wmaraci reklam

✅KURUMSAL ÜYEDEN✅ 100 CHF EŞİKLİ HESAP ÜRETME✅ GENEL EĞİTİM SETİ

17 Mesajlar 8.264 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ProfReklam ProfReklam Profesör ADS Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

KONUMUZU DAHA ÖNCE İNCELEYEN ARKADAŞLAR 8 TEMMUZ İTİBARİYLE METHOD TAMAMEN DEĞİŞMİŞ OLUP 1 SAATTE 10/9 ORANLA YAYIN ALMAKTAYIZ. YENİ METHOD HİZMETİNİZDEDİR.

METHOD GÜNCEL OLARAK %90 BAŞARI ORANI İLE ÇALIŞMAKTADIR. EN AŞAĞIDA YAZAN VİDEOMUZU LÜTFEN İZLEYİNİZ.

Reklam eğitim methodumuz EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE hizmetinizdedir. 5 TEMMUZ tarihinden 15 TEMMUZA kadar fiyatlarımız %50 indirimlidir.
WM ARACI KURUMSAL ÜYE VE KATEGORİDE EN ÇOK OKUNAN KONU BİZE AİT. PARA KOLAY KAZANILMIYOR. METHODU BENDEN ALMASANIZ BİLE İYİ BİR ARAŞTIRMA SONUCU ALMANIZI ÖNERİRİM.
Alacağınız eğitim setinde;

Hangi proxy kullanılmakta
Mail ve proxy nereden temin edilir
Tarayıcı ayarları
Kampanya oluşturma
Eşik Alma
Askıdan çıkarma
Kart üretme  
gibi genel eğitim setlerinide içeren bir methoddur.Yani kısaca bu eğitimin sonunda sadece 15₺ harcayarak 2000₺ reklam verebilecek duruma geleceksiniz. Bu eğitim ile sadece eşikli hesap açmayı değil ,genel bir eğitim de almış olacaksınız.

Frank methodumuz 100 CHF eşik veriyor olup, askısız şekilde 10/8 - 10/9  yayına almaktadır. Hızlıca harcayan sektörlerde 160-180 CHF'yi görmektedir..
Piyasada güvenilir olmayan satıcılara itibar etmeyiniz.
İSTEYEN GELSİN İSTEDİĞİ  ZAMAN ANYDESK İLE HARCAMA YAPAN HESAPLARIMIZI GÖRSÜN. WM ARACINDA BU KATEGORİDE EN ÇOK OKUNAN KONULARINDAN BİRİSİYİZ . KURUMSAL ÜYEYİZ.
Youtube kanalımdan videolarımı izleyebilir. Fiyat bilgisi için ise telegramdan ulaşabilirsiniz.

Yüzyüze görüşme mümkündür.

Ayrıca sanal kart satışımız mevcuttur. Minumum alım 10 adettir.
Ayrıca ücretli olarak sınırsız sanal kart methodumuz mevcuttur. Türkiyede bilinmeyen bir methoddur.NAMSO BIN methodu değildir. Bana bilen kişi sayısı sınırlıdır.

19 MAYIS GÜNCEL YOUTUBE VİDEOMUZ: https://www.youtube.com/watch?v=olEHQy04B-0
Yer: Kıbrıs-Mersin-Adana
Şahsi numaram 7/24 arayabilirsiniz veya whatsapptan da yazabilirsiniz: 0506 043 2844
Telegram: turkdevils
Çalışma saatlerim: 09:00 - 24:00
https://www.youtube.com/@CelalAsena

142877-64577b0d8addd.jpg142877-64577b3074305.jpg142877-64577b1547a78.jpg142877-64577b814e070.jpg

Mesaj 27 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ProfReklam (08.07.2023 19:48)

Cud kadirkemal

kişi bu mesajı beğendi.

| Stratejik Reklamcı | Dijital Dönüşüm Uzmanı | Reklamlarınızı En İyiye Taşıyorum |
wmaraci
reklam

Cud Cud ADS Method Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)

Kaç para dayı 

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

Cud adlı üyeden alıntı

Kaç para dayı 

Telegraman ulaşabilirsiniz. İyi forumlar

| Stratejik Reklamcı | Dijital Dönüşüm Uzmanı | Reklamlarınızı En İyiye Taşıyorum |

aligy aligy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2023
  • Yaş/Cinsiyet 17 / E
  • Meslek Google Ads
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

+ ref güvenilir

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

aligy adlı üyeden alıntı

+ ref güvenilir

Teşekkür ederim bol kazançlar!

kadirkemal kadirkemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Operator
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Düzeltme:

Mayıs ayında aldığım method güncellemeden dolayı çalışmamaya başladı.  Arkadaş desteğini kesti. Yeni method için de paramız yok.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: kadirkemal (06.06.2023 20:26)

Cud

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

kadirkemal adlı üyeden alıntı

ProfReklam adlı arkadaştan 100 CHF method satın alınmıştır. Kendisi gayet samimi ve sabırlı bir şekilde her sorunumuza çözüm üretiyor ve elinden geleni yapıyor. Daha önce yerlisi yabancısı birçok kişiden yüzlerce dolara method almıştım. Verdiğimiz paranın karşılığını almayı bırakın sorun olduğunda cevap bile vermeyip bir süre sonra engel yedğimizle kalıyorduk. Uzun uğraşlar sonucu kendimiz deneyelim buluruz belki dedik kimseye paramızı vermeyelim ama nafile. Giden zaman ve harcadığımız paraya oldu. Ayrıca evde bir cüzdan dolusu farklı farklı bankalardan kredi kartları doluştu. Çoğunun halen zarfını bile açmadım. Bu arkadaş neyi nerden nasıl alacağımızı hangi banka hangi proksi gibi gerekli ekipmanları kendisi bize söylüyor. Üstelik methodun olası bir çalışmamazlık durumunda farklı çözümler sunarak bir nevi güncelleme sağlamış oluyor.  Method bende 10 da 8 yada 9 oranında çalışıp yayın alıyor. O kalan 1 tane firede bizden kaynaklı sanırım ama yinede çok yüksek bir başarı benim için. Bende ilk etapda şöyle düşündüm. Bu adama parayı veririz buda bize basit bir pdf ve video dosyalarını atar. Alın uğraşın der diye zannettim ama öyle olmadı. Halen günü birlik mesaj atar neyi nasıl yapalım diye fikir alırız. 

Kısacası sürekli ads ile ilgilenen reklama ihtiyacı olan hızlı sektör yavaş sektör farketmeksizin herkesin işine yarayacağını düşündüğüm bir method almış olacaksınız.  Krala selam olsun buradan ;)

Teşekkür ederim hocam ilginize tekrardan. Bizler aldığımız paranın karşılığını vermeye çalışıyoruz. Telegramdan 7/24 uyumadan herkese teknik destek sağlıyoruz. Ve en önemlisi konumuzda mesajımızda ne yazıyorsa onu yapıyoruz ne eksik ne fazla. Teşekkür ederim tekrardan yorumunuz için

kadirkemal

kişi bu mesajı beğendi.

Ameka Ameka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sosyolog
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

bu yorumum burada dursun inceleyeceğim

Şanlıurfa Haber
Şanlıurfatv interaktif TV kanalı
www.sanliurfatv.com
Doğru Neyse O Urfa'nın habercisi

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

MErhaba, eşikli reklam ücreti nedir ? Metod ücreti nedir ?

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

Telegramdan ulaşın lütfen 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al