wmaraci reklam

Dünyada Görülmemiş Backlink Hizmeti! Dünyanın En Güçlü Sitelerinden Backlink Almaya Hazır mısınız?

16 Mesajlar 1.867 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wolveron wolveron ozgurlukicin.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)
Dünya’da ve Türkiye’de yayında olan ve otoritesi yüksek olan siteleri tarayarak link çıkışı yapılmış, sonrasında kapanmış alanadlarını tespit ederek, binlerce TL vererek alabileceğiniz backlinkleri almanızı sağlıyoruz.

Kısaca hizmetimiz, Dünya’da ve Türkiye’de yayında olan ve yüksek kalitede backlink profiline sahip olan siteleri tarayarak link çıkışı yapılmış,sonrasında kapanmış alanadlarını tespit ederek, çok yüksek bütçeler vererek alabileceğiniz backlinkleri , cüzzi miktarlara almanızı sağlıyoruz.

Backlinkli Alanadı Fiyatlarımız

1. Düzey : Standart uzantı fiyatı + 60 TL
2. Düzey : Standart uzantı fiyatı + 140 TL
3. Düzey : Standart uzantı fiyatı + 240 TL

İletişim için mesaj veya seo@onlinewebsatis.com mail adresinden ulaşabilirsiniz..
Codesign

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
27 yıldır dünyadayım böyle bir paket görmedim.

:) Allah hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin , sadece latife ettim.

• Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)
:) Teşekkürler

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Örnek bir iki görüntü ve fiyatlandırma ile ilgili olarak pm rica ediyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Sonunda PBN ile alakalı bir konu görüyorum wmaraci'nda, yaygınlaşır umarım zamanla :).

Başlık aşırı çelişkili ama, yabancı forumlarda çok aktif bir hizmet bu, düzenlemenizi tavsiye ediyorum.

İyi satışlar.

• Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)
Merhabalar,
Aslında PBN kuracaklar tabiki kullanabilir ama, buradaki hizmet PBN değildir. Zaten mevcut backlink gücü olan domainlerin 301 yönlendirme ile hedef domaine taşımaktır. PBN Network sonuçta riskli bir çalışmadır. Burada ise sadece domain yönlendirme vardır ve son 2 yıldır yüzlerce çalışma yapılarak test edilmiştir. Domain yönlendirmeninde Google tarafından sakıncası olmadığı Matt Cutts tarafından detaylı açıklanmıştı.

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)

ProSeller adlı üyeden alıntı

Sonunda PBN ile alakalı bir konu görüyorum wmaraci'nda, yaygınlaşır umarım zamanla :).

Başlık aşırı çelişkili ama, yabancı forumlarda çok aktif bir hizmet bu, düzenlemenizi tavsiye ediyorum.

İyi satışlar.

Katılıyorum. Çok bilindik bir yöntem. Lakin fiyatlar bana çok ucuz geldi. Zaten dolar olmuş 4.5 lira. ".net" uzantılı bir domain alsanız 50 liraya, size 10 lira kalıyor. Hayırlı satışlar.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

wolveron adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Aslında PBN kuracaklar tabiki kullanabilir ama, buradaki hizmet PBN değildir. Zaten mevcut backlink gücü olan domainlerin 301 yönlendirme ile hedef domaine taşımaktır. PBN Network sonuçta riskli bir çalışmadır. Burada ise sadece domain yönlendirme vardır ve son 2 yıldır yüzlerce çalışma yapılarak test edilmiştir. Domain yönlendirmeninde Google tarafından sakıncası olmadığı Matt Cutts tarafından detaylı açıklanmıştı.

PBN riskli ve 301 risksiz mi? Bu sektörde fazla bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyordum ancak şu anda tam aksini düşünüyorum.

Azıcık araştırma yaparsan 301'in de eskiden çok yüksek oranlarda uygulandığını, ancak zamanla Google'ın aldığı önlemler ve diğer sebepler neticesiyle etkisiz ve tehlikeli hale geldiğini görebilirsin. PBN ise tam aksi şekilde çok aktif bir şekilde kullanılmakta ve doğru yapıldığı takdirde asıl domain etkisini göstermektedir.

Domain yönlendirme zaten yasak değil, yasak olan düşmüş ve backlink profiline sahip tamamen alakasız bir siteyi 301 ile yönlendirmek.

Yaptığın şeyin bir ilk olduğunu iddia etmeye de devam ediyorsun, başlık söylediğim şekilde çelişkili. Güncelleme yapmanı tekrardan "tavsiye" ediyorum.
Knknknkn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)
Üstat konu hakkında şuan işlettiğim 30'a yakın şahsıma ait websitem ile 50'ye yakın işlettiğim projem bulunmakta. Bu konuları incelerken sizdende daha sağlıklı bilgiler sunmanızı beklerim. Spam backlinke sahip bir domain yönlendirirseniz sizde spama düşersiniz. Peki bünyesinde örnek görsellerdeki atığım şekilde domainleri yönlendirdiğimde alacağınız sonuçları test ettinizmi acaba ? benim son 2 yıl içinde 1 adet dahi basit manuel spama düşmemiş nerdeyse 100'e yakın projem var. Siz hangi örneğe göre bu bilgiyi veriyorsunuz. SEO birçok konuda tecrübeyle yönetilir. Zaten Google algoritması çözülmüş olsa herkes kitaba uyardı. Benim elimde tecrübe ve örnekler var. Domain yönlendirmede sıkıntı olmadığı matt cuts tarafından da açıklandı. İstanbul'daysan seni ofisime davet edeyim, 10-15 sitemin analizlerini sunayım. Bu trafiklere nasıl ulşatığını ay ay kendin görmüş olursun. Bu sayede refansta olmuş olur. Tecrübeyle ve zamanla kanıtlanmış işlerimdir. Bu arada uzantı fiyatı + 60 TL dir . Saygılar

• Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)
Hatta örnek olarak size gelebilirseniz ingilizce dilindeki bir websitemi ve adsenseden kazançlarımı sunayım. Yıllık bazda kazancımı, ilk sayfaya geldiği kelimelerin rekabetini kendiniz görün.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al