wmaraci reklam

Sürekli Google AdWords hesabı askıya alınıyor!

43 Mesajlar 8.442 Okunma
wmaraci reklam

trzab trzab WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yapabilen varsa banada yardımcı olsun işim halledilecekse ücretinden kaçınmam.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)

ysf10 adlı üyeden alıntı

Yöntemin değeri 500 tl hocam :)

garantisi var mı? verdim diyelim çıkamazsak?

meyrenamnil meyrenamnil Her şey çok güzel olsun. Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Beslenme ve Diyetetik Öğrencis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 81 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
İçerik yoksa buna rağmen organik olmayan yöntemlere başvurulunca maalesef oluyor. Google adsense yayın politikaları ile uyumlu bir web sitesi yaptığını düşünüyor musun?

KaliteliBeslenme.com da yöneticilerden biri...

ysf10 ysf10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Egitimci yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 25 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

deryaerdil adlı üyeden alıntı

garantisi var mı? verdim diyelim çıkamazsak?

Bu güne kadar google beni bu yöntemle yakalayamadı, yöntemi söyleyeyim senin dürüstlüğüne kalsın ödeme yapıp yapmamak?

wmaraci

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba. Şunu dener misiniz?
Bir blog açıp 5-6 makale girin. Blogger blogu olabilir. Daha sonra sıfır bir Adwords hesabı ile o anahtar kelimede bu blog ile reklam verin. Daha sonra onay alınca blogu kendi sitenize yönlendirin. Olursa beni etiketleyin :)

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
05306691321 whatsapp ulasirsaniz siteniz hakkinda bilgileri atabilirseniz reklamlarda aldiginiz hatalarida gonderirseniz bakip cozum yolu olusturup yayina verelim hocam 22 illegal ve legal siteniz adwords danismanligini yapiyorum

mehmetcetin mehmetcetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

worldww adlı üyeden alıntı

Merhaba. Şunu dener misiniz?
Bir blog açıp 5-6 makale girin. Blogger blogu olabilir. Daha sonra sıfır bir Adwords hesabı ile o anahtar kelimede bu blog ile reklam verin. Daha sonra onay alınca blogu kendi sitenize yönlendirin. Olursa beni etiketleyin :)

Merhabalar, blog da yapsak normal domaine de wordpress kursak veya wordpress değil herhangi sıradan bir web sitesinin içeriğini klonlayıp siteye kursak bile ki bu dediklerim en çok kullanılan yöntemlerdir, yine de yanlış beyan hatası veriyor. Genelde hata'ya ek olarak sistemleri atlatma politikasını ihlal etti veya zararlı yazılım vb falan gibi hatalar veriyor. Site içerisinde zararlı kod ve yazılım gibi hiç bir şey yok. Bu şekilde patlayan siteyi Google'ın bi site analiz aracı vardı ordan tarattığımızda falan hiçbir sorun bulmuyor. Bu arada hesaplar eski gmail. Adwords kullanılmamış hesaplar ama yine de eski hesaplar. Aynı zamanda girilen bilgisayarın çerezleri ve ip adresi temiz.

Biz illegal reklam çıkıyoruz. Sadece bu sorunlar bakın sadece ama sadece marka ihlali olan yani marka olan web sitelerinde oluyor. Kripto para borsalarının reklamlarını çıkarken oluyor. Şimdi diyeceksiniz markanın adını yanlış yazın harf ekleyin çıkarın uzatın falan, öyle yapınca da farketmiyor.

Sonuç olarak denemeye devam ediyoruz. Şuan onaylanan bi reklam var blogspot olarak girildi içerik eklenmedi sadece reklam ile ilgili bir başlık eklendi.

Sonucu yazarım büyük ihtimal bugün yarın sonuçlanır, iyi günler.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

mehmetcetin adlı üyeden alıntı

Merhabalar, blog da yapsak normal domaine de wordpress kursak veya wordpress değil herhangi sıradan bir web sitesinin içeriğini klonlayıp siteye kursak bile ki bu dediklerim en çok kullanılan yöntemlerdir, yine de yanlış beyan hatası veriyor. Genelde hata'ya ek olarak sistemleri atlatma politikasını ihlal etti veya zararlı yazılım vb falan gibi hatalar veriyor. Site içerisinde zararlı kod ve yazılım gibi hiç bir şey yok. Bu şekilde patlayan siteyi Google'ın bi site analiz aracı vardı ordan tarattığımızda falan hiçbir sorun bulmuyor. Bu arada hesaplar eski gmail. Adwords kullanılmamış hesaplar ama yine de eski hesaplar. Aynı zamanda girilen bilgisayarın çerezleri ve ip adresi temiz.

Biz illegal reklam çıkıyoruz. Sadece bu sorunlar bakın sadece ama sadece marka ihlali olan yani marka olan web sitelerinde oluyor. Kripto para borsalarının reklamlarını çıkarken oluyor. Şimdi diyeceksiniz markanın adını yanlış yazın harf ekleyin çıkarın uzatın falan, öyle yapınca da farketmiyor.

Sonuç olarak denemeye devam ediyoruz. Şuan onaylanan bi reklam var blogspot olarak girildi içerik eklenmedi sadece reklam ile ilgili bir başlık eklendi.

Sonucu yazarım büyük ihtimal bugün yarın sonuçlanır, iyi günler.

Yapamazsanız bana ulaşın. Bir de ben deneyeyim.

mehmetcetin mehmetcetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yukarıdaki uzun mesajda bahsettiğim reklam da onaylanmadı ondan sonra girdiğim başka reklamcının öncen harcama yaptırarak onaylatabildi web sitesinin aynısı da onaylanmadı. Yani çakıldık kaldık. Çözmemize yardımcı olana çözdüğümüz gibi istediği yerden 1.000 TL atacağım.

ihsanKESKiN ihsanKESKiN #Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 141 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Bana bilgileri atın reklamınızı çıkayım :) Reklam hesabını size onaylandıktan sonra göndereyim
Ozcanocak mehmetcetin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al