wmaraci reklam

Backlink verenlere nasıl bakarım

14 Mesajlar 1.683 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
fruzgar

örneğin:

domain:wmaraci.com gibi girdim. Komple tüm linkleri reddettim.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com
wmaraci
reklam

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Benimki 2 gün içerisinde kalkmıştı oradan domaini engellemek istiyorsanız yeni satıra domain:ornek.com şeklinde mi girdiniz, url ise de http:// önekiyle yazmanız gerekmekte yoksa algılamayacaktır.

Bunun farklı sebepleri olabilir yoğun bir güncelleme döneminden geçtik, geçiyoruz. Bazen olan backlinkler bile geçici olarak görünmeyebiliyor. Ayrıyeten bu sitenin güncelliğine (google'ın indexleme hızı, botların geliş süresi) göre de değişebilir. Örneğin bir haber sitesinden alınan link 2 3 gün içerisinde yansırken haftalık güncellenen bir blogdan alınan link 1 2 ayı bulabilir.

Ayrıyeten şunu da sorayım tüm siteleriniz aynı hosting de mi? Eğer aynı hosttaysa aynı ip üzerinden yayın yapıyordur ve de sıralama üzerine hiçbir etkisi olmayacaktır. SEO'ya katkısı yoktur yani kaldırsanız da bir şey farketmeyecektir.

Hocam siteler blogger tabanlı tamamı. Her birinin pa, da değeri, index sayısı farklı. Etkileri de farklı olmaz mı bu durumda.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

demircanuzer adlı üyeden alıntı

fruzgar

örneğin:

domain:wmaraci.com gibi girdim. Komple tüm linkleri reddettim.

Zaman içerisinde görecek ve kaldıracaktır. Eğer şüpheniz varsa yeniden düzenleyip .txt dosyanızı tekrar gönderebilirsiniz.

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Hocam siteler blogger tabanlı tamamı. Her birinin pa, da değeri, index sayısı farklı. Etkileri de farklı olmaz mı bu durumda.

Blogger konusunda whois siteleri sonuç vermediğinden tam net konuşamayacağım sizleri de yanlış yönlendirmek istemem. İllaki alınan linklerin etkisi olacaktır, günümüzde birçok blogger tabanlı site sahibi birbirine link değişimi sağlamakta.

Bir ihtimal şöyle bir durum olabilir aynı hesap üzerinden açılan blogger blogları aynı ipde depolanıyor olabilir. Farklı hesaplarla açılanlar ise farklı iplerde barınıyor olabilir.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
fruzgar Hocam aslında durum tam tersi, görünen linklerin hepsi aynı hesap. Bir tane sitem farklı hesaba bağlı ama onun linki görünmüyor. Yapıda bir farklılık varmış değiştirdim diğerleri ile aynı link yapısı oldu.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al