wmaraci reklam

1000 tekil US hitimle nasıl para kazanayım

16 Mesajlar 2.348 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Onu bunu bırakın da burada insanlardan yardım istiyorsun ama yardım etmeye gelince karşılık bekliyorsun. Ne denir ki sana ? Burası yardım ve dayanışma plartformu çıkar plartformu değil :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
US hiti candır can.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

downholl downholl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%100)

Ali Cevat adlı üyeden alıntı

Selamlar, şimdi bu forumda ki gelir modeli %90 adsense üzerine. Dolayısıyla denenmiş farklı bir yöntem tavsiyesinin geleceğini pek sanmıyorum. Şayet denenmemiş tavsiyelere de açığım dersen,

https://buysellads.com/

adresini önerebilirim. Başvurunuzu yapıyorsunuz, şayet uygun görülürseniz, reklam alanlarınız yanında çeşitli istatistikler ile site üzerinde yayınlanıyor. Reklam veren olarak kayıtlı olan firmalarda, bu istatistiklere göre reklam alanlarınızı satın alıyorlar.

Sistem içerisinde hatrı sayılır reklam verenlerde mevcut.

Bunun yanında affiliate reklamcılık yapan bir sürü yurt içi firma var fakat ben tavsiye etmiyorum. Bu işi Türkiye'de düzgün bir şekilde yürütemediler malesef. Yurt dışındakiler hakkında bilgim yok. Fakat yurt dışında bu affiliate reklamcılığın daha iyi yürütüldüğünü duydum.

Yöntem konusuna gelince, herkes ana kuzusu, herkes evine ekmek götürmenin derdinde, herkes okul vs gibi masraflarını çıkarmanın peşinde. Forumun amacı da bu zaten. Dayanışma içerisinde olmak.

Dolayısıyla şayet daha iyi bir yöntem varsa bunu herhangi bir şarta bağlamadan herkesin istifadesine sunmak, en doğru hareket olacaktır.

hocam tesekkur ederım , buyandsell.com her sıteyı kabul etmıyor benım sıtem normal bir film sitesi, sadece hitlerin %70 i usa %30 u uk ve canada diye dagılıyor.

Ek Olarak:

nickcenter adlı üyeden alıntı

Onu bunu bırakın da burada insanlardan yardım istiyorsun ama yardım etmeye gelince karşılık bekliyorsun. Ne denir ki sana ? Burası yardım ve dayanışma plartformu çıkar plartformu değil :)

sizde haklısınız belkı bıraz bencılce davranmıs olabılırım hocam haklısınız ama ben bu yontemı herkeze sunamam ama herkezınde bana sunmasını beklemıyorum zaten, ama olurda butarz bır kazanc yontemıne sahıp bır arkadas varsa ve yontemını paylasmak ısterse bende kendısıyle aynı paylasımda bulunurum demek ıstıyorum. Yanı ben acıkca kimseyi zorlamıyorum bana yontem gostersinler dıye, acık bir teklıf sadece. sizleri bununlada rencide etmek istemedim oyle birsey yaptıysamda özur dilerim. beklkide konuyu yanlış şekilde ve yanlış cümleler kullanarak açtım. tekrar kusura bakmayın eger ıstemedende olsa rencıde ettıysem.

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
hocam anlamadığım bu yöntemi sunarsanız siz kazanç kaybına mı uğrayacaksınız : ) download indirme butonlu reklamlardan kazanıyorsanız o ayrı ama onlarda kullanıcılara zararlı , neyse kolay gelsin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

zerare zerare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kasap
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
bir film sitesine göre 1k hit hayli az.

downholl downholl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%100)

zerare adlı üyeden alıntı

bir film sitesine göre 1k hit hayli az.

evet aslında baya az hıtı en az 5000 olması ıcın ugrasıyorum ama genl bır hıt ıstemıyorum sadece us,ca,uk olsun istiyorum belkibirazda diğer avrupa ülkeleri olabilir bu yüzden az gidiyo şuana ama inş arttırıcağımı düşünüyorum bakalım artık

Ek Olarak:

freetorrent adlı üyeden alıntı

hocam anlamadığım bu yöntemi sunarsanız siz kazanç kaybına mı uğrayacaksınız : ) download indirme butonlu reklamlardan kazanıyorsanız o ayrı ama onlarda kullanıcılara zararlı , neyse kolay gelsin.

evet aslında ana kazanc yontemım bu dıyebılırız, ama kullanıcıya bir zararı olan birsey degil, yanı herhangı zararlı bır sey yuklettırmıyor tıklayınca ,sadece reklam sayfalarına yonlendırıyo okadar.kullanıcılar ısterlerse reklam sayfasındakı ılgılı urunden faydalanabılıyorlar, ama oyle otomatık yukleme tarzı bırsey degıl yanı zararlı bır durum yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al