freelance iş ilanları

yeni sitenize adsense kodu ekleyin

29 Mesajlar 3.640 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu http://wmaraci.com/forum/google-adsense/www..... adresine uygulamanız gerekli. Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir.

Daha fazla bilgi edinin.

Adsenseye diğer istemi ekledim.paneldeki yazı bu arkadaşlar.kodları eklemiştim.panelde yeni olarark görünüyor.halen etkin olmadı yani.teşekkürler.

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
reklam

SinanGucluu SinanGucluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Barkon Elektronik Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bende adsense eklemeye calıstım ama malesef benim eklemedi sanırım birazdaha beklemem gerekiyor tam olarak eklemesini bilen varsa özelden ulaşabilirmi bana

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
özelden değil,buraya yazsın.kimbilir kaç kişinin duasını alacak :)

SinanGucluu SinanGucluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Barkon Elektronik Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

genchakan adlı üyeden alıntı

özelden değil,buraya yazsın.kimbilir kaç kişinin duasını alacak :)

Haklısın bi türlü reklam ekleyemedim :)

wmaraci
wmaraci

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Ekleme işlemini biliyoruz da, daha önceden herhangi bir başka siteye reklam eklediniz mi Adsense hesabınızdan, eklemediniz mi, sistemde değişiklik yapıldıysa bilemiyorum ama daha önce bir başka siteye reklam eklemediyseniz anlatabilirim nasıl ekleneceğini?

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Adsense panelinizde sağ üst kısımda yer alan dişli çark kısmından yeni sitenizi eklediniz değil mi hocam?

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

Almina adlı üyeden alıntı

Ekleme işlemini biliyoruz da, daha önceden herhangi bir başka siteye reklam eklediniz mi Adsense hesabınızdan, eklemediniz mi, sistemde değişiklik yapıldıysa bilemiyorum ama daha önce bir başka siteye reklam eklemediyseniz anlatabilirim nasıl ekleneceğini?

ben yapilani anlatayim hocam.ortak yolu bulalım.şimdi bir site listesi var.buraya 500 e kadar site ekleyebiliyorsunuz.buraya yeni reklam yayınlayacağım siteyi ekledim.

bunun dışında yetki ve erişim kısmından aynı siteyi ekledim.buraya ekleyince mevcut yazı çıktı.kodu oluşturdum.siteye ekledim.dediği gibi halen beyaz duruyor.Sizin eklemek istediğiniz var mı?

Ek Olarak:

Gerbelas adlı üyeden alıntı

Adsense panelinizde sağ üst kısımda yer alan dişli çark kısmından yeni sitenizi eklediniz değil mi hocam?

evet hocam ekledim.bir önceki mesajda ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştım

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Ok. Şimdi sırasıyla dediklerimi uygulayın:
Google Adsense Ana Sayfa'dasınız, üst menüden Reklamlarım'a tıklıyorsunuz.
Yeni Reklam Birimi'ni seçerek, reklam biriminiz için, daha önce oluşturmamış olduğunuz bir isim oluşturup, sonrasında reklam boyutunuzu belirliyor, ve reklam biçimini seçiyorsunuz. Yedek reklamlar yazan yere tıklamanıza gerek yok.
Özel Kanal kısmına geldiğinizde, Yeni Bir Özel Kanal Oluştur'dan, site isminizle birlikte bir kanal oluşturuyorsunuz. Burada reklam birimine dokunmatyın, sadece kanal ismine sitenizin adını yazın. Hedeflenebilir rekamı seçecekseniz gerekli işlemi yapın; sonrasında Kaydet tıklayıp, biraz önce kaldığınız yere geri dönün. Trklam kodunu oluşturun, renk vs seçiyorsunuz. Ardından Kodu Al kısmına tıklayarak kodu alıp sitenize yerleştirin.
İşlem bu şekilde, en çok 10 dakika sonrasında reklamlarınız görünür hale gelir, ya da panik olmadan 15 dakika bekleyin, sonucu bildirin burdan da, sistem değişti mi merak ettim :)
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Hala Yapamazsanız Resimli olarakta ben de anlatmaya calısayım :)
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

SoloTurk1 SoloTurk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 17, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

Ok. Şimdi sırasıyla dediklerimi uygulayın:
Google Adsense Ana Sayfa'dasınız, üst menüden Reklamlarım'a tıklıyorsunuz.
Yeni Reklam Birimi'ni seçerek, reklam biriminiz için, daha önce oluşturmamış olduğunuz bir isim oluşturup, sonrasında reklam boyutunuzu belirliyor, ve reklam biçimini seçiyorsunuz. Yedek reklamlar yazan yere tıklamanıza gerek yok.
Özel Kanal kısmına geldiğinizde, Yeni Bir Özel Kanal Oluştur'dan, site isminizle birlikte bir kanal oluşturuyorsunuz. Burada reklam birimine dokunmatyın, sadece kanal ismine sitenizin adını yazın. Hedeflenebilir rekamı seçecekseniz gerekli işlemi yapın; sonrasında Kaydet tıklayıp, biraz önce kaldığınız yere geri dönün. Trklam kodunu oluşturun, renk vs seçiyorsunuz. Ardından Kodu Al kısmına tıklayarak kodu alıp sitenize yerleştirin.
İşlem bu şekilde, en çok 10 dakika sonrasında reklamlarınız görünür hale gelir, ya da panik olmadan 15 dakika bekleyin, sonucu bildirin burdan da, sistem değişti mi merak ettim :)

Hocam dediklerinizi mobilim o yüzden yapamadım da benim reklam oluşturma sayfasında şöyle bir yazı var Şu anda bir salt barındırma hesabına sahipsiniz. Dolayısıyla bu reklam kodu, barındırma iş ortağı sitelerinin dışında bir boş alan olarak görünecektir. Diğer web sitelerinde reklam yayınlamanın yolunu öğrenmek için lütfen Yardım Merkezi kaynağımıza bakın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al