wmaraci reklam

Adsense Hesabım Gene Kapatılmış..Peki Sebep?

19 Mesajlar 2.681 Okunma
wmaraci reklam

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Adsense toolbarı kullanıyorum böylece herhangi bir sayfada iken kaç tık aldığım ne kadar kazancım olduğu vs ile ilgili bilgileri tek bir tık ile alabiliyorum.Yalnız mevzu şu ki 3 hafta önce koyduğum reklamlarıma 3 haftada sadece 3 defa tıklandı.Artık akıllandığım için çevremden kimseye de reklam aldım vs demedim bile yeter ki geçersiz tıklama olmasın.Neyse 3 haftada yüzlerce hatta binlerce sayfa gösterimine sadece 3 tık aldım ama biraz önce ne göreyim.Hesabım devre dışı bırakılmış!

"Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızın
AdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik.
Hesabınızın yayıncı ağında tutulması reklamverenlerimiz açısından
gelecekte mali açıdan zararlı olacağından, hesabınızı devre dışı
bırakmaya karar verdik.

Bunu, reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızın
çıkarlarını korumak
üzere alınmış gerekli bir önlem olarak uygulama
düşüncemizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Bunun sizin
açınızdan sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve anlayışınız ve
işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz."

Peki sevgili google benim hesabımın veya sitelerimin ne gibi bir zararı vardı?Geçersiz tıklama mı oldu?Sizin kabul etmediğini film sitesi gibi içerikleri olan bir siteye mi koydum reklamları?

Bundan sonra benim için adsense tamamdır abi.Bir daha ne önünden geçerim ne başka birşey reklam almam boş boş bekler ama kimsenin de üstümden kazanmasına göz yummam.3. defa hesabım kapatılıyor ilkinde hadi tamam harbi geçersiz tıklama vardı.2. hesabım hadi ona da tamam diyelim tamam olmayacak birşey aslında ya neyse.Peki ya üçüncü hesabımın kapatılması?Hiç bir sebep yok hiç bir gerekçe yok birde bu mailden 2 saat sonra başka bir mail gelmiş ilk maile ben cevap yazmışım mailinizi aldık teşekkürler cevap olarak hesabınız tümüyle silindi diyor sabah 4de mail atmışlar 6da ikinci mail gelmiş o arada da ben cevap yazmışım peh!

Neyse söylediğim gibi "aslında hepsini söylemedim içimden epey birşey söylüyorum" adsense bitti benim için piyasa da tek güç olmak onun bunun burnunu keyfine göre sürtmek değildir adsense moderatörlerinden birinin sitesini forumlarda bir arkadaş tespit edip yayınlamıştı herif adsense reklamına tıklamak zorunda bırakıyordu ama ne olacak adsense moderatörü değil mi o?

Yandex.direct'in webmasterlar için de çıkması ve GOOGLE'ın ADSENSE İLE KAZANIP ÜLKEMİZDEN VERGİSİZ KAÇIRDIĞI O 50 MİLYON DOLARIN VERGİSİNİ VE DAHA ÖNCE KAÇIRDIĞI VERGİLERİ ÖDEMESİ DİLEĞİ İLE!

İyi pazarlar.

Bahsettiğim moderatörle ilgili yazı burada.
diğer dipnotta evet ruslarla aramız da çok kötü siyasi ve ekonomik yarış içerisineyiz ama adam olan bir Türk firması var mı?
asiruh KulturluPenguen GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense en buyuk riskli gelir aslinda. Isi gercekten iyi bilmek gerekiyor...

ChuckBartowsKi

• Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Adsense en buyuk riskli gelir aslinda. Isi gercekten iyi bilmek gerekiyor...

işi bilmek değil hocam sayfalarda bir veya iki reklamım vardı binlerce sayfa gösterimine sadece 3 defa tık aldım ve tak!ban!

evet riskli ne zaman neyden banlanacağın belli olmuyor..
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam adsenseden ban yemek istemiyorsanız bir blogspot açıp ordan reklam başvurusunu yapın.Farkını gerçekten göreceksiniz.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)

salaranprensi adlı üyeden alıntı

Hocam adsenseden ban yemek istemiyorsanız bir blogspot açıp ordan reklam başvurusunu yapın.Farkını gerçekten göreceksiniz.

yok hocam bir daha adsense kullanmayacağım.farkı da aslında ilgilendirmiyor beni mahalle abisi edasıyla sebepsiz banlamalar diğer reklam servislerinde de var adsensede de var şimdilik reklam koymayacağım sitelerime :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam bence adsense riskli değil kolpa bir sistem ... Yana yakıla yandex den bekliyorum böyle bir atak...

Adsense kolpa çünkü; senin yerine sana gıcık olan biri hergün aynı ip den tıklayarak seni 2-3 hafta içinde ban yaptırabilir. Google da bunun koruması yok malesef. Diğer reklam şirketleri ise daha da güvensiz en güzeli sitene haftalık 3-5 liradan reklam almak emin ol google dan bile fazla kazandırır :)

Hocamın sitesinin editörü bendim bir gün öğrenci arkadaşlarla bir deneme yaptık. Deneme 10 kişiden oluşmaktaydı. Deneme de hergün biri sitede bulunan reklamlardan birine tıklayacakdı. Sıra aynı kişiye geldiğinde sitenin aynı köşesinde değilde farklı bir yerinde bulunan reklama tıklayacaktı. 1-2 ay geçti ve normalde 30 tıklama olması lazımdı ama google 8 saydı. Bu arkadaşların bir kısmı aynı ip den bile tıklamadı. Bazı kişiler ilk tıklamayı masaüstü ile kendi evinde ikinci tıklamayı wireless ile kafenin birinde yaptı ama sonuç değişmedi. Tıklama olayı bile kolpa.

Bu denemeyi para kazanmak amacı ile yapmadık. Sitem banlandıktan sonra deneme amacıyla yaptık ve sonuçları google da gönderdim ama cevap gelmedi..

Anlayacağınız sitenizde boşu boşuna google reklamı tutmayın 3-5 liraya reklam alın paşa paşa biriksin para hesabınızda

https://populertarim.com

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Kafasına göre banladığını bizzat gördüğümden şüphem yok. Son zamanlarda Adsense asılsız gerekçelerle hesapları banlıyor.

KulturluPenguen KulturluPenguen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 73 / 83
  • Ticaret 1, (%100)

alkinkasap adlı üyeden alıntı

Yandex.direct'in webmasterlar için de çıkması ve GOOGLE'ın ADSENSE İLE KAZANIP ÜLKEMİZDEN VERGİSİZ KAÇIRDIĞI O 50 MİLYON DOLARIN VERGİSİNİ VE DAHA ÖNCE KAÇIRDIĞI VERGİLERİ ÖDEMESİ DİLEĞİ İLE!

diğer dipnotta evet ruslarla aramız da çok kötü siyasi ve ekonomik yarış içerisineyiz ama adam olan bir Türk firması var mı?

Her şeyi özetlemiş.

umitbasci umitbasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 0 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Neden banlandığın belli olmuyor mu? Siten adsense için yetersiz geliyor
Bkz: binlerce gösterim, 3 tık

www.umitbasci.com | www.mumcukoyu.com
Sitelerime ulaşmak için kopyala-yapıştır yapınız.

• Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)

umitbasci adlı üyeden alıntı

Neden banlandığın belli olmuyor mu? Siten adsense için yetersiz geliyor
Bkz: binlerce gösterim, 3 tık

tık oranı düşük olduğu için mi banlıyorlar yani?yüksek olunca da banlıyorlar bir oran söylesinler o zaman millet o oranı tutturmaya çalışsın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al