wmaraci reklam

Manyak Kedi [Kendi Yapımım]

12 Mesajlar 2.337 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Eova Eova Well Educated :) Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 8, (%100)

ydmez6 adlı üyeden alıntı

Başlık yapıcı ama metin yıkıcı gibi hocam :D mesela ben bu oyunu 2 saatte yaparım demek epey yıkıcı

Doğruya doğru ama hocam, grafikler hazır zaten, time.deltatime ile +x yönde position unu arttıracak input.getmousebuttondown ile de yukarı doğru hareket ekliyecek, birde collision koy çarptımı ölsün yield 1.3f sonra loadlevel.current yani :D

www.e-ova.com
wmaraci
reklam

leventliler leventliler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Eova adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlama tamamen yapıcı amaçla söylüyorum, internetten hazır bulduğun sprite larla derlemişsin oyun demişsin adına da bide bunu sağda solda yayıp indirme kasmaya çalışıyorsun :)
İlerleyen tekniklerine gir, C# mı kullanıyorsun Java mı? Hangisini kullanıyorsan onda biraz daha ilerle bu oyunu yapılması 2 saatimi almaz :)
Türkiye'de oyun geliştirici sayısını oldukça yetersiz buluyorum ve hazır senin de isteğin varken geliştirmeden kendini piyasaya atılma derim :)

Şu anda ekiple çalışmadıgım için no copyright sprite kullanıyorum. C# ve Js bir arada kullanıyorum.Ben zaten oyunu sade yapmaya çalıştım farkettiyseniz böyle oyunlar çok tutuluyor.(flappy bird vs.)Oynanması kolay,oyunucuyu sıkmayacak şekilde yapmaya çalıştım ki oyuncuyu oyunun içinde tutabileyim.

Sizin Fikriniz.

Voltaren adlı üyeden alıntı

kullanılan objelerde bi uyumsuzluk var sanki

Nasıl bir uyumsuzluk var? ben uyumsuzluk göremedim gözden kaçırdıgım birşey mi var acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al