wmaraci reklam

2 Milyon TL Sermaye

70 Mesajlar 7.629 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
işletmeyle başlarım ticarette büyük paralar var.
Al sat yaparım (araç alımı satımı)

Solargezi.com
wmaraci
reklam

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam beraber ortak iş yapabiliriz pm atmanız yeterli.

Deneme

yilmazzekariya yilmazzekariya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç Birine gerek yok her işin bir riski ve bedeli var sen en iyisi kendine güzel bir daire bir araba geri kalanı güzel faiz veren bir bankaya koy. ordan gelsin heray beklentilerini karşılar

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Konuya başkaları ne yazdı acaba merakımdan bir bakayım dedim. Forumdaki insanların hiç değilse bile en azından çoğunun akıllı insanlardan oluştuğunu düşünürdüm ama yanılmışım.

Bazı “beton” kafalar yok ev al kiraya ver, yok müteahhit ol risksiz iş, yok paranı bankaya yatir faizini ye yat, yok kripto para vs vs ne kadar boş işler varsa yazmışlar. Bunları yazan arkadaşlar hayatları boyunca böyle paralar kazanamayacak onu üzülerek belirtiyim.

1) Parayı faize yatır ye diyen bir insan paranın bankada faizde dura dura kazandığını zannedip kaybeden insandır. Kafası basmayan man kafalar için örnek;

Sen 2 milyonu bankaya atıp 20-30 bin lira aylık para alarak kazandığını zannediyorsun ama Türk lirasının sürekli değer kaybını ve enflasyonu hesaba katmıyorsun. Yani kazandığını zannederek kaybediyorsun. O para bankada faizde durduğu hergün eriyor eriyor ! Bu yüzden hiçbir zaman kazanamayacaksın.

2) Beton kafalar yine yazmış ev,dükkan al ver kiraya. Bunun neden mantıksız ve kârsız olduğunu kafası basmayan arkadaşlara örnek vererek anlatayım;

Günümüzde ortalama bir semtte 2+1 daireler 200-300 bin liradan başlayan fiyatlarla satılır. Bu ortalamada evlerin kirasi genelde maksimum 1500 lira olur ( 200 bin / 1500 kira = 133 ay, yani 11 yılda kendini kurtarıyor. Ondan sonra Allah ömür verdiyse kâr edersin. Şahsen bana 11 yıl sonra kazandıracak evin .... diye düşünüyorum ben :) ) Daha birçok dezavantaj var ama anlayana bu kadarı yeter diye düşünüyorum.

3) Müteahhit olmak öyle hemen 1-2 milyon ile başlayayım onu yapar satarım sonra başka yaparım satarım gibi düz mantık işi değil. Çok farklı bir sektör zaten yeterince müteahhit var memlekette. İnşaat baronları kolay kolay ekmek yedirmezler bu sektörde başkasına.

4) Kripto para diyen arkadaş gördüm. Btc den sonra hala ders alamamış bizim milletimiz. Bu kadar parası olan mantıklı bir insan yarın ne olacağı belirsiz elle avuçla tutulmayan bişeye parasını yatırmaz zaten

Konuya daha önce yorumum oldu. Yazdıklarım hakkında düşünüp, uygulamaya geçebilirsin.

İlla iş tavsiyesi yatırım tavsiyesi istiyorum diyorsan, en basitinden google’ a gir , itü arikovani yaz. Zehir gibi gençler zehir gibi projeleri ile yatırım bekliyorlar. Bu projeleri incele ve kafana en çok yatan projelere yatırım yap bence. O gençler arasından kolay kolay başarısız girişim çıkmıyor. Ayrıca 50-100 bin lira gibi bir yatırımla belkide milyonlarca dolar değerindeki bir şirketin %25-50 lik kısmına sahip olabilirsin :)

Ayrıca itü arikovani büyük firmalar tarafından desteklenen bir kitlesel fonlama projesi.

Bazı vizyonsuzlara bakma sen, Herkese ne yapmam gerek diye de sorma. Kendileri gibi vizyonsuz insan yaparlar seni
aydindoner xibidi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WebDevelopers WebDevelopers Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
Ben senin yerinde olsam ( sadece adsense ile gerçekten sabit gelire sahip büyük diyebileceğim ( en az 3 yıldan fazladır ortalama aynı gelire sahip geliri +40 bin tl ve üzeri olan 2 veya 3 tane siteyi satın alırdım ) örneğin zamanında hatırladığım gezginler sitesine 1 milyon tl gibi bir teklif gelmişti böyle bir sağlam 2 site alır 80 bin tl geliri elde ederdim ) ki emin olun sizi yürütür ofisleriyle beraber herşeyini satın alabilirsiniz 1 milyon tl ye patlar buda size ) geri kalan 1 milyon tl yi ise bankada tutardım her ihtimale karşı bu 80 bin tl ile geçinirdim :)

Edit : Zamanında 15 bin tl ye buradan site alıp 2 yılda 70 bin tl para kazanmıştım.

MustafaZahit MustafaZahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

ONE adlı üyeden alıntı

Hocam tamamen tercih ettiğiniz kategoriye göre değişir ancak tüm siteleri yakın kategorilerde seçin ve hepsine aynı değeri verin. Eğer benim kategorimde olursa başlangıç için aylık 5k bırakır 10 site.

Kopyala yapıştır yapıp bir alana girmek istemiyorum . Fakat bu araştırmayı yaparken belli başlı ölçüler var . Özgün bir içerik üretmeye çalışıyorum . Özgün içerik bulma aşamasında bir öneriniz var mıdır hocam ?

mfgrbz mfgrbz Zurna da bir çalgıdır Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım & Grafik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 15 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılım ekibi kurup sadece mobil uygulama ve web projeleri üretirdim.
En iyi paralar kazandıran girişim her zaman mobil uygulamalar olacaktır.
Tabiki çok iyi projeler üreterek

Paratic Paratic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
2 milyon TL çok büyük bir para değil, 5-10 arası personelli bir yazılım firmasının 1 yıllık gideri, bu nedenle çok iyi analizler çıkartılıp, sektördeki açıklara göre iş yapmak lazım. yoksa para 1 yılda çarçur olur gider.

Allah bol kazançlar versin şimdiden.

Punsier Punsier WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Uzman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
E-ticarete gir
1 koy 10 al

mguvenc85 mguvenc85 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnşaat mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
inşaat işine gir ama yap sat diil taşeronluk :) Şuanda 70 dairelik inşaatın ince işlerini yapmaktayım.Ve elimizde 3 proje daha var.Ayrıca aylık 100binin üzerinde para kazanabileceğin bi proje var detay istersen özelden görüşürüz.

www.hafifyuktaksi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al