wmaraci reklam

Adalet mi bu ?

50 Mesajlar 11.437 Okunma
wmaraci reklam

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Sana günde 3 kısıtlama bile fazla, o yüzden alamam hocam ;)

O zaman hocam burada insanları ezik konumuna sokmayın rica ediyorum.Veren var veremeyen var.

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)

imajweb adlı üyeden alıntı

Mecidiyeköy 'de Bir DataCenterız eğer sunucu kirası konusunda sıkıntı çekiyorsanız sponsorunuz olabiliriz.

Netinternet ile bir sponsorluk anlaşmamız var zaten. Ve yine olay malesef sunucuda bitmiyor. Olay daha çok sıra bulucunun arama motorlarından banlanmaması için alınan ip adresleri ve alt yapı, yazılımcıma ve grafikerime verdiğim parada. Bunun dışında benim WM Aracı'na verdiğim emekler ve harcağım zamanda. Sonuç ise zararına çalışan bir sistem :)

Bize en büyük desteği premium üyelik alarak verebilirsiniz arkadaşlar. Bu kadar kişiyiz, yarımız premium üyelik alsa WM Aracı'nı dünya standartlarının da üzerine çıkaracağım ancak yok. Alınmıyor, destek olunmuyor.
cagri GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

Ulusoy adlı üyeden alıntı

O zaman hocam burada insanları ezik konumuna sokmayın rica ediyorum.Veren var veremeyen var.

2 dolar bir sigara parası bile etmez. Hadi sigarayı geçtim, içmiyorsundur ancak büyük boy ruffles bile bu kadar pahalı değil. O yüzden olan var olmayan var demeyin.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Şu an premium üyelik alacak durumun yok ama her her şeyin bir masrafı olduğunun da bilincindeyim. O yüzden hoşuma gitmese bile konuya gayet anlayışla yaklaşıyor ve hak veriyorum. Kimse maddi destek vermezse zaten bu forumun finansmanı nasıl sağlanacak onu da düşünmek lazım.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
Aylık premium üyelik satışı yapın. Pazarlama politikanız yanlış. Dediğimi yaparsanız satışlarınız artacaktır. Ben bir yıllığa 25$ veremem belki ama, 1 aylık üyeliğe 3$ verebilirim :)
Bipixel Meric Ulusoy

kişi bu mesajı beğendi.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

ExCorTR ExCorTR Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

admin adlı üyeden alıntı

Aylık giderlerin gelirlerden fazla olması yüzünden böyle bir uygulama yaptık.

Hatırlarsanız ilk premium üyeliği çıkarttığımızda hiç bir araca kısıtlama getirmemiş, tam tersi diğer hiç bir sistemin yapmadığı gibi premium üyelere özel araçlar ve ayrıcalıklar vermiştik.

Ancak daha önce de belirttiğim gibi, ayda milyonlarca kişinin ziyaret ettiği, araçlarını kullandığı sistemden sadece 90 premium üyelik satıldı.

Bunun üzerine anasayfa ve bir çok yere Premium Üyelik alın, WM Aracı'na destek olun tarzı bannerlar koyduk, kampanyalar yaptık. Ancak yine premium üyelik alınmadı, destek olunmadı.

Bunun üzerine de giderlerimizi ödeyebilmek için bazı kısıtlamalar getirmeye başladık. İmzaya artık link konulamaması gibi. Ancak yine giderlerimizi karşılayacak kadar bir satış olmadı, Türk insanı Türk girişimcisine destek olmadı.

Şuan ise son çareyi uyguluyoruz. Giderlerimizi azaltmak için kısıtlamalar getiriyoruz. Sıra bulucu aracına getirilen kısıtlamanın sebebide budur.

Sıra bulucu aracı ile Google ve diğer arama motorlarına günde yüzbinden fazla sorgu gönderiliyor. Peki hiç merak ediyor musunuz, WM Aracı bu kadar çok sorgu gönderip nasıl arama motorlarından banlanmıyor? İşte bu kadar büyük bir altyapı da büyük para demek oluyor arkadaşlar.

O kısıtlamayıda malesef üzülerek getirdik. Destek yok, para kazanılmıyor ve kısıtlamalara gidiyor. Bu çarkın dönmesini istiyorsanız, WM Aracı'nın daha çok büyümesini, daha iyi yerlere gelmesini istiyorsanız ayda 2 dolar gibi çok az bir miktara premium üyelik alabilirsiniz.

sizde haklısınız.

Zorunlu.Net

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Aylık premium üyelik satışı yapın. Pazarlama politikanız yanlış. Dediğimi yaparsanız satışlarınız artacaktır. Ben bir yıllığa 25$ veremem belki ama, 1 aylık üyeliğe 3$ verebilirim :)

3 aylık üyeliğe 9 dolar verin o zaman? 9 dolar çok para değil ya?

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Herkesin İçindeki Sesi Çıkarttın Şimdi Yöneticilerin Alayı Burada :D Zincirleme Bann Kazası Olabilirmi Diye Bakıyorum Bakalım :D
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
WM Aracı'nın bir yerden destek alması gerekiyor, aksi halde gittikçe yükselen maliyete katlanmak daha zor olacaktır. Bu siteye her gün girip yararlanan arkadaşlarımızdan destek göremeyeceksek nereden destek alabileceğimizi açıkçası kestiremiyorum.
Bipixel GizemliLORD ilkayy

kişi bu mesajı beğendi.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar burada lütfen elinizi vicdanınıza koyup o şekil de bir adalet yargılaması yapın lütfen. Çark dönmesi falan konuşuluyor ama burada bulunan herkes (forum çatısı altında) internet ve web hizmetlerinden anlayanlar olarak varsıyorum ve siz de bilirsiniz ki böyle bir oluşumu ayakta tutmak için server, reklam, koruma, hizmet, yazılım ve daha fazlası için belli bir ücret ödeniyor. Ve yine tahmin ettiğiniz gibi bu miktar az bir miktar değil.

Bir domain bile almak için en az 3 yere bakıp 1-2 lira kısmak peşinde koşarken bu site altına yapılan yatırımı hiçe sayarak, kullandığınız hizmeti hiçe sayarak bu şekil de yorumlar yapmak biraz ağır olmuyor mu?

Diğerleri diye adlandırdığınız oluşumlar altında sizin de dediğiniz gibi farkını görüyor ve yaşıyorken sizden istenilen ki bu yine sizin için daha fazlasını kullanabilmeniz için ay da 2$ gibi desteği çok görüyorsanız eğer lütfen tekrardan elinize vicdanınıza koyun ve öyle değerlendirin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al