wmaraci reklam

Türkçe siteden aldığınız en yüksek TBM değeri?

16 Mesajlar 2.080 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, güzel ülkem reklam gelirleri alanında da çok zayıf maalesef. Herkes "Türkçe pişmanlıktır, yabancı site açın" deyip duruyor.

Bir çok insan da Türkçe'de TBM değeri yüksek niş sektörler bulduğunu söylüyorlar.

Yorumlarda genelde oraya bakma şuraya bakma o rakamlar abartı bu rakamlar reklam verenleri ilgilendiriyor adsense ile alakası yok diyorlar.

Bu zamana kadar tr de aldığınız en yüksek tbm değeri nedir? Yani gercekten Türkçe de 20 TL 100 TL tbm buldum deyip site kuranlar bu sonuçlara ulasabildi mi?

Gerek kendim gerek webmaster forumlarında adaense verilerini paylaşan arkadaşlara bakıyorum belli bir düzeyin üstünde sonuç görmedim hiç. Hemen hemen tbm oranları aynı (hangi sektör olursa olsun) paylaşılan verilere göre tabi.

Siz en yüksek kaç tbm gördünüz Türkçe sitede ve Türkiye yoklamasında!
Benim normalde 0.01 kuruşlarda tbm oranım. Ama en yüksek 0.60 kuruş gördüm.

1 TL nin üstünde tbm alan hiç görmedim de duymadim da Türkiye'de. Tbm 200 TL niş kelime buldum diyen insanlar gerçek hayatta bu rakamları gördüler mi? Buradaki yorumlar inşallah Herkese fikir verebilir.
ibrahim2784 beneday berlin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

beneday beneday WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek ..
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 62 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
silinebilir

refalert refalert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 17 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Sakalla, serumla ilgili şeyler yazarsan görürsün 50kuruş hadi eyw..

https://wordpress.name.tr/ Wordpress Hakkında Herşey!

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Türkçe site çöp değildir. Sadece 50 - 60 kuruş değil, 4 - 5 TL TBM değeri olan sektörleri de var.

200 TL olan var mıdır? Gözümle görmedim, bilemiyorum. Şimdiye kadar araştırdığım kelimelerde en yüksek TBM değerini 23 TL olarak gördüm, zorlu bir sektör olduğu için de girmeye cesaret edemedim.

Kalkıp herkesin açtığı genel, kişisel, teknoloji, bilgi gibi bloglar açarsanız 0.01 ile yolunuza devam edersiniz.

Herhangi bir bilgi sitesine uygun, aranma hacmi ortalama 6.6k olan bir kelime TBM değeri: https://i.hizliresim.com/dLgEMV.jpg

2-3 gündür araştırdığım türkçe bir kelimenin TBM değeri: https://i.hizliresim.com/VQWRBV.jpg

Canlı ortalama alındığında ekim ayında bu içeriğe sahip türkçe siteler ortalama 0.96 kuruş TBM almış. Tüm sitelerin ortalaması dikkat edin.

Bu da kaliteli bir siteyle gayet makul TBM alınabileceğinin garantisiyken, nasıl oluyor da Türkçe siteler çöp oluyor?

Araştırın, çöp olmadığını, gerçekten kazandırdığını göreceksiniz.
uygunindir vahdettin ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Mertcan hocam yanlış anlaşılmasın ben Türkçe site çöp demedim. "Türkçe pişmanlıktır" diyorlar onu belirttim, benim görüşüm değil.

Konu açma sebebim panelde bu değerleri gören oldu mu? Sorusu için hocam. Araştırmalarda 23 TL tbm görmüşünüz fakat onu kazanan hiç görmedim. Yani o analiz sonuçları ne kadar doğru? Bu zamana kadar orada yazan rakamları alan birine şahit olmadım. Tamam sektöre girmeden tbm 10-20 TL diye belirtiliyor forumda da. Ama kimse bakın 1 tıklama aldım 10 TL verdi demiyor. Adsense verilerini paylaşanlara bakıyoruz yine tbm 0.10-0.30 tl arasında.

Yani gerçek hayatta 1 TL tbm nin üstünü gören var mı Türkiye'de? Ben 0,60 TL den yüksek görmedim

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Ben dun 0.51 tl aldim 1 tika. Türkçe kelime ve hukuk blogu

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Mertcan hocama katılıyorum. Türkçe siteler çöp değil. Teknoloji , oyun gibi blogların tbmleri az zaten. Millet ingilizce site açın diyor. Açtım türkçe siteyle aynı TBM mevcut. önemli olan sektör ve trafiğin nerden geldiği bence

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Mfa adlı üyeden alıntı

Mertcan hocam yanlış anlaşılmasın ben Türkçe site çöp demedim. "Türkçe pişmanlıktır" diyorlar onu belirttim, benim görüşüm değil.

Konu açma sebebim panelde bu değerleri gören oldu mu? Sorusu için hocam. Araştırmalarda 23 TL tbm görmüşünüz fakat onu kazanan hiç görmedim. Yani o analiz sonuçları ne kadar doğru? Bu zamana kadar orada yazan rakamları alan birine şahit olmadım. Tamam sektöre girmeden tbm 10-20 TL diye belirtiliyor forumda da. Ama kimse bakın 1 tıklama aldım 10 TL verdi demiyor. Adsense verilerini paylaşanlara bakıyoruz yine tbm 0.10-0.30 tl arasında.

Yani gerçek hayatta 1 TL tbm nin üstünü gören var mı Türkiye'de? Ben 0,60 TL den yüksek görmedim

Sadece analiz değil, anlattıklarım analiz kısmıydı. Analiz sonucu TBM değerimi mesaj olarak yolladım.:)
bunyaminbayram Mfa beneday

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Yumurta donasyonu tbm güzel ama aranma hacmi çok düşük. En son 18 tl idi

Mosoko Mosoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 157 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Türkçe genel site tbm 0.20 dir sosyal medya dan hit çekersen ki ben zamanında bol bol çektim 0.10 kuruştur finans türkçe sitem vardı 50 kuruş şuan ne yapıyorum ingilizce site sosyal medya hit ile tbm 1.60 /1.90 arası kafa rahat 😂

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al