wmaraci reklam

30.000 tl sermaye ile ne is yapardiniz

34 Mesajlar 4.473 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SamedSEZGiN SamedSEZGiN Eski adı: Mirzaturumre Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 99 / 123
  • Ticaret 17, (%100)
Öncelikle babanızın size verdiği 30,000 TL bir alın teri ve emeğin birikimi. Bu şekilde düşünün.

İnternet üzerinden satacağınız ürünler için araştırma yapabileceğiniz çok fazla platform var. Borsa'da kazan diyen arkadaş kendi kazanmaya devam etsin.

Faize hiç bulaşma. Helal ekmeğine haram katarsın.

Eğer sürekli bir işim olsun, elimde sanatım olsun diyorsan meslek öğren ve eğitimine harca...

Ama elinde mesleğin varsa ve bu(tasarım, seo, yazılım) gibi bişeyse o zaman çok da düşünmene gerek kalmadan istediğin her ürünü satabilirsin.

Saygılar
basich

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
basich

12 ay beklemeyin zaten sadece ana paraya dokunmayın diyorum. Tabi bu ayrıntıları banka ile konuşmak gerekir bazısı bunu kabul etmiyor, yada erken çıkarsan ciddi para kesiyor.

Çok uzatmak istemiyorum ancak ben kimler gördüm adam 5 vakit namazını kılıp hacca giddip sonrada parasını faizde tutan mı dersin. Para başka birşey yapmıyorum diyenden bile kuşkulanın.

Babamın bir lafı vardır param var diyenden korkma param yok diyenden kork diye.
basich

kişi bu mesajı beğendi.

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Banka faizi kazandırmaz paranızı eritir. Ne kadar paranız olursa olsun, isterseniz 2 milyon dolarınız isterse 20000 dolarınız olsun paranız bir kaç yıl içerisinde erir sadece miktarı aynı kalır.

Banka faizleri yıllık enflasyon, tefe-tüfe, kurların altında oran vererek sizin paranızı kullanır. Fakat size aslında para vermez, paranız her yıl azalır.

Şöyle düşünmek gerekirse;

2009'da 10.000 tl para yatırdınız
20190'da o para yine 10.000 tl diyelim.

2009'da ikinci el az kullanılmış volkswagen polo alabilecekken
2019'da ki 10.000 tl ile polo'nun 4 lastiğini alamazsınız.

Bunun yerine ilk önce sektörünüzü belirleyin.
Web üzerine işe girecekseniz 5-6 adet blog kasın, para ile yazılar yazdırın ve sürekli makale girin. Meyvelerini 1.5 yıl içinde yersiniz.

Ya da alt coinlere basın. Tavsiyem Miota'dır.

Eğer elle tutulur bişeyler yapacağım diyorsanız sizin veya yakınınızın erbabı olduğu bir iş yapın fakat size bunu da önermem. Neden derseniz ekonomimiz pek iç açıcı değil. Önünüzü görmeden bu dönemde işletme açılmaz.

Bu konuda en önemli şey para sizin. Başkasının fikri ile bir işe direkt girmeyin, o sadece fikrinin başarısız olduğunu öğrenir, siz paranızdan olursunuz.
Dikkatli olmakta fayda var, yakınlarda sohbet etme fırsatı bulduğum bi inşaat devinin sahibi bile ilk önce elimizdeki işleri bitirelim demişti. O bile önünü görmeden iş yapmıyor. Dikkatli olun, umarım kazançlı bir işe yönelirsiniz.

:) İyi Forumlar.
sterk Lim10Ata basich

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

gurkanozgurtr gurkanozgurtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Biyomedikal Cihaz Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Şartlarınızı bilemem lakin genç nüfusun fazla olduğu bir alanda yer alıyorsanız ve rent a car sektöründe rakipleriniz az ise bir rent a car kurabilirsiniz. Üzerini kredi ve desteklerle tamamlayarak kazanabilirsiniz. Günde 3 araç kiralasanız ve 100 TL gibi bir rakamdan fire vermeden 30 gün boyunca kiralasanız 9bin TL gibi bir rakam yapar. Babanızın size verdiği paranın 1/3 gibi bir kısmını çıkardınız. :)
basich

kişi bu mesajı beğendi.

vonn.click | Kurumsal Web Tasarım Çözümleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
gurkanozgurtr hocam rent a car sektörü şu anda kan ağlıyor diyebilirim. Fire vermeden 30 gün boyunca kiralamak imkansız gibi birşey. Onun dışında kasgo fiyatları yüksek, kiralayanlar çarpıyor araba bazen 1 hafta tamirde yatmak zorunda kalıyor. Hem çalışmıyor, hem masraf.

3 araba almak demek +rent a cart kasgosu, mtvsi, 150000 tl demek.

Pek kazandırmaz. Hatta eksiye düşürmezse iyidir...
SENibrahim basich BANK

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

gurkanozgurtr gurkanozgