lostyazilim

Wm'lar Birlik Olamazmı?

24 Mesajlar 4.183 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
suç dolaylı olarak googleda, kaliteden ödün vermeyen adwords kupon dağıtım duruyor, çoluk çocuğun elinde oyuncak oluyor. tık başı 1 cent veren firmaları kabul etmicek, firmalar büyük şirketlerde google ı kullanmıyor. direk reklam veriyor sitelere, googleın seçici olması lazım artık.

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Hep aynı durumlar hep aynı konular hep aynı yorumlar. Konuyu açan adam sonuna kadar haklı fakat hatası google reklamı alması. Kimse kazanmıyor ki google reklamlarından . Kazananlar da zaten çok daha fazla paralar kazandıracak hitlere sahipler. Ama gel gelelim karşı çıkalım diyen bir kişi çıkınca herkes kraldan çok kralcı olup çıkıyor birden.

Sen mi google a diyeceksin demiş bi arkadaş . Ya kim diyecek ? Sen deme o demesin ben demiyim . Ne olacak ?
Adamlara pazarı şu konuya karşı gelenler kaptırdılar zaten . Şimdi tekel google bekle ki ruslar belki tutunur da rekabet olur. Hangi türk girişimine destek oldunuz ki siz ? Türkü de bırak bir tek küçük girişimciye desteğiniz oldu mu ? Şimdi de boyun eğersiniz , karşı gelen çıkınca da sizden daha adam olduğu için hemen onu al aşağı edersiniz.
Tek başına ne yapacak ki ? diyorsunuz .
Kombassanı bilenler bilir tek başına ne yaptı adamlar. Sistemi değiştiremiyorsan kendi sistemini oluşturacaksın. Bu kadar basit. Her sefer de söylüyorum bu ülkede web işleri 3-5 forumda dönüyor resmen. Bu forum sahipleri de kolayca birbiriyle diyalog kurabilecek düzeydeler. Çok zor değilki yeni bir reklam ağı oluşturmak . Kimse çıkıp sen kur o zaman demesin , öyle bir bütçeye ve teknik bilgiye sahip olsam zaten kurardım.
Sermayenin emeğe hiç bir zaman saygısı yoktur ve olmayacaktır . Tek sebebi de kraldan çok kralcı olanlar. Şirketleri babası gibi koruyanlar , diğerlerini de şirketlere boyun eğdirmeye çalışanlar .
Türkler hile yapıyolarmış adsense de ... Arada olan yine sana bana oluyor sürüp gidiyor böylece. Google her şekilde komisyonunu alıyor. Reklam veren müşteri beklesin , site sahibi para beklesin dursun ...
Lafa gelince Türkiyeyi övenler görmüyormu ne arama motorunuz ne sosyal ağınız hiç bir şeyiniz yok kendinize ait olan . Tüm sebebi de kibiriniz. Kendi yapamadığını başkasının yapmaya çalışmasını kibirinizin kabul edememesi. Siz boyun eğmeye devam ettikçe sermaye de zulme böyle devam eder

işte aradıgım yorum bu tebrik ederim hocam bu kralcılar yüzünden bu durumdayız

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Hep aynı durumlar hep aynı konular hep aynı yorumlar. Konuyu açan adam sonuna kadar haklı fakat hatası google reklamı alması. Kimse kazanmıyor ki google reklamlarından . Kazananlar da zaten çok daha fazla paralar kazandıracak hitlere sahipler. Ama gel gelelim karşı çıkalım diyen bir kişi çıkınca herkes kraldan çok kralcı olup çıkıyor birden.

Sen mi google a diyeceksin demiş bi arkadaş . Ya kim diyecek ? Sen deme o demesin ben demiyim . Ne olacak ?
Adamlara pazarı şu konuya karşı gelenler kaptırdılar zaten . Şimdi tekel google bekle ki ruslar belki tutunur da rekabet olur. Hangi türk girişimine destek oldunuz ki siz ? Türkü de bırak bir tek küçük girişimciye desteğiniz oldu mu ? Şimdi de boyun eğersiniz , karşı gelen çıkınca da sizden daha adam olduğu için hemen onu al aşağı edersiniz.
Tek başına ne yapacak ki ? diyorsunuz .
Kombassanı bilenler bilir tek başına ne yaptı adamlar. Sistemi değiştiremiyorsan kendi sistemini oluşturacaksın. Bu kadar basit. Her sefer de söylüyorum bu ülkede web işleri 3-5 forumda dönüyor resmen. Bu forum sahipleri de kolayca birbiriyle diyalog kurabilecek düzeydeler. Çok zor değilki yeni bir reklam ağı oluşturmak . Kimse çıkıp sen kur o zaman demesin , öyle bir bütçeye ve teknik bilgiye sahip olsam zaten kurardım.
Sermayenin emeğe hiç bir zaman saygısı yoktur ve olmayacaktır . Tek sebebi de kraldan çok kralcı olanlar. Şirketleri babası gibi koruyanlar , diğerlerini de şirketlere boyun eğdirmeye çalışanlar .
Türkler hile yapıyolarmış adsense de ... Arada olan yine sana bana oluyor sürüp gidiyor böylece. Google her şekilde komisyonunu alıyor. Reklam veren müşteri beklesin , site sahibi para beklesin dursun ...
Lafa gelince Türkiyeyi övenler görmüyormu ne arama motorunuz ne sosyal ağınız hiç bir şeyiniz yok kendinize ait olan . Tüm sebebi de kibiriniz. Kendi yapamadığını başkasının yapmaya çalışmasını kibirinizin kabul edememesi. Siz boyun eğmeye devam ettikçe sermaye de zulme böyle devam eder

