wmaraci reklam

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.623.930 Okunma
wmaraci reklam

candar375 candar375 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 68 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Pm atıldı.

wmaraci
reklam

inhores inhores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;

https://www.inhores.com için seo fiyatı verebilir misiniz ?

cagdascelikel cagdascelikel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

cagdascelikel adlı üyeden alıntı

Tekrar Merhaba, 09.12.2017 Tarihinde Mega Paket + Page Rank Paketi Almıştım. Sonucu Tekrar Burada Paylaşacağımı Belirtmiştim, Ne Eksik Ne Fazla Hepsini Anlatıyorum...

09.12.2017 Tarihinde Erdem Bey'e Gece Saat 01.00'da Mesaj attım kendisi beni kırmadı o saatte telefon görüşmemizi gerçekleştirdik. Sorduğum sorulara sıkılmadan usanmadan cevap verdi, güzel bilgilendirmeler yaptı.

Mega Paketin Rapor süresi 10 gün olduğu için rapor zamanını bekledim, bu zaman dilimi içerisinde pek çok kez erdem beyle irtibata geçip çalışmalar hakkında bilgiler aldım, yine sabah akşam sıkılmadan usanmadan bana cevap verdi :)

Çalışma başladıktan sonra ilk 7 gün sitemde hiç bir hareket olmadı ta ki 8. gün 112. Sırada olan sitem birden 39. Sıraya fırladı, 8. Gün 34. Sıradaydım. 9. Gün ise sitem 32. Sıradaydı. 10. Gün'e geldiğimizde sitem tam 30. Sırada. (Bu Arada İstediğim Anahtar Kelime Gerçekten Sektörel Anlamda zorlu bir kelime) Erdem bey çalışmayı bitirdi ancak sitemiz google sıralamasında halen daha yükselişine devam ediyor.

10. Gün Erdem bey Raporları eksiksiz ve mükkemel bir şekilde bana teslim etti, mükemmel ve gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş. Verdiğim Para sonuna kadar helali hoş olsun.

Erdem Bey'i tanımam etmem, ancak esnaflığı olsun iletişimi olsun çalışmaları olsun kesinlikle bende mükemmel izler bıraktı. Erdem bey'le çalışacak arkadaşlar gözü kapalı güvenebilir, çalışabilirler.

Sitem hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilir, konu hakkında bilgi alabilirler.

Kendisine yardımlarından ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda görüşmek üzere diyorum. Başarılarınızın Devamını dilerim :)

Şu An Sitem 3 Anahtar Kelime de 17. Sırada ! Hala Hızla Yükselmeye Devam Ediyor.

munsal munsal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bir adet premium paket alındı ve 6 günde teslim edildi. raporlarda nereye ne yapılmış her şey görünüyor. son günlere doğru sitedeki farkı görüyorsunuz. tavsiye ederim.

https://dersimizkodlama.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

isaistanbul isaistanbul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek laleli dış ticaret mağazalar müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
üstaftan ufak bir seo paketimizi aldık ve oldukca yararını gördük ufak bir bütce ile bu kadar iyi hizmet veren bir arkadas a tesekkür ederim saygılarla

EksiMaya EksiMaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircili
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Skyp arkadaşlık isteği gönderdim

fiko61 fiko61 Bir nokkta ile başladık. Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek website website tasarim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 110 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
hocam skype bakmıyormusunuz

ahasta7 ahasta7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Rapor teslim alındı. Çalışma beklediğimden daha iyiydi. Fazlasıyla özverili bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim. Çok güzel bir iş ve fazlasıyla hediyeli bir çalışma olmuş.

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

ProfCapulcu adlı üyeden alıntı

Aldığım paketin faydasını fazlasıyla gördüm. Arkadaşa çok çok teşekkür ediyorum. Aldığı parayı sonuna kadar hakediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için.. Tekrardan çalişmak nasip olmasi dileklerimizle

AhmetÇınar adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim. Sitem alexa da 12 milyondan 1 hafta içinde 6 milyona düştü. Sitedenin anahtar kelime çıkma oranı hic yoktu 1 hafta içinde googlede 5. Sayfaya geldi. İlgili ve alakadar arkadaşlar ne zaman yazdiysam cevap alabildim. İş bitiminde de raporunuzu veriyorlar zaten. Tekrar çalışmayı düşünüyorum.
Tekrar teşekkür ediyorum.

Tesekkür ederim güzel yorumunuz için inşallah daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle

tarikerdeveee adlı üyeden alıntı

Erdem bey ve ekibine cok tesekkür ediyoruz kendileriyle uzun süre çalişmalarımızın sonuçu Nano Ekran Koruyucu kelimesinde 1 sayfanın 1 Sırasına gelmiş bulunmaktayizdir. ve Ekran Korucu Kelimesinde ise 1 Sayfanın 7 Sırasına gelmiş bulunmaktayizdir. Sektörümüz Neredeyse en cok rekabet olan sektörlerden bir tanesi olduğunu dile getirmek isterim. Bir cok kişiler ile çalişip memnun kalmayıp Erdem bey ile çalışmaya başladığımız günden beri memnuniyet içersinde ilerlemekteyizdir. istedigimiz vakit kendisine ulaşa biliyoruz irtibat kopukluğu hiç bir zaman yaşamadan yolumuza devam ettik Erdem bey ve ekibine cok tesekkür ederim kimsenin şüpesi kalmadan uzun soluklu ve güvenli bir şekilde çalişacağınızdan şüpeniz olmasın derim. Firmamiz uzun yılların vermiş olduğu bir firma olarak bilinmektedir. Seo işinde profesyonel bir ekip ile çalişmanın gururunu yaşamaktayiz ve burayada bildirmekteyizdir. Tekrardan kendilerine tesekkür ederim ALLAH Razı olsun Verdimiz para HELAL HOŞ Olsun Bu kadar güvenilir bir firma ile çalişmaya devam edeceğimizden hiç bir şüpesi olmasın saygılarımızla

Güzel yorumunuz için tesekkür ederim Tarik bey. İnşallah daha uzun soluklu çalişmak nasip olması dileklerimizle.

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]

rahman1642 rahman1642 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Özel güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
1 adet SUPER PAKET ALINDI
PM BEKLENIYOR şimdiden teşekkürler erdem bey

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al