wmaraci reklam

Youtube-Adsense Aracılığı ile Ayda 150 TL

10 Mesajlar 1.417 Okunma
wmaraci reklam

philopi philopi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kazanç sağlıyorum bunu arttırabilmek için ne gibi yöntemler uygulayabilirim her ay düzenli olarak 200 tl alabilmek için...

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
hocam reklam olmasın fakat paratubesistemi.com diye bir site açıldı bugun son gündü indirim 99 TL idi. Normalde 250 tl ye satıyorlar. Size youtube seo,üst sıralara çıkma,yüksek miktarda kazanç gibi eğitim videolarını satıyorlar ve öğretiyorlar. Suanda param kalmadı yoksa bende alacaktım :D Ama tavsiyemdir kim aldıysa aylık enaz 500 TL ile 6-7 milyar arasında kazanmaya başladı hemde paylaştıgınız video 2 gün içerisinde googlede ya 1.sayfada yada 2. sayfada çıkıyor garantisi var yani.

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2015
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
Sosyal medyayı kullanabilirsin.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Burak Türk adlı üyeden alıntı

Sosyal medyayı kullanabilirsin.

Sosyal Medyada Vk.com örnek veriyorum yayınladığım video vk da görüntülenirse bir sıkıntı oluyomu herhangi bir ihlal söz konusu adsenseyle ilgili bir sorun ?

Ek Olarak:

Crewx adlı üyeden alıntı

hocam reklam olmasın fakat paratubesistemi.com diye bir site açıldı bugun son gündü indirim 99 TL idi. Normalde 250 tl ye satıyorlar. Size youtube seo,üst sıralara çıkma,yüksek miktarda kazanç gibi eğitim videolarını satıyorlar ve öğretiyorlar. Suanda param kalmadı yoksa bende alacaktım :D Ama tavsiyemdir kim aldıysa aylık enaz 500 TL ile 6-7 milyar arasında kazanmaya başladı hemde paylaştıgınız video 2 gün içerisinde googlede ya 1.sayfada yada 2. sayfada çıkıyor garantisi var yani.

Teşekkürler düşünmüyorum.

wmaraci
wmaraci

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2015
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)

philopi adlı üyeden alıntı

Sosyal Medyada Vk.com örnek veriyorum yayınladığım video vk da görüntülenirse bir sıkıntı oluyomu herhangi bir ihlal söz konusu adsenseyle ilgili bir sorun ?

Hayır, yok.

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
Edit : Daha fazla PM atmayın. Pek yayılmasını istemiyorum.

unal unal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Barista
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 38 / 14
  • Ticaret 11, (%100)

GBMedya adlı üyeden alıntı

Satın almayın, anlatılan taktiği size söylerim PM'den uygun bir zamanda, Bu parayla sattıkları gizli bilgi denileni isteyenler PM atsın.

Uygun zamanda PM cevap atarım.

Pm gönderiyorum o zaman :)

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Crewx adlı üyeden alıntı

Böyle bir bilgi yoktur. Eğer var ise zaten kimse 250 TL ye satmaz gider kendisi kazanır. Gizli bilmem ne yok sır yöntem yok müthiş icat diye bir şey söz konusu değildir. Herkesin bildiği her yerde olan bilgileri derlemişlerdir belki o kadar. Bir de tecrübelerini analizlerini aktarıyorlar belki o kadar. Bunlar için kimse 250 TL vermesin benden söylemesi arkadaşlar.

