wmaraci reklam

Wordpress Temam Hakkında Yorumlarınızı Alabilir Miyim?

17 Mesajlar 2.123 Okunma
wmaraci reklam

elegance elegance Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik & web tasarım
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
yeni tasarladığım wordpress temam hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Yorumlarınız işe bakamadığım bir gözle bakabilmem açısından benim için son derece önemli. Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Ana sayfa ve konu içerisindeki açıklamaların alt kısmını bir renkle belirlersen gözler yorulmadan okunabilir.

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Ana sayfa ve konu içerisindeki açıklamaların alt kısmını bir renkle belirlersen gözler yorulmadan okunabilir.

o biraz düşük çözünürlük kaydettiğimden. Normal çözünürlükte sorun yok. Ayrıca full width dışında boxed versiyonu da olacağından onda arka plan beyaz olacak. Sağol yorumun için..

tahatr tahatr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)
Hocam menü daha oval duruyor alt tarafta bulunan resimlerin köşelerini de menüye göre daha oval olarak düzenlersen daha hoş olur bence eline sağlık beğendim tasarımı

wmaraci
wmaraci

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam baştaki 2. resimdeki temayı döker misin benim için?

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

furkannd adlı üyeden alıntı

Hocam menü daha oval duruyor alt tarafta bulunan resimlerin köşelerini de menüye göre daha oval olarak düzenlersen daha hoş olur bence eline sağlık beğendim tasarımı

inan ben de düşündüm bunu.. saolasın..

Ek Olarak:

agg1401 adlı üyeden alıntı

Hocam baştaki 2. resimdeki temayı döker misin benim için?

şu an kodlama halinde.. 1 ay sonra sadece themeforest.net'ten satacağım dostum. Birçok ekstra seçenek ile. Ayrıca html5 versiyonu da olacak. Bütün mobil cihazlar ile uyumlu responsive olarak kodlanıyor html5 ve css3 ile.. O zaman paylaşırım ordan satın almanı rica edicem. satar diyosun yani öyle mi?
3525

kişi bu mesajı beğendi.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

elegance adlı üyeden alıntı

inan ben de düşündüm bunu.. saolasın..

Ek Olarak:

şu an kodlama halinde.. 1 ay sonra sadece themeforest.net'ten satacağım dostum. Birçok ekstra seçenek ile. Ayrıca html5 versiyonu da olacak. Bütün mobil cihazlar ile uyumlu responsive olarak kodlanıyor html5 ve css3 ile.. O zaman paylaşırım ordan satın almanı rica edicem. satar diyosun yani öyle mi?

Genelde insanlar hep ortada kodlaması vs. yokken WP temam nasıl olmuş diye yazıyor. Veya tasarımın footer kısmı yokken tasarımım nasıl olmuş diye yazıyorlar. İşi bitirdikten sonra gururlanmak daha iyi değil mi? Bu kadar uçmamak lazım...

cnetworks cnetworks Elit Sepet Bilişim Hizm. Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 11, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Genelde insanlar hep ortada kodlaması vs. yokken WP temam nasıl olmuş diye yazıyor. Veya tasarımın footer kısmı yokken tasarımım nasıl olmuş diye yazıyorlar. İşi bitirdikten sonra gururlanmak daha iyi değil mi? Bu kadar uçmamak lazım...

Ben aynı fikirde değilim ortada ciddi bir emek var ve bunun bilir kişilerin huzurunda fikir önerileri ile çok daha iyi bir konuma getirilmesi ve arkadaşın bahsettiği bu sistem dahilinde satışının bir Türk tarafından yapılıyor olması yeterince gurur verici olacaktır.

Başarılar dilerim gayet güzel görünüyorlar.
elegance

kişi bu mesajı beğendi.

Makale çalışması - Backlink çalışması - Seo Hizmetleri - Kurumsal çalışmalar yapılmaktadır.

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Gururlanmak? Tam tersi satıp satmayacağından emin bile olmadığım için satar mı diye soruyorum insanlara.. Varsa eksik veya beğenilmeyen nokta bilmek için paylaştım işin başında.. Wordpress dediğimiz zaten bir çekirdek.. Bu tasarımı hazırlayıp o çekirdeğe giydirebileceğimi biliyorum ki paylaştım.. Ayrıca yorumlar işin başında alındığında sonunda daha büyük külfetler oluşmaması için yararlı olurlar.. yine de saol yorumun için.. zaman ayırmışsın..

Ek Olarak:

cnetworks adlı üyeden alıntı

Ben aynı fikirde değilim ortada ciddi bir emek var ve bunun bilir kişilerin huzurunda fikir önerileri ile çok daha iyi bir konuma getirilmesi ve arkadaşın bahsettiği bu sistem dahilinde satışının bir Türk tarafından yapılıyor olması yeterince gurur verici olacaktır.

Başarılar dilerim gayet güzel görünüyorlar.

Sağol be dostum.. daha bişi denmez ki buna da..
cnetworks

kişi bu mesajı beğendi.

sosyalmedya sosyalmedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 28 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Elagance

Hocam umarım yanlış anlmazsın ama bu haliyle tasarımın themeforest a kabul edilmesi çok zor.Özellikle widget ve service alanına baktığımda bundan 5 yıl öncesine gidiyorum.Tasarım artık biraz daha flat ui design diye tabir edilen gradient,gölgelendirme,efekt gibi özelliklerin olmadığı sade bir yapıya yöneliyor.Themeforestda da artık bu tür tasarımlar çoğalmaya başladı.

Eğer illaki themeforest gibi bir pazarda satış yapmayı düşünüyorsanız worpresse dökmeden önce tasarımınızı yeniden şekillendirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Kolay gelsin.
elegance

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al