wmaraci reklam

Sizce Adsense reklamlarını koymalı mıyım?

7 Mesajlar 727 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba değerli wmaracı sakinleri.
Uzun zamandır çalışmalarını yaptığım kişsel web sitem var. Konusu kendi uzmanlık alanıma yönelik. Yaklaşık olarak 5-6 aydır tekil hit 100-200 bandında seyretmekte. Yeni konular girerse muhtemelen 200 üzerine çıkacaktır bu hit. Çünkü Google nezdinde sitemin değerli olduğunu artık görüyorum. Ancak iş güç yüzünden sanırım en son 3-4 ay önce konu girişi yaptım.

Neyse konumuza gelecek olursak hali hazırda Adsense yayınlama hakkım var ancak sitemde şuanki hali ile bunu yayınlayıp yayınlamama konusunda kararsız kaldım. Zaten günlük 100-200 tekil hitin bana çok bi getirisi olmayacağını biliyorum. O yüzden siteme giren kullanıcılarıda bu konuda reklamlar ile boğmak istemiyorum. Tekil hitim 1000'e ulaşmadan reklam yayınlama taraftarı değilim ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
reklam

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizi inceledim gayet güzel duruyor fakat çok sade bir yapısı var, bence tema daha fazla zenginleştirilebilir diye düşünüyorum ve ayrıca vücut yağ oranı hesaplama, günlük makro besin ihtiyacı hesaplayıcılar gibi seçenekler eklemeniz sitenizin hitini arttıracaktır tabii ki ilgili sayfalara gerekli SEO çalışmalarını yaptıktan sonra. Gelelim Adsense konusuna, bunu aktifleştirdiğinize ziyaretçileri reklama boğmak zorunda değilsiniz, belirli yerlere çok yormayacak kadar reklam yerleştirebilirsiniz. Sabit ve Açılır Reklamı etkinleştirmezseniz gayet rahat dolaşım sağlanabilir.

tulparav.com

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum. Gerçek şu ki reklam görmek istemeyen ziyaretçiler zaten adblock kullanıyor.

• Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

gorkemyabgu adlı üyeden alıntı

Sitenizi inceledim gayet güzel duruyor fakat çok sade bir yapısı var, bence tema daha fazla zenginleştirilebilir diye düşünüyorum ve ayrıca vücut yağ oranı hesaplama, günlük makro besin ihtiyacı hesaplayıcılar gibi seçenekler eklemeniz sitenizin hitini arttıracaktır tabii ki ilgili sayfalara gerekli SEO çalışmalarını yaptıktan sonra. Gelelim Adsense konusuna, bunu aktifleştirdiğinize ziyaretçileri reklama boğmak zorunda değilsiniz, belirli yerlere çok yormayacak kadar reklam yerleştirebilirsiniz. Sabit ve Açılır Reklamı etkinleştirmezseniz gayet rahat dolaşım sağlanabilir.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Evet siteyi bilerek ve isteyerek ilk başta sade yapmıştım. Ancak dediğiniz gibi artık biraz daha detaylandırıp şekillendirmeye çalışacağım. Bi süre daha reklam koymamayı düşünüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum. Gerçek şu ki reklam görmek istemeyen ziyaretçiler zaten adblock kullanıyor.

Yorumunuz için teşekkürler. Ben yine bi süre reklam koymama taraftarıyım zaten kazanç olarak 3-5 kuruştan öteye gitmiyor :)

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
benim şahsi görüşüm kişisel sitelere reklam konulmaması yönünde nedeni de çok açık kişisel sitem kendi bilgi ve birikimimi paylaştığım sitem olduğu için. En azından insanın kişisel sitesinin bir farkı olmalı bence.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

superbozumcu superbozumcu Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Mobil Bozumcu
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bence koyulmalı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al