freelance iş ilanları

Tıklama olmuyor

27 Mesajlar 3.367 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

caxapa caxapa öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 42 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Joshua Thearl adlı üyeden alıntı

Joshua Thearl Adlı Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar 500 görüntülenme 1 tık olduğu oluyor. Böyle olacaksa boşuna reklam koymanın mantığı yok reklam yerleşimi mi kötü ?

www.fikiblog.com

hocam şimdi AdBlock kullananların sayısı çoğaldı o reklamları görmüyorlar bile emin olabilirsin ama siten video üzerine sana önerim AdBlock'u pasif etmeden videoları izleyemezsiniz tarzında bir pop up ayarlıyabilirsiniz veya uyarı gibi iyi forumlar.

Burakdelikara.com.tr - tekparcahdfilm.net -
wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
arkadasım sitende pens buytucu reklamı cıkıyo kim tıklıycak buna
Not: (çerezleri yeni sildim) :D

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
ben sitemi kurarken adsense hedeflemiştim ancak zamanla anladım ki eğer belli bir kategoriye hitap eden siteniz varsa örneğin sağlık siteniz varsa sağlık alanında sponsor bulun daha iyi kazanç sağlayabilirsiniz.

Samsunweb Samsunweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle site ve reklam kazançları uzun soluklu çalışmalar sonucunda ortaya çıkıyor. canınızı sıkmadan kararlı şekilde devam ederseniz muhakkak hedeflerinize varacaksınız.

kendimden örnek vereceğim, bir sitem 2500 gösterime 20-25 tıklama alırken 600 gösterim yapan sitem 15-20 tıklama alıyor. Bu biraz hedef kitlesi ve içeriğinize gelen ziyaretçilerin davranışlarına göre değişir.

Özellikle kadınlar ve çocuklara yönelik sitelerde reklam tıklamaları çok yüksek olurken, senin benim gibi web işleriyle ilgili olan siteler fazla tıklama almıyor.

Sizin sitenizde reklam yerleşimi de uygun değil, adsense bültenlerinde sitenin en üstüne reklam koymayın verimi düşük olur diye uyarılar vardı logo altı ve makala arasına yerleştirilmesi önerilerini veriyorlar.

slider ile resimler arasına sıkıştırılmış bir reklam gördüm çok arada kalmış ve görüntüler arasında kaybolmuş gibi.

benim önerim; logo altına 1 banner reklam, makale üstüne yani makale başlığının ebatına uygun bir reklam, sağ bloktaki reklamın iyi dokunma, birde makale içine bir reklam tıklanma oranına etki edecektir. reklamlarını makalelerine yakın yerlere konumlandırman en doğrusu olacaktır.

logo altına atacağın banner reklamın altınada aynı büyüklükte bağlantı reklamı'da atarsan güzel olur.

bol kazançlar dilerim

wmaraci
wmaraci

JoshuaThearl JoshuaThearl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
İçerik içine reklam ekledim sizce olmuş mu bu işlerden anlayan varsa yardımcı olabilir mi ücretli.

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
düzenlendi.

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Bence reklam yerleşimi iyi olmayabilir , sadece tavsiye yanlış anlamayın ama siteniz imzadaki site sanırım baktım ben adsense'den çok anlamam ama reklamları ziyaretçinin gözüne sokar gibi yerleştimişsiniz , lütfen yanlış anlaşılmasın söylediklerim lütfen ama ben bir ziyaretçi olarak öyle gördüm bence uzman biri ile reklam yerleşim yerlerini değiştirmeniz gerek en azından ilk baştaki çok kötü duruyor

Ek Olarak: Ben bir ziyaretçi olarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın lütfen adsense den çok anlamam ama reklam yerleşiminiz iyi değil gibi geldi 3 tane reklam koymuşsunuz sanki ziyaretçinin gözünün içine , ayrıca ilk baştaki reklam gerçekten çok kötü görünüyor tekrar söylüyorum yanlış anlamayın ama ben ziyaretçi olarak söylüyorum bence adsense konusunda uzman olan birisinden yardım almalısınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al