wmaraci reklam

Kuryecilik Mobil Arayüz Tasarımı

26 Mesajlar 4.052 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Gözükmüyor hocam başka sağlayıcıya yükler misiniz? Görmek istiyorum benide etiktelerseniz sevinirim.
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MitiSen05 MitiSen05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

okeyx adlı üyeden alıntı

harika bir tasarım olmuş elinize sağlık

Çok teşekkür ederim hocam sağolun :angel:

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

Gözükmüyor hocam başka sağlayıcıya yükler misiniz? Görmek istiyorum benide etiktelerseniz sevinirim.

Hocam önerebilceğiniz bir sağlayıcı varmı yani yurtdışında olduğunuz için falanmı göremiyorsunuz? Eğer öyleyse bi sağlayıcı söylerseniz oraya yükleyim :angel:

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Hocam görüyorum teşekkürler

Pembe den vazgeçin daha modern minimal şekilde devam edin
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

Hocam görüyorum teşekkürler

Pembe den vazgeçin daha modern minimal şekilde devam edin

Renklerle aram pek yoktur ama renk konusunu biraz daha araştıracağım hocam teşekkürler minimallik konusundada elimden geldiğince sade olmaya çalışıyorum bir öneriniz varmı hocam şimdiden teşekkürler :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam tebrik ederim bir hayli yol kat etmişsiniz, (Özellikle gölgeler ve butonlar konusunda.) Hala düzeltilmesi gereken yanlışları sıralıyım, Dilerseniz düzeltirsiniz.

1. Tipografi: Tasarımı bütün olarak düşündüğünüzde text puntoları birbiriyle fazla orantısız kalıyor. Bazı yerlerde gereksiz büyük textler kullanmışsınız.

2. White Space, Nesneler arası boşluklar: Nesneler hala aşırı sıkışık ve dar görünüyor, bu profesyonelliği düşürür ve kötü bir görünüme yol açar. Nesneleri tek ekran boyutuna sığdırmak için çabalamanıza gerek yok, ekranları aşağıya doğru uzatabilirsiniz.

3. İcon ve text renkleri: Örnek vermek gerekirse Hesabım ve devamındaki 2 sayfa da iconları ve textleri aynı renkte kullanmışsınız, bunun yerine iconları primary renk olarak kullandığınız koyu pembe renkte yapabilirsiniz. Ayrıca textlerde bilgi girilmeden öncesinde de sonrasında da aynı rengi kullanmışsınız bu kullanıcıda kafa karışıklığı yaratacaktır, textleri bilgiler girilmeden önce açık gri girildikten sonra siyah renkte yapabilirsiniz.
Aynı şekilde üst kısımda viski bira rakı başlıklarında bira ve rakı seçeneklerini regular font ve koyu gri yapabilirsiniz.
Şimdilik gördüklerim bunlar, umarım yardımcı olmuşumdur.
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

• Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

johntitor37 adlı üyeden alıntı

Hocam tebrik ederim bir hayli yol kat etmişsiniz, (Özellikle gölgeler ve butonlar konusunda.) Hala düzeltilmesi gereken yanlışları sıralıyım, Dilerseniz düzeltirsiniz.

1. Tipografi: Tasarımı bütün olarak düşündüğünüzde text puntoları birbiriyle fazla orantısız kalıyor. Bazı yerlerde gereksiz büyük textler kullanmışsınız.

2. White Space, Nesneler arası boşluklar: Nesneler hala aşırı sıkışık ve dar görünüyor, bu profesyonelliği düşürür ve kötü bir görünüme yol açar. Nesneleri tek ekran boyutuna sığdırmak için çabalamanıza gerek yok, ekranları aşağıya doğru uzatabilirsiniz.

3. İcon ve text renkleri: Örnek vermek gerekirse Hesabım ve devamındaki 2 sayfa da iconları ve textleri aynı renkte kullanmışsınız, bunun yerine iconları primary renk olarak kullandığınız koyu pembe renkte yapabilirsiniz. Ayrıca textlerde bilgi girilmeden öncesinde de sonrasında da aynı rengi kullanmışsınız bu kullanıcıda kafa karışıklığı yaratacaktır, textleri bilgiler girilmeden önce açık gri girildikten sonra siyah renkte yapabilirsiniz.
Aynı şekilde üst kısımda viski bira rakı başlıklarında bira ve rakı seçeneklerini regular font ve koyu gri yapabilirsiniz.
Şimdilik gördüklerim bunlar, umarım yardımcı olmuşumdur.

Hocam çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyorsunuz.Eve döndüğümde söylediklerinizi dikkate alarak tekrar revize edeceğim ve konuyu güncelleyeceğim takıldığım veya anlamadığım bir yer olursa mesaj atarım söylediğinize göre düzenlerim hocam.Hayata geçirmeyi düşündüğüm bir proje olduğu için geri dönüşleriniz benim için çok önemli.Gene aklınıza birşey gelirse söyleyebilirsiniz hocam tekrardan çok teşekkürler :)
johntitor37

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
ben beğendim.
sarı ve siyah renk ile oto çekici ana sayfası arayüzü yapabilirsen (4 sayfa kadar)alırım senden:)
en azından desteğimiz olsun.
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

ben beğendim.
sarı ve siyah renk ile oto çekici ana sayfası arayüzü yapabilirsen (4 sayfa kadar)alırım senden:)
en azından desteğimiz olsun.

Sağolun hocam teşekkür ederim :angel: Detayları pm'den yollarsanız elimden geldiği kadar yapmaya çalışırım hocam 1 sayfa yaparım beğenirseniz diğer sayfalara devam ederiz :)

Melliqe Melliqe Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uzman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 8 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
güzel bir tasarım çok başarılı buldum uygulamada alkol servisi olması çok iyi düşünülmüş lakin yasal olmadığını biliyorum
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

WFX WFX WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek free
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
tasarım harika ama eğer bu online markette alkol satışı yapmak istiyorsan alkol ve tütün ürünlerinin taşımacılığı kesinlikle yasaktır bilgin olsun
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al