MDSALMAN adlı üyeden alıntı

Kardeşim yanlış anlama ama api ile çalışan bir çok site var senden link alacağıma youtube videolarına yorum bırakırım daha iyi olur ? Ayrıca bu sistemler sitelere değer kazandırmaz aksine batırır çöp spam site haline getirir kusura bakma biraz sert yorum yaptım ama gerçekler acıdır.

MDSALMAN adlı üyeden alıntı

Teşekkürler anlayışın için yanı şöyle diyeyim daha doğrusu youtube search mantığı sitelere bir kârı olmadığı kanısındayım 4 yıl önce mp3search.org satın almıştım ardından api ile aratma yaptırıp aynı linkte indirme için convert yaptiriyordum günlük hiti 3k 4k arası değişiyordu bir blog sitesi kurup link ekleme yaptım ilk ay verim aldım 2. Ay sıralamalar da geriye düştüm ve daha sonra spam a düştüm ve tabi mp3search .org domain de spama düştü ileriye dönük iyi birşey değil anlatmak istediğim bu

Ayrıca şöyle birşey de var script basit daha güzel olabilir .
Domain değeri de xyz olduğu için size müşteri biraz zor çıkar kendi şahsi fikirlerim

Teşekkürler değerleri yorumunuz için öncelikle. Siteyi öylece bırakmadan desteklemek gerekiyor backlink tanıtım vs böylelikle uzun ömürlü olacaktır. Uzantının bir farkı olmuyor bazı ön yargıların dışında. Onun dışında geliştirmeler devam ediyor teşekkürler görüşleriniz için