Tutarlı bir yazı tebrik ederim!

Yazıyı okurken aklıma Devrim Arabaları filmi geldi..İzlemişsinizdir belki bir çoğunuz..Filmde şöyle bir söz vardı en can alıcı yerinden;

"Türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz" diye..

Açıkcası Türk olduğum için gurur duyan bir insanımdır ama iş ticarete ve geliştirmeye gelince kaçarım kendi ırkımdan..Çünkü Türk Milleti her zaman birşeylerin iyi olmasını engellemeye çalışır..

Bugün Fizy dünya çapında en iyi müzik sitesi seçildiğinde gördük..Hem halkımız hemde devlet karşısında durdu..Birkaç avuç insan desteklemek zorunda kaldık..

Yada diğer projelerimiz öyle deme şimdi türkiyede de çok sağlam projeler çıkartıyoruz ama melek yatırımcı eksikliğimiz ve insanlarımızın belli bir süreden sonra paraya tapması sorun yaratıyor..

Bugün Türkiye'de facebook'un daha kalitelisini yapsan kimse gelmez..Aynı şekilde google adsense mantığının aynısını yapsan yine herkes bildiğini okur..Kimse para konusunda yahudi mantığı gütmez..

Reklam olarak türkiyede çok fazla site açıldı.Açılmadı demeyelim..Ama hepsi belli bir seviyeden sonra sermayenin yetersiz gelmesi üzerine malum kontor gibi,arkadaşlık siteleri gibi spam yuvalarına dönüştüler..Ama google için bu böyle değil işte..Google savunan bir insan diye düşünme ama o kadar büyük bir şirket ki sermayesi bugün İMKB den daha büyük onu sarsmaz..

Tavsiyem eğer adsense den sıkıntınız varsa ve tepkinizi koymak istiyorsanız en güzel tepki fevri tepkiniz olarak kullanmamak olur..Bunuda şu an bir çok insan orada para kazandğından dolayı bırakmaz..

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, son günlerde işlediği suçlardan bahsettiğim Google için bu konuları konuşmaya başlamanız iyi olmuş...

Google derin suçar işliyor ve bizler bu suçları görmüyor ve onun için 7/24 çalışıyoruz. Siz blog açarak kendiniz için girişimde bulunduğunuzu sanıyorsunuz ama aslında Google bir müşteri (Sazan) daha kazanmış oluyor.

Nedir Bu Derin Suçlar?
Google, servislerini diğer servislerine hizmet amaçlı kullanıyor :) Mocrosoft arama motoru Bing ekibi bir ara bu konuda Google'a dava açmıştı ancak sanırım başarısız oldu. Çünkü Google işini biliyor.

Siteleri kaybedeceğini anladığı an AdWords kuponları dağıtmaya, sitelere muhteşem hitler göndermeye ve değerlerini yükseltmeye başlıyor ama bu uzun sürmüyor. Hipnoz tekrar aktif olunca elini çekiyor ve aynı yerde oluyorsunuz...

Alternatif var mı?
Evet, Yandex. Aslında alternatifi veya iyi olduğu için değil, her zaman hayalim olan 'Eşit Pazar Payı' için...

---------------------

DeLi1SeY, @LikeSend, @Beyaz, @depresan

Peki bir soru soracağım; yorumlarınızı okudum ancak hanginiz bu konuda uygun ve sağlam bir adım attı...

Beni soracak olursanız kullandığım servislere göz atın...

Arama Motoru: Yandex
E-Posta: Yandex Mail
Yabancı dilim bana yetiyor ama yinede: Yandex Çeviri

vs..

İnanmanızı beklemiyorum ancak Google ile bütn bağlantımı kestim. Hiçbir Google servisini kullanmamaktayım. Analytics için alternatif olarak forumdan İrfan Evrens isimli arkadaşımızın say.ac sitesini kullanmaktayım. Ve son olarak tüm gelen e-postaları Yandex Mail adresime yönlendirdikten sonra Google hesabımı silme talebinde bulunacağım.

Sıra sizde... Eşit pazar payı demek sizin için bol kazanç demek.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al