wmaraci reklam

Samsung Android'i Bırakıyor

16 Mesajlar 2.592 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

Ya bıraksınlar bu isleri android sayesinde e250 gibi java isletim sistemli telefonlardan kurtulup buyuduler kendi isletim sistemini gelistirip android veya ios seviyesine getirmesi zaman alir buda onun dususu demektir. son zamanlarda en iyi yukselen tek bir mobil isletim sistemi var oda windows phone tabi buda microsoftun isminin buyuklugu sayesinde oldu. Kendi isletim sistemiyle akıllı telefon uretim yapan tek firma apple ve bence applen samsungun pesini birakip nokiaya vr general mobile a yonelmesi lazim nokia son zamanlarda cok bos birakildi bir zamanlar ne ios nede android vardi beyler en akillisi Symbian dı bence gelistirilmesi halinde ios ve androide kafa tutar. ama birde microsoftun nokiayı alması var. Acaba microsoft kendi isletim sistemi olan windowsta kararlimi yoksa şuan Symbian uzerinde calismami yapiyor. General Mobile a gelince discovery adli telefonu galaxy serisindeki bir cok telefonu solladi vede cok dusuk bir fiyatla ve daha iyi donanimla General Mobile Canlaniyor bence 2. serisini cikaracagi doscoverynin yuzbinlerce bekleyeni var. Samsung bir bok yapamaz donanimda gelistirir kendini kullaciya 0 dan bir isletim sistemini kabullendirmek cok zordur. size wmaracindan baska bir siteye gec deseler gecermisiniz ? bud onun gibi bir sacmalik. Yaparsa SAMSUNG BATAR ama cok calisip gercekten bekletnti uzerinde androidi ve iosu sollayacak bir isletim sistemi tasarlarsa da DURDURULAMAZ.

Daha bugün bir nokia lumia 630 aldım. Bu telefonun özelliği üretim aşamasında windows 8.1 yüklenmesi ve kullanınca görüyorsun ki işletim sisteminin tüm eksikliklerini gidermişler. Microsoft kolay kolay kimseye liderlik vermez.

8.1 hakkında bilgi almak için http://www.youtube.com/watch?v=OJ1sQOEjdqE

wmaraci
reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Benimde dusuncem microsoft symbian gibi bir isletim sistemini cope atmayacagi yonunde en azindan farkli firmalara gelistirip satis yapar nokiada windows kullanir

sefacandemir.com.tr

0mh3r 0mh3r Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** **
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 4, (%75)
vayy samsung'a yemek yediği kaba pisliyor android'i bırakarak

muhammeddemir muhammeddemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Samsung Firefox OS için yüklü miktarda destek vermişti geliştirme aşamasında iken. Aynı zamanda da kendi ekiplerinin başka bir işletim sistemi üzerinde çalıştıklarını da açıklamışlardı 1 sene kadar önce. Android ne kadar kaynak kullanılırsa kullanılsın eninde sonunda telefonu sapıttırmayı başaran bir işletim sistemi. Sırf bu yüzden farklı arayışlar içerisindeler bence. Heleki windows phone 8.1 için microsoft 9" altı tablet ve telefonlar için lisans ücretini de kaldırdığını açıkladıktan sonra yavaş yavaş kaymaların başlayacağını düşünüyorum. IOS ve Windows Phone düşük özellikli telefonlarda bile yüksek verim sağlamayı başarırlarken androidin bu konudaki beceriksizliği (beceriksizlik demek yerinde olur sanırım) eğer çare bulunmazsa sonunda pazarı kaybetmelerine neden olacağa benziyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

Benimde dusuncem microsoft symbian gibi bir isletim sistemini cope atmayacagi yonunde en azindan farkli firmalara gelistirip satis yapar nokiada windows kullanir

Hocam bir yerde okumuştum. Symbian adını değiştirip, geliştirip tekrar nokia kendi sistemini düzenleyecekmiş. Fakat satın alındığından dolayı here adıyla ilerleyecekmiş. Nokia'ya güvenim sonsuz. Umarım bu sefer sağlam gelirler :)

Crixus Crixus Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 24 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
samsung androidi bırakırsa bir çok müşterisi yeni arayüzü beğenmeyecektir bu yüzden samsung andoride benzer bir işletim sistemi çıkaracaktır ve google ile patent davaları başlayacaktır. Zaten bi google'la yoktu o da başlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al