wmaraci reklam
lidertakipci

Askıdan Çıkmış 350 CHF ve 300 EUR Eşikli Hesaplar

5 Mesajlar 796 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AdsMaster AdsMaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2023
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek İç mimar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba,

Tüm hesaplar şüpheli ödeme ve ödenmemiş bakiye askılarında telafi edilir.

Askıdan çıkmış 350 CHF hesap : 1500 TL

Askıdan çıkmış 300 EUR hesap : 1500 TL

Askıya girmemiş hesaplar 

350 CHF : 1000 TL

300 EUR : 1000 TL

iletişim: 

+389 72 544 986
Whatsapp

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: AdsMaster (28.03.2023 14:42)

wmaraci
reklam

beratmemisoglu beratmemisoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek BİLİŞİM ÖĞRENCİSİ
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 48 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

Whatsapp: +905305141379

OKUL DEDİĞİN NE DİR Kİ ?

mrtswn mrtswn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Anlaştık bilgileri istedi gönderdim üzerinden saatler geçmesine rağmen bir cvp alamadım. Whatsapptan yazılanada cvp vermiyor. Önden herhangi bir ödeme yapmadım ilk seferde reklam yayına girince ödeme geçilcek diye konuştuk herhangi bir gelişme yok ve bilgide vermiyor bilginize.

AdsMaster AdsMaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2023
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek İç mimar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

mrtswn adlı üyeden alıntı

Anlaştık bilgileri istedi gönderdim üzerinden saatler geçmesine rağmen bir cvp alamadım. Whatsapptan yazılanada cvp vermiyor. Önden herhangi bir ödeme yapmadım ilk seferde reklam yayına girince ödeme geçilcek diye konuştuk herhangi bir gelişme yok ve bilgide vermiyor bilginize.

Dostum ücretsiz reklam açtrmak istedin sana olmaz dedim rica ettin diye 1 adet onaylatıp yayına sokup veririm kalanını kendin yaparsın dedim. Ödemeyi yayından sonra yapacağını söyledin ben de kabul ettim. Hemen reklamı gireceğimi söylemedim. İstanbul'da teknik servis reklamı vereceksin benim hesaplarımla vereceksin bir de reklamı bana açtıracaksın ben bilmiyor muyum o işten o parayı kazanmayı :) yine de tamam dedik ama kimse senin elemanın değil para göndermediğine göre ben ne zaman müsait olursam o zaman işi yapıp sana sunacağım çünkü parayı verip vermeyeceğin belirsiz. Ben senin personelin değilim ki :)

wmaraci
wmaraci

mrtswn mrtswn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

AdsMaster adlı üyeden alıntı

Dostum ücretsiz reklam açtrmak istedin sana olmaz dedim rica ettin diye 1 adet onaylatıp yayına sokup veririm kalanını kendin yaparsın dedim. Ödemeyi yayından sonra yapacağını söyledin ben de kabul ettim. Hemen reklamı gireceğimi söylemedim. İstanbul'da teknik servis reklamı vereceksin benim hesaplarımla vereceksin bir de reklamı bana açtıracaksın ben bilmiyor muyum o işten o parayı kazanmayı :) yine de tamam dedik ama kimse senin elemanın değil para göndermediğine göre ben ne zaman müsait olursam o zaman işi yapıp sana sunacağım çünkü parayı verip vermeyeceğin belirsiz. Ben senin personelin değilim ki :)

Ben ücretsiz reklam açın demedim. Hesabı yayına alırsınız görürüm ödemenizi yaparım dedim. Ödemenizi almazsanız kampanyayı durdurursunuz. Ama ben ödemeyi gönderdikten sonra size ulaşamama ihtimalim yüksek çünkü telefon numaranız bile normal bi numara değil. O yüzden ilk ticarette orta yolu bulmak için reklam yayına girsin hemen ödemenizi geçerim dedim sizde tamam dediniz bilgileri istediniz. Aradan 1 saat geçti mesaj attım gördünüz cvp vermediniz. 1 saat sonra tekrar yazdım onada cvp vermediniz. Tabiki personelim değilsiniz girmeyebilirsinizde yoğunda olabilirsiniz. Ama okuyup cvp vermemeniz hoş değil bence.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al