wmaraci reklam

1000 tekil US hitimle nasıl para kazanayım

16 Mesajlar 2.324 Okunma
wmaraci reklam

downholl downholl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%100)
1000 tekil us trafiği olan (hepsi google,bing yahoo, yandex karısık) bir yabancı film sitesiyle en iyi nasıl kazanılır, fikir verirseniz çok minnettar kalırım, şuan benim yöntemimle günlük 10 ila 30 dolar arası kazanıyorum, daha iyisini bilen arkadaslar varsa bana uradan veya özelden yazabilirlerse sevinirim,teşekkürler.
cybertek

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)
Selamlar.

Bildiğiniz yöntem hakkında herhangi bir bilgi vermemişsiniz. Şayet bu yöntem Adsense değil ise Adsense reklamlarından 1000 yabancı tekil ziyaretçi ile iyi para kazanabilirsiniz.
downholl

kişi bu mesajı beğendi.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri

downholl downholl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%100)
Sayın Ali Cevat cevabınız için öncelikle teşekkür ederim , yalnız adsense kullanamıyorum bu sitemde. Benim kullandığım yöntem hakkında bılgı vermedım evet haklısınız şöyle söyliyeyim kabaca bazı cpm ve özel reklam alımlarımla bunu gerçekleştiriyorum ayrıntılı olarakta anlatabilirim ama bunu bana gercekten başka bir yontem sunan arkadasa bende kendi yontemımı ayrıntılı anlatmak ıstıyorum. tekrardan konuma ilgi gosterıp cevap yazdıgınız ıcın tesekkur ederım.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Daha iyisini veya alternatifini sunmadan kendi yöntemimi sunmak istemiyorum demiş konu sahibi arkadaşımız yanlış anlamıyorsam. Saygı duyalım; cevapsız bırakma tercihimizi kullanalım o vakit :)
KAS downholl muhendiss

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci

Xin Xin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense artık eskisi kadar iyi değil. Bence bu konuda içerik ile ilgili firmalar yada etkinliklerin reklmalarını koyabilrsiniz.

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
6k hitle ben ancak 10tl kazanabiliyorum günlük , benimkide yabancı hit ama senin yöntem iyiymiş bence daha iyisinin olduğunu sanmıyorum :D
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

cybertek cybertek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 27 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bu aralar para kazanılmıyor ben dün ve ondan önceki günde 15 den fazla sitem var 2k-3k hit oluyo sayfa başı gösterim 1.30 kuruşmu öle bişey adsense berbat daha 3 sitede var popup ve adult reklam link kısaltma bıle gunluk 60 hit dıyo google analsytik 1k dıyo anlamadım bu işi

Ek Olarak: sölede biz de kazanalım vallahı boşa gidiyo bee ): sakız parası gelıyo resmen az kaldı dıcem firmalara siz bana okadar hit gönderin bensize vereyim oparayı dıye

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)

cybertek adlı üyeden alıntı

bu aralar para kazanılmıyor ben dün ve ondan önceki günde 15 den fazla sitem var 2k-3k hit oluyo sayfa başı gösterim 1.30 kuruşmu öle bişey adsense berbat daha 3 sitede var popup ve adult reklam link kısaltma bıle gunluk 60 hit dıyo google analsytik 1k dıyo anlamadım bu işi

Ek Olarak: sölede biz de kazanalım vallahı boşa gidiyo bee ): sakız parası gelıyo resmen az kaldı dıcem firmalara siz bana okadar hit gönderin bensize vereyim oparayı dıye

:D ben cpmstar kullanıyordum oyun sitemde dünkü tablo şu şekilde
Report for May 03, 2015
Impressions CTR Clicks eCPM Estimated Revenue
15,969 0.44 % 70 $0.00 $0.07
sinir oldum kaldırdım arada bir yem atar gibi 3dolar falan veriyorlar ama genelde bu şekilde : )

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)

downholl adlı üyeden alıntı

Sayın Ali Cevat cevabınız için öncelikle teşekkür ederim , yalnız adsense kullanamıyorum bu sitemde. Benim kullandığım yöntem hakkında bılgı vermedım evet haklısınız şöyle söyliyeyim kabaca bazı cpm ve özel reklam alımlarımla bunu gerçekleştiriyorum ayrıntılı olarakta anlatabilirim ama bunu bana gercekten başka bir yontem sunan arkadasa bende kendi yontemımı ayrıntılı anlatmak ıstıyorum. tekrardan konuma ilgi gosterıp cevap yazdıgınız ıcın tesekkur ederım.

Selamlar, şimdi bu forumda ki gelir modeli %90 adsense üzerine. Dolayısıyla denenmiş farklı bir yöntem tavsiyesinin geleceğini pek sanmıyorum. Şayet denenmemiş tavsiyelere de açığım dersen,

https://buysellads.com/

adresini önerebilirim. Başvurunuzu yapıyorsunuz, şayet uygun görülürseniz, reklam alanlarınız yanında çeşitli istatistikler ile site üzerinde yayınlanıyor. Reklam veren olarak kayıtlı olan firmalarda, bu istatistiklere göre reklam alanlarınızı satın alıyorlar.

Sistem içerisinde hatrı sayılır reklam verenlerde mevcut.

Bunun yanında affiliate reklamcılık yapan bir sürü yurt içi firma var fakat ben tavsiye etmiyorum. Bu işi Türkiye'de düzgün bir şekilde yürütemediler malesef. Yurt dışındakiler hakkında bilgim yok. Fakat yurt dışında bu affiliate reklamcılığın daha iyi yürütüldüğünü duydum.

Yöntem konusuna gelince, herkes ana kuzusu, herkes evine ekmek götürmenin derdinde, herkes okul vs gibi masraflarını çıkarmanın peşinde. Forumun amacı da bu zaten. Dayanışma içerisinde olmak.

Dolayısıyla şayet daha iyi bir yöntem varsa bunu herhangi bir şarta bağlamadan herkesin istifadesine sunmak, en doğru hareket olacaktır.
swoorr freetorrent

kişi bu mesajı beğendi.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri

KaGaN KaGaN 1881-193∞ Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coğrafyacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 40 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
1K hitle 30TL kazanıyorsan zaten daha iyisi yoktur.
Karikaturname akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al