wmaraci reklam

Auris Subzero TB-701 Rom

3 Mesajlar 2.366 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar elimde Auris Subzero TB-701 Modelinde bir tablet var tablet açılış ekranında kalıyor. Çözüm için Recovery yapmayı denedim ama bir sonuç alamadım. Bende imaj atmayı denedim TB-701 rom indirerek imaj attım fakat indirdiğim imaj sorunlu çıktı. TB-701 imajını başka sitelerde bulamadım ya üyelik istiyor ya da siteler açılmıyor. TB-705 imajını indirip tablete kurdum fakat bu kez sistem açılmasına rağmen dokunmatik ekranı desteklemedi. TB-701 Romuna erişebileceğim bir platform var mı ya da tabletin donanımlarını destekleyen bir Rom önerebilir misiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :)

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ
wmaraci
reklam

ercanturqut94 ercanturqut94 Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek app developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 26 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
:) en basit yöntemi anlatim tamirci tamirci gezme. tabletin arka kapağını sök emmc ve işlemci modeline göre internette rom arat. donanım bilgilerini verirsen rom bulurum sana. anakart fotoğrafı atman yeterli

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Yok kardeşim neden tamirciye gideyim daha önce rom atmadım ondan yoksa söker bakardım arkasındaki işlemciye elbette yardımın için teşekkür ederim gönderdiğin linke bakarım işe yaramazsa arka kapağını sökerim pm atarım sana. ercanturqut94 :)

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al