Deluxe Theme (Çizim)

17 Mesajlar 2.469 Okunma
smmexpress

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Öncekini hatırlamıyorum ama bu güzel duruyor. Bir kaç nokta var;
Kullanıcı panelindeki ikonları flat yapmaya çalış. Hem net bir görüntü elde edersin hemde anlaşılır olur. Trebutchet MS kullanmışsın sanırım bencede fontun değişmesi gerek. Open Sans tarzı düz ve anlaşışır fontlar üzerinde yoğunlaşabilirsin mesela.

Bir tasarımda en çok dikkat edilmesi gerekenlerden bir taneside simetridir. Mesela forum tam ortasındaki reklam çok sırıtıyor. En azından 728x90 yapki göze hitap etsin. Bunlar dışında güzel, sade ve çok fazla yorum gerektirmiyor.

Ek Olarak: Birde son gönderilen konu kısmındaki yazı sönük kalmış rengi biraz koyult ki kolay okunabilsin.

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

k.panelde ki iconları flat ve beyaz yaparsan iyi olur.

size icon için flaticon.com u öneririm.Her türlü icon var ve ücretsiz

Mecruh adlı üyeden alıntı

Tasarım güzel arkadaşların dediklerini yaparsan daha da güzelleşir ve benimde bir önerim olacak,
şu konu mesaj kısımlarındaki kutucuğun iç gölgesini kaldırırsan çok daha iyi olur

Olenel adlı üyeden alıntı

Konu/mesaj kısımlarındaki iç gölgeyi bence de kaldırmanız daha iyi olur, çünkü şu anki haliyle orası sayı girilebilen input öğesi gibi duruyor.

Arkadaşlar merhaba. Hepinizin önerilerini elimden geldiğince dikkate aldım ve tasarımın düzenlemesi bittiğinden konuya ekledim. İconlar, fontlar, reklam alanı ve konu sayısı değişti(İstatistiklerdekini değiştirmeyi unuttum :)) Birazdan kodlamaya başlayabilirim. Ama yine de önerileriniz benim için değerli yazmaya devam edebilirsiniz.

.
wmaraci
reklam

ozkanyilmaz ozkanyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 174 / 35
  • Ticaret 8, (%100)
Son hali gerçekten çok güzel. :)

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

ozkanyilmaz adlı üyeden alıntı

Son hali gerçekten çok güzel. :)

teşekkürler hocam yorumunuz için.

.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
heh şimdi adam oldu tema kodlanırsa güzel tema olur ama biraz değiştirilirse benim zevkime göre :D satada bilirsin sana kalmış mybb bırakmamış olsam alabilirdim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

heh şimdi adam oldu tema kodlanırsa güzel tema olur ama biraz değiştirilirse benim zevkime göre :D satada bilirsin sana kalmış mybb bırakmamış olsam alabilirdim

satacağım zaten hocam ;) mybb bırakılır mı be hocam :)

.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

satacağım zaten hocam ;) mybb bırakılır mı be hocam :)

neden bırakılmasın bazılarının işi gücü sadece bizlere laf sokmak için görev almış olmaları destek sitesinden başka her halta benziyor olması.Bakma sen biraz zengin bi ailenin çocuğu olaydım mybb de neymiş vbulletin xenforo takılırdım yokluktan mybb takılıyoruz.Bunlara iki şak şak yapan olmuş her yerde havalarından geçilmiyor.Anlamadan dinlemeden saçma saçma yorumlar cevaplar hakaretler.

Şimdi bide siyaset doldu içerisi.Giriyoruz adam bizim değerlere ve özellikle bize hakaret ediyor. Biz ona bir laf söylüyoruz yönetici bize uyarı veriyor onda yok öyle bir şey.Hakaret içeren yorum duruyor öyle.Konu kapatılmıyor.Bizim düşüncemize hakaret içerirse sorun yok ama onların tuttuğu adama daha tanımıyorlar yeni öğrendiler ona 1 tane laf söyleyince uyarı verip kilitliyorlar konumuzu.

Olacak iş mi sizce Allah için.Xenforo,Vbulletin gibi sitelerde en azından edebi bir seviye var.Bir birine saygı duyuyorlar.Free olunca ipini koparan herkes dalıyor.Yöneticiler de taraflı davranıyor şu an ön planda olan 3 mybb destek sitesi içinde geçerli bir durum.

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Düzenlendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al