wmaraci reklam

20 yıllık bir domain'in nasıl önüne geçebiliriz?

31 Mesajlar 3.593 Okunma
smmexpress

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
.edu .gov artık prestijli domainlerden link alın anca kurtarır :)

hesap satış
wmaraci
reklam

seomarkam seomarkam Google SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yerel Firma Rehberi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
Google organik hit linki ve blog backlink çalışmaları yapılabilinir.
bit.ly/googleorganikhit
profdizayn

kişi bu mesajı beğendi.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam merhabalar ( biraz dobra bir eleştiri olacak ... ) öncelikle rakip siteniz ve sizin siteniz arasında uçurum var. Siz türkiyede 99 binlerdeyken malum site dünya sıralamasında 123 bin. Rakibinizin 100 e yakın backlinki dünya sıralamasında ilk 1000 olan siteler ki toplamı 2700. Yorumlarımı lütfen yanlış anlamayın ama sizin sitenizde oldukça sıradan yıllar öncesinde yapılan klasik şirket sitesi , 23 tane backlinkiniz var. Siz google olsanız kimi ilk sırada listelersiniz acaba best brands kelimesinde ! > en iyi marka anlamına gelen gelimeyi ki ingilizce olarak sizin com.tr alan adınızla ve türkçe içeriklerinizle gelmeniz çok kaliteli bir çalışma gerektirir. benimde seo firmam var bende bu işi yapıyorum , yanlıs anlamayında bu kadar neden varken sizin neden 1. sırada değilim diye sormanız bile hata bence. iyi çalışmalar
TheThanatos

kişi bu mesajı beğendi.

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
7 aylık siteyle 14 yıllık siteyi geride bırakabildim çok kaliteli çalışan seocularla çalışırsanız ve doğru planlama yaparsanız geçebiliyorsunuz.
profdizayn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)

yusufocak adlı üyeden alıntı

Hocam merhabalar ( biraz dobra bir eleştiri olacak ... ) öncelikle rakip siteniz ve sizin siteniz arasında uçurum var. Siz türkiyede 99 binlerdeyken malum site dünya sıralamasında 123 bin. Rakibinizin 100 e yakın backlinki dünya sıralamasında ilk 1000 olan siteler ki toplamı 2700. Yorumlarımı lütfen yanlış anlamayın ama sizin sitenizde oldukça sıradan yıllar öncesinde yapılan klasik şirket sitesi , 23 tane backlinkiniz var. Siz google olsanız kimi ilk sırada listelersiniz acaba best brands kelimesinde ! > en iyi marka anlamına gelen gelimeyi ki ingilizce olarak sizin com.tr alan adınızla ve türkçe içeriklerinizle gelmeniz çok kaliteli bir çalışma gerektirir. benimde seo firmam var bende bu işi yapıyorum , yanlıs anlamayında bu kadar neden varken sizin neden 1. sırada değilim diye sormanız bile hata bence. iyi çalışmalar

Hocam siz olayı çok ters anlamışsınız. Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim ancak;

1. "best brands" değil "best global" 1. sıraya gelmek istediğim kelime.

2. Ben neden 1. sırada değilim demedim :) konu başlığından zaten fikir isteme nedenim çok açık burda ağlamadım "herkesin önerisini dikkate alabilirim" dedim yani siz olaya tamamen fransız kalmışsınız.

3. Analiz için emek verdiniz teşekkür ederim ancak;

Benim sitemin analiz raporu resimdedir.

4. "bestglobal" (birleşik) yazınca 1. sırada çıkıyor da arada boşluk olunca neden çıkmasın? :) o kadar site var nerelerden nerelere gelmiş madem seo firmanız var böyle bir yazı nasıl yazabiliryosunuz şaşırdım açıkcası.

5. Arada uçurum olduğunun zaten farkındayım yazdığım yazıdan, bunun farkında olduğumu anlamanız gerekti diye düşünüyorum ben sadece bu olaydan nasıl sıyırabilirm diye fikir alışverişi yapmak istedim.

Ve emin olun o sitenin önüne geçicem bir şekilde ama bugun ama yarın.. :)

Neyse Velhasılıkelam yazdığınız yazıya cevap olarak yazdım bunları. Amacım tartışmak çıkarmak değil lütfen öneriniz varsa paylaşın yoksa konuyu baltalamak gibi oluyor. Tekrar teşekkür ederim