Arkadaaşın sorusuna gelince. Bence niche çalışabilirsiniz. Yani izlenme sayısınıa takılmdan fazlaca niche video totelde iyi getiri veriyor. :)

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medyayı kullanmaya karar verdim her hangi bir ihlal söz konusu değilmiş en azından bi 500 kişi gelse yeterli olur.

oziko87 oziko87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest Meslek Erbabı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
1000lerce lira kazanabileceğin yöntem söyleyeyim sana öyleyse:) Ucuz yollu bir vps al, youtube partner networklerinden biriyle anlaş ve süresi 15 dk.'yı geçen videoları yükle, aklına ne gelirse, haber programları, yerel kanal programları...vb. aklına ne gelirse, kendini sınırlama bu konuda. Partner network tavsiyesini vermemin sebebi ise gri ünleme yakalanmaman içindir, kazancın %20-30 arası azalır ama video sayın arttıkça gelirin kat kat artacağından hissetmezsin, ve ünlem belasınada takılmazsın.
Son uyarı : düzenli olarak telif hakkı kontrollerine özen göster, bildirim gelince hemen sil ilgili videoyu, nasıl olsa VPS olcak, buradaki mantık sürümden kazanmak.

Not: 1 yıl önce VPS olmadan kurduğum youtube kanalım ile aylık ortalama 300 tl kazanmaktayım... süresi 40-90 dk olan 350 civarı video var günlük ortalama 1000 izlenim var... Belki bilmiyorsundur diye söylüyorum 15 dk ve üzerindeki videolar için manuel reklam ayarlaması yapabiliyorsun... 20, 40, 60. dakikalar olacak şekilde 20şer dakika arayla döşe reklamları... Youtube dan para kazanmak içinde öyle sete falanda kesinlike para harcama:) ayda 3000-4000 tl kazanınca bana teşekkür edersin:)
Bol kazançlar kardeşim...

Ek Olarak:

oziko87 adlı üyeden alıntı

1000lerce lira kazanabileceğin yöntem söyleyeyim sana öyleyse:) Ucuz yollu bir vps al, youtube partner networklerinden biriyle anlaş ve süresi 15 dk.'yı geçen videoları yükle, aklına ne gelirse, haber programları, yerel kanal programları...vb. aklına ne gelirse, kendini sınırlama bu konuda. Partner network tavsiyesini vermemin sebebi ise gri ünleme yakalanmaman içindir, kazancın %20-30 arası azalır ama video sayın arttıkça gelirin kat kat artacağından hissetmezsin, ve ünlem belasınada takılmazsın.
Son uyarı : düzenli olarak telif hakkı kontrollerine özen göster, bildirim gelince hemen sil ilgili videoyu, nasıl olsa VPS olcak, buradaki mantık sürümden kazanmak.

Not: 1 yıl önce VPS olmadan kurduğum youtube kanalım ile aylık ortalama 300 tl kazanmaktayım... süresi 40-90 dk olan 350 civarı video var günlük ortalama 1000 izlenim var... Belki bilmiyorsundur diye söylüyorum 15 dk ve üzerindeki videolar için manuel reklam ayarlaması yapabiliyorsun... 20, 40, 60. dakikalar olacak şekilde 20şer dakika arayla döşe reklamları... Youtube dan para kazanmak içinde öyle sete falanda kesinlike para harcama:) ayda 3000-4000 tl kazanınca bana teşekkür edersin:)
Bol kazançlar kardeşim...

Aklıma gelmişken ekleme yapayım, youtube videolarında 301 izlenime ulaşınca videolar zaten patlar, en azından düzenli izlenim almaya başlar arkadaşlar, Hitleap ile videolarınızın linkini ekleyin 40sn ayarlayın ve bu yolla izlenim çekin, diğer hit arttırma sitelerinde videonuzu kitler google amca 301'de:) Ama yukarıda dediğim yöntem ile buna da ihtiyaç duymazsınız, dediğim gibi sürümden kazanırsınız zaten, tek yapmanız gereken IDM ile download sonrada Upload, VPS ile bu işi hızlandırın, günde 50 video atın, bir sene de ev almazsanız bişey bilmiyorum :)
toolgaege ndrctnts

kişi bu mesajı beğendi.

inceleyekmi (Blogspot Dükkanım)
siyasetizle (Ülke Geneli)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al