaman tanırım. Bu kadar adsense e focuslanmam çünkü organik ziyaretçi günlük 1-2 diyosun. Sen senin rakiplerinin 100 kelimede adsense aldığına bakma yinede içeriklerini 1000+ da tutmaya çalış çünkü bazen şans faktörü devreye giriyor. her şeyi düzgün yap siteni optimize et. Geri kalanı zamana bırak. Maalesef teknik olarak yardımcı olamıyorum

wmaraci
reklam

stroncow stroncow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 414
  • Beğeniler 186 / 94
  • Ticaret 2, (%100)
İşi bilenden yardım istiyorsan ücretli yardım alacaksın...

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

ubingoldag adlı üyeden alıntı

İçerik sayısı, yazıların uzun ve dolgun olması, domain yaşı ve otoritesi, illegal +18 içerik olmaması, kopya içerik olmaması(sen copy paste yapmasan bile bazen aynı içerik ortaya çıkabiliyo ve çok az içeriğin var 1 tane içerik kopya içerik 20/1 sayfan kopya oluyo zaten) bunlar önemli diye biliyorum vardır elbette başka kriterler. Ayrıca bu başvurunu botlar değil insanlar bakıyo. 7-8 kere red yediysen vardır bişey

ubingoldag adlı üyeden alıntı

Anladım. Ben şöyle yapardım; eğer ticari bi amacın yoksa adsense gelirli site satmıyosam. Bolca içerik üretip sitemi yazılarımı optimize ederim biraz zaman tanırım. Bu kadar adsense e focuslanmam çünkü organik ziyaretçi günlük 1-2 diyosun. Sen senin rakiplerinin 100 kelimede adsense aldığına bakma yinede içeriklerini 1000+ da tutmaya çalış çünkü bazen şans faktörü devreye giriyor. her şeyi düzgün yap siteni optimize et. Geri kalanı zamana bırak. Maalesef teknik olarak yardımcı olamıyorum

Haklısınız . Ben bir kere red yiyince paniğe kapıldım . Ziyaretçileri artırmaya odaklanacağım . İçerikleri uzatmak çok zor oluyor bizim türde . Çünkü yazılacak bir şey kalmıyor ama yine de içerik sayısını 40-50 lere çıkarınca yazıları uzatmayı düşüneceğim . Çok teşekkürler .
ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Rakiplerimizin çoğunda bu kadar yazı bile yok . Biz her içerik için yazı yazarken onlar sadece link koyup her yazı altına aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyorlar

Yeni aklıma geldi gizlilik politikası ekleyebilirsin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nihatcelik00 nihatcelik00 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 4 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Konuma beklerim

https://m.wmaraci.com/forum/webmaster-genel/web-sitelerinize-adsense-aliyoruz-644927.html#post3581196

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al