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
yusufocak ilk olarak kendi SEO firmam var demişsiniz ancak sitenizi incelediğimde SEO da büyük etken yaratan uyumluluk sorunlarınız var ilk olarak kendi sitenizi düzeltmenizi öneririm size..
profdizayn yaklaşık 5. yılımı dolduruyorum bu SEO sektöründe geçmişde dijital pazarlama ve web tasarım ağırlıklı çalıştım deneyimlerimden yola çıkarak şunu söylemeliyim ki yapılamayacak bir şey ama çok sağlam altyapı sağlanması lazım 1. size ilk olarak yerel SEO yani Türkiye bazlı SEO gerekiyor baştan sıfırdan siteniz için altyapı oluşturulması lazım 2. global olmak içinse yine işlem yerel SEO dan geçmektedir dünyanın büyük ülkeleri üzerinde SEO yapacaksınız İngiltere bazlı Almanya Bazlı Fransa bazlı sitelerden bahsediyorum bunlarda da belirli bir otorite yakaladıktan sonra devamı gelecektir bu sürec 3 ayda olacak birşey değil minimum 9 ay diyebilirim çok kapsamlı bir çalışma olacaktır. şunuda söylemeden geçemiceğim backlinkleri ahref majestic ve çeşitli yerlerden araştırırsanız daha kesin sonuca ulaşacaksınız bir dipnot daha artık pagerank ın önemi kalmadı google tarafından da duyuruldu trust rank ı yüksek sitelerden link çıkışı almanızı öneririm iyi geceler dilerim.
profdizayn

kişi bu mesajı beğendi.

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
.Edu linkle vs öne geçmek çok zor. Keşke o kadar kolay olsa da geçsek. Dediğim gibi 900-1000 TL verin garanti geçiş yapın. SEO Hocası en ideal seçimdir.
profdizayn

kişi bu mesajı beğendi.

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)

muhammedavci adlı üyeden alıntı

yusufocak ilk olarak kendi SEO firmam var demişsiniz ancak sitenizi incelediğimde SEO da büyük etken yaratan uyumluluk sorunlarınız var ilk olarak kendi sitenizi düzeltmenizi öneririm size..
profdizayn yaklaşık 5. yılımı dolduruyorum bu SEO sektöründe geçmişde dijital pazarlama ve web tasarım ağırlıklı çalıştım deneyimlerimden yola çıkarak şunu söylemeliyim ki yapılamayacak bir şey ama çok sağlam altyapı sağlanması lazım 1. size ilk olarak yerel SEO yani Türkiye bazlı SEO gerekiyor baştan sıfırdan siteniz için altyapı oluşturulması lazım 2. global olmak içinse yine işlem yerel SEO dan geçmektedir dünyanın büyük ülkeleri üzerinde SEO yapacaksınız İngiltere bazlı Almanya Bazlı Fransa bazlı sitelerden bahsediyorum bunlarda da belirli bir otorite yakaladıktan sonra devamı gelecektir bu sürec 3 ayda olacak birşey değil minimum 9 ay diyebilirim çok kapsamlı bir çalışma olacaktır. şunuda söylemeden geçemiceğim backlinkleri ahref majestic ve çeşitli yerlerden araştırırsanız daha kesin sonuca ulaşacaksınız bir dipnot daha artık pagerank ın önemi kalmadı google tarafından da duyuruldu trust rank ı yüksek sitelerden link çıkışı almanızı öneririm iyi geceler dilerim.

teşekkür ederim hocam saolun

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Benzer sorunu farklı bir site ile yaşamıştım. Sitemi optimize edip açılış hızını 1 saniyenin altına indirdiğimin 3. gününde en üst sırada çıkmaya başladım. Tabi bu her site için geçerlimidir bilmiyorum ancak site hızının sıralama da ciddi önemi olduğunu biliyorum.
Siteniz bu hızda açılırken backlink çalışmasını ilk etapta önermem. Ve sitenizin bir ziyaretcisi olarak şunu söylemeliyim ki sitenin görünümü oldukça kötü.. İnsanın 1 saniye bile sitenizde durası gelmiyor. Standart kurumsal kimliği bir kenara bırakıp daha modern, teknolojik ve insan psikolojisine hükmeden renkli bir site kurmanızı tavsiye ederim. 'Yanlış anlaşılma olmasın bunları gayet iyi niyetle yazdım'

Ek olarak: Sitenize SSL Sertifikası almanızı da şiddetle öneririm. SSL olan sitelere google öncelik tanıyor.
profdizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Yine burayı '' seyo fiymam vaycılar. '' basmış desenize.. Yüz tanesine sorsam hanginiz vergi ödüyorsunuz, hanginiz resmisiniz, hanginizin belgesi, hanginiz ne başardınız diye 1-2 tanesi doğru dürüst cevap verir. Cebinde 20 TL'si olan Domain alıp Seyocu oluyor vay arkadaş.

Kardeşim profesyonel kişilerle görüşmek istiyorsan sana verdiğim bağlantılara tıkla ara görüş sana gerekli bilgiyi sunarlar.

SEO Abi - SEO Hocası

İyi geceler.
profdizayn MuhammedAVCI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al