wmaraci reklam

Adalet mi bu ?

50 Mesajlar 11.434 Okunma
wmaraci reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

bulut50 adlı üyeden alıntı

3 aylık üyeliğe 9 dolar verin o zaman? 9 dolar çok para değil ya?

Hocam olaya bu mantık ile bakmanız cok yanlış tamam siz aylık 9 $ verebilirsiniz fakat bu miktar yerine aylık 3 dolar verebilecek arkadaşlar daha fazladır. Müşteri memnuniyeti esas alinirsa musteri ister aylık alir ister yıllık vs vs. 3 aylik satis olması bana göre de yanlış ayrıca havale olayında eft havale masrafı olmamalı zaten bu olursa olmaz komisyonsuz işlem daha fazla premium üyelik demektir.

wmaraci
reklam

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)

bulut50 adlı üyeden alıntı

3 aylık üyeliğe 9 dolar verin o zaman? 9 dolar çok para değil ya?

Hocam maddi durumunuza göre parayı küçümsememenizi tavsiye ederim. İnşallah 9 dolarcığa ihtiyacınız olan günler görmezsiniz. Fakat dediğim gibi 3 aylık 9$ veremiyorum belki ama aylık 3$ verebiliyorum. Anlatabildim mi? Aylık 4$ yaparsın 3 aylık 9$ yaparsın. Kullanıcı 3 aylık aldığında 3$ kazanç sağlamış olur. Yıllık aldığında 48$ yerine 25$ ödemiş olur ve 23$ kazanç sağlamış olur. Fakat demek istediğim, herkesin sizin gibi çıkarıp 9$ yada 25$ veremeyeceği. Adamın aylık 3$ ayıracağı para vardır, aylık almak ister. Ne yani, gümüş üyelik almak için 3 ay para mı biriktirsin? Mantıklı olalım biraz.

Ben zaten bahsedilen araçları kullanmıyorum. Olaya farklı bir boyuttan bakıyorum ve pazarlama politikasının yanlış olduğunu dile getiriyorum. Bende biliyorum sitenin giderlerinin olduğunu ve bir sistemin devam edebilmesi için gelir > gider tablosunun oluşması gerektiğini. O zaman iyi pazarlanması gerekiyor ki, sistem götürdüğünden fazla getirsin. 3 aylık 9$ gümüş, 18$ altın ve 36$ platin üyelik satılmaya devam ederse bu site hiç bir şey kazanmaz. Kazanmasını bende isterim, takıldığım tek forum burası.

İyi forumlar.
Meric

kişi bu mesajı beğendi.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Bu arada neden dolar ?

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Bazı arkadaşlarımız aylık paketlerinde konulmasını istemiş. Yakın zaman içerisinde gerekli eklemeyi yaparız.

ufukt adlı üyeden alıntı

Bu arada neden dolar ?

vBulletin premium üyelik sisteminde TR yok malesef. Bunun için üyelik sistemi düzenlememiz lazım. Yakın zamanda düzenleyeceğiz.
Bipixel Meric GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

admin adlı üyeden alıntı

Bazı arkadaşlarımız aylık paketlerinde konulmasını istemiş. Yakın zaman içerisinde gerekli eklemeyi yaparız.

vBulletin premium üyelik sisteminde TR yok malesef. Bunun için üyelik sistemi düzenlememiz lazım. Yakın zamanda düzenleyeceğiz.

Havale ve eft masrafi da kesilmez ise mükemmel olur. Ben alırım premium üyelik.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Aylık eklenince kazanç büyük oranda artıcaktır. Teşekkürler "admin".

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.

KeremZOR KeremZOR o kadar zor değilim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Uİ Designer & Web developer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1378
  • Beğeniler 363 / 346
  • Ticaret 9, (%100)
Millet olarak "baltalama" yı çok severiz demi? Bir anda her şeyi unutup saldırmayı? WMAracı forumu diğer forumlardan farklı olduğunu biliyoruz, ortamını da biliyoruz nasıl sıcak kanlı insanların topluluğu olduğunu da.

Her şey burada bitmiyor, bu forumun da giderleri var. Seo, güvenlik, altyapı vs. vs.. Bunun için de forumda birkaç önemli değişiklik yapılması gerekiyordu ve yapıldı. Hiç bir forumda bulunmayan özellikler eklendi. Artık WMA profesyonel hizmet veriyor ve premium üyelikler geldi uygun bir ücrete mükemmel özelliklere sahip oluyorsunuz. Ücret konusuna gelirsek çok uygun fiyata hizmet sunuluyor. Yaklaşık 2-3 haftadır sona eren premium üyeliğimi yenilemeyi düşünüyorum. Teşekkürler..
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Ne yani, gümüş üyelik almak için 3 ay para mı biriktirsin? Mantıklı olalım biraz.

.com alan adının satış fiyatı şuan 9-10 dolar civarı. ibolac.com'u almak için 3 ay boyunca para mı biriktirdin?

Zaten satış pazarlaması uygulanmış tabloda. 3 aylık üyelik 9 dolar, 12 aylık üyelik 36 dolar değil, 25 dolar. Daha fiyat tablosunu incelememişsin, gelmiş burda garip garip konuşuyorsun.

Meric Meric Atam izindeyiz! Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)
Her türlü sorunumuza çözüm bulduğunuz için teşekkür ederim :) Bu aylık olayı benim için de üye olacak :)

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

admin adlı üyeden alıntı

Mesela ödemelerde dolar görünce biraz daha çekingen davranılıyor. Bizim insanımız dövizi harcamaya değil saklamaya alışık. Buradaki olay cimrilik değil tamamen alışkanlık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al