wmaraci reklam

150-200k ile internet yatırımı

63 Mesajlar 7.921 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hcanpek Hcanpek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bence parayla iki iş yapılabilir birincisi e-para üzerine yüklenme yapılabilir, ikinci olarak da radyo sistemi podcast yapılabilir asla paranın tamamını tek işe gömmemek gerekir ayrıca tahminimce yaklaşık 5 sene sonra radyo yayınları sohbetler,e-kitaplar ve seslendirmeler daha yaygınlaşıcak

wmaraci
reklam

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
YT kanalı açardım ben bir sektörde odaklanır ama YT için dediysem oyun yada challange gibi boş şeyler değil.. sektörünü iyi araştır derim. Piyasada az ama çok izlenen gibi

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

Mesut034 Mesut034 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
up up beyler hayla hali hazırda bir yatırım bulamadım 3 aylık gibi bir hastanelik sürecim oldu geri durdum piyasadan varmı önerisi olan ?

• Üyelik 25.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

TolgaYılmaz adlı üyeden alıntı

Kesinlikle mobile yönelik bir proje olmalı ve diğer arkadaşlarında dediği gibi androis ve ios markette ihtiyaç duyulabilecek bir alan olmalı.

uygun bir sektör bulamadım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hakanozturk222 hakanozturk222 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT destek uzmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Eskişehirde olsaydınız fikir alışverişi yapmak isterdim. yayında olan mobil uygulama ve geliştirdiğimiz bir proje var. bilgi alışverişi yapabilirdik.

hayran hayran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TEKNİSYEN
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 241
  • Beğeniler 16 / 42
  • Ticaret 12, (%100)
güzel bir ev kirala 1+1 2+1 tarzı burayı ofis niyetine kullan 2 tane kafa dengi arkadaşın ve sen olarak gerek twitter instagram facebook tiktok vb sosyal medya mecralarında büyük kitleli hesaplar için yatırıma gir tek sayfa olarak değil bir çok sayfa açarak ilerle büyük bir kitleye sahip ol youtube yatırım yap elinde büyük bir sosyal medya gücü olsun ondan sonra para her türlü gelir. elinin altında 10 m kitleye reklam verecek potansiyel olsa her türlü para kazanırsın. ve e ticaret için on numara bi alt yapın olur

ZIPPKIN ZIPPKIN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Internet Marketing
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Mesut034 adlı üyeden alıntı

Aradığım sektör bu fakat ne tür bir uygulama olucak onda kesinleşemedik yani genellikle arkadaşlık uygulaması tutuyor Ama nasıl birşey Azar gibi görüntülü mü yoksa takipçili mi vs

Azar vs tarzi, kullanicilarin toplu kullanmasi gereken, topluluk olusmadigi takdirde butun paranizin cop olacagi isler, bir kaleden diger kaleye sut cekmeye benzer. 90 a da takabilirsin (takanlar cok oldu malum) ama takma ihtimalin nedir? cook dusuk. Bu tur topluluk projelerine o para yetmez, devede kulak kalir. Ha git amerikada yasa, oranin ekosisteminde bu ise basla, sansin cok daha buyuk ama o para da amerikada cabuk erir be kardesim.

Oyun veya Clenar Pro tarzi uygulamalar da cok zor. Cleaner pro biraz daha mantikli yine de. Herkes tarafinda kabul gorecek oyun uretme ihtimalin dusuk. Kazandigin kullanicilar bir sure sonra patir patir dokulecek. Kazanilmis kullanici diye bir sey olmayacak eger angry birds veya candy crush gibi bi sey tutturamazsan.

Gecmiste bu tur seyleri denedim, gordum, yanildim, ogrendim. O yuzden son sefer burada ilanini da gorebilecegin Browser projesini yaptim
https://wmaraci.com/forum/web-site-alisverisi/hazir-para-makinesi-602886.html
Gerisini oradan okuyabilirsin. Ilgilenebilecegini dusunup ozelden iletisim bilgilerimi atiyorum. Ticaret olup olmamasi cok onemli degil. Bildiklerimi paylasirim, katilirsin katilmazsin apayri mevzu.
Fakat bu browserla alakali olani biteni daha detayli ogrendiginde, fikrinin ve de hayatinin olumlu yonde degisecegine bahse girerim. (Guncellemeyi de yaptigin takdirde ki kolay bi is, bu projeden zarar etmen, orantisiz buyuyememen icin saglam becereksizlik gerekir.) bi goruselim, neden bu kadar emin konustugumu cok net anlayacaksin muhtemelen.

• Üyelik 25.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

hakanozturk222 adlı üyeden alıntı

Eskişehirde olsaydınız fikir alışverişi yapmak isterdim. yayında olan mobil uygulama ve geliştirdiğimiz bir proje var. bilgi alışverişi yapabilirdik.

Eskişehire gelmem sorun değil, projelerinizden bahsederseniz oturup konuşuruz bende mobil uyguluma üzerine düşünüyorum

ea35 ea35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 157 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
medya şirketi kurar büyük sayfaları(instagram vs) kendime bağlardım yada satın alırdım

sanalexpress.com - Yeni Nesil İlan Sitesi - İlanını Ekle Para Kazanmaya Başla !

• Üyelik 25.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

ea35 adlı üyeden alıntı

medya şirketi kurar büyük sayfaları(instagram vs) kendime bağlardım yada satın alırdım

Medya şirketi derken

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al