wmaraci reklam

YouTube Apisi İle Çalışan Siteden Backlink

6 Mesajlar 973 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
Site Adresi: öm ile verilecektir
Sitenizin içeriği ve kategorisi : YouTube videolarını alır ve ayrı bir sayfada sunar. Böylece günlük yüzlerce yeni indexle backlink kazanabilirsiniz.
Sitenizin Hiti (Numerik olarak yazılması şarttır) : 500-700
Sitenizin yaşı : 1
İstenen Ücret : (1 ay 50, 2 ay 90, 3 ay 130 TL
Maksimum Satılacak Link : 7
Kabul ettiğiniz linkler : ( "*****, w*rez , ilegal siteler dışında" gibi ya da "Her Türlü Site")
Ödeme Şekli : Enpara/ Papara
Diğer Bilgiler: Siteyi incelediğinizde sistemi zaten anlayacaksınız. Bol indexli güzel bir sistemdir ve harika backlink kaynağı olacaktır.

wmaraci
reklam

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim yanlış anlama ama api ile çalışan bir çok site var senden link alacağıma youtube videolarına yorum bırakırım daha iyi olur ? Ayrıca bu sistemler sitelere değer kazandırmaz aksine batırır çöp spam site haline getirir kusura bakma biraz sert yorum yaptım ama gerçekler acıdır.
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)

MDSALMAN adlı üyeden alıntı

Kardeşim yanlış anlama ama api ile çalışan bir çok site var senden link alacağıma youtube videolarına yorum bırakırım daha iyi olur ? Ayrıca bu sistemler sitelere değer kazandırmaz aksine batırır çöp spam site haline getirir kusura bakma biraz sert yorum yaptım ama gerçekler acıdır.

Benden link alacağınıza istediğinizi yapabilirdim elbette. Kendi sitelerimizde etkisi oldu açıkçası, diğerlerine de olur diye düşünüyorum ilk link Çıkışları olduğu için. Yorum sert değil fikriniz elbette hocam
MDSALMAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler anlayışın için yanı şöyle diyeyim daha doğrusu youtube search mantığı sitelere bir kârı olmadığı kanısındayım 4 yıl önce mp3search.org satın almıştım ardından api ile aratma yaptırıp aynı linkte indirme için convert yaptiriyordum günlük hiti 3k 4k arası değişiyordu bir blog sitesi kurup link ekleme yaptım ilk ay verim aldım 2. Ay sıralamalar da geriye düştüm ve daha sonra spam a düştüm ve tabi mp3search .org domain de spama düştü ileriye dönük iyi birşey değil anlatmak istediğim bu

Ayrıca şöyle birşey de var script basit daha güzel olabilir .
Domain değeri de xyz olduğu için size müşteri biraz zor çıkar kendi şahsi fikirlerim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)

Teşekkürler anlayışın için yanı şöyle diyeyim daha doğrusu youtube search mantığı sitelere bir kârı olmadığı kanısındayım 4 yıl önce mp3search.org satın almıştım ardından api ile aratma yaptırıp aynı linkte indirme için convert yaptiriyordum günlük hiti 3k 4k arası değişiyordu bir blog sitesi kurup link ekleme yaptım ilk ay verim aldım 2. Ay sıralamalar da geriye düştüm ve daha sonra spam a düştüm ve tabi mp3search .org domain de spama düştü ileriye dönük iyi birşey değil anlatmak istediğim bu

Ayrıca şöyle birşey de var script basit daha güzel olabilir .
Domain değeri de xyz olduğu için size müşteri biraz zor çıkar kendi şahsi fikirlerim

Teşekkürler değerleri yorumunuz için öncelikle. Siteyi öylece bırakmadan desteklemek gerekiyor backlink tanıtım vs böylelikle uzun ömürlü olacaktır. Uzantının bir farkı olmuyor bazı ön yargıların dışında. Onun dışında geliştirmeler devam ediyor teşekkürler görüşleriniz için

• Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Bakalım hocam takipteyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al