wmaraci reklam

Anahtar Kelimede Yükselmek İçin

3 Mesajlar 1.235 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Merhaba değerli okuyucularım webmasterlar için oldukça önemli olan bir konudan bahsetmek istiyorum.Anahtar Kelimede Üst Sıralara Çıkmak.Bu yazımda hedef kelimede yükselmek için daha önce denediğim yöntemler ve gözlemler hakkında sizleri aydınlatacağım.Hedef Kelime çok önemlidir çünkü arama motorları aramasında anahar kelime olarak arama yapılır eğer sizde kategorinizle ilgili anahtar kelimelerde üst sıralarda olursanız siteniz oldukça fazla ziyaretçi akımına uğrucaktır.

Hedef kelimede üst sıralara çıkarak sitenizin hitininin artması dışında doğru ziyaretçiler sitenizle buluşur. Peki hedef kelimede nasıl yükselirim ? hedef kelimede yükselmek için neler yapılmalı diyorsanız işte o kurallar.

Hedef Kelimenizi Yazı Başlığında Kullanın : Yükselmek istediğiniz hedef kelimeyi yazı başlıklarınıza eklemekten kaçınmayın.Anahtar kelimenizi site başlığına ekleyerek hedef kelimede yükselmeye yaşabilirsiniz.Ancak çok fazla abartmadan yaparsanız daha iyi olucaktır.

Seo Uyumlu Yazı : Yazdığınız yazı içerisinde her ne olursa olsun anahtar kelimenizi kalın olarak kullanın.Kurduğunuz cümlelerin anlamını bozmucak şekilde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Örnek vericek olursam benim sitem Kişisel Blog kategorisinde yer almaktadır gibi.

Hedef Kelime Link : Diğer vazgeçilmez kurallardan biri ise hedef kelime üzerinden link kazanarak yapabilirsiniz.Örnek vericek olursam anahtar kelimemiz Kişisel Blog olsun kişisel blog kelimesine link vererek diğer sitelerde paylaşabilir yada yazılarınız içinde kelimeye link verirsiniz. Bu oldukça yararlı bir yöntemdir ancak link paylaşımı yaptığınız site kaliteli bir site olmalıdır. Zararlı veya warez link çöplüğ olan bir siteyse sizin siteniz zarar görebilir bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Ek olarak söylemek istediklerim ise anahtar kelimenizin yazı içindeki yoğunluğuna dikkat edin. En az %2 %3 olmasına önem verirseniz anahtar kelime açısından sağlıklı olucaktır ve bu şekilde kısa bir süre içerisinde yükselme gösterebilirsiniz.Örneğin bir konu hakkında yazı yazarken yazının anlamını bozmayacağınız şekilde uzatmaya çalışın ve anahtar kelimenizi olabildiğince çok kullanmayı çalışınız.

Tavsiyem olarak çeşitli webmaster forumlarında sitenizde paylaştığınız yazıları paylaşabilirsiniz ve kaynak kısmına anahtar kelimenizin linkini verebilirsiniz.Ve diğer sitelerden backlink almak faydalı olucaktır lakin kendi sitenizden daha üst sitelerden alırsanız sağlıklı olucaktır. Link alırken kendi kategorinizde ve sizden daha iyi yerlerde olan sitelerden satın almayı tercih edin. Bütün herşeyden önce dikkat etmeniz gereken tek şey sitenizin linkini paylaştığınız sitenin google banlı yada warez bir site olmamasına dikkat ediniz bu yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim kafalarında soru kalan arkadaşlar yorum yaparlarsa soruları hakkında detaylı bilgiler veririm iyi günler hoşçakalın…

Not : Yazıyı kendi sitem için tamamen kendim yazdım lütfen alıntı yapmayınız reklam olmasın diye kaynak belirtmiyorum sadece size faydalı olur diye paylaştım kaynağı görmek isteyenler imzamdaki siteyi ziyaret edebilirler
satalker34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Veya keyword domain gereklidir. Güzel makale. Ayrıca nokta (.) lardan sonra boşluk bırakılmalıdır

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)
Biliyorum hocam bazen hizli yazdigimdan hatalar olusabiliyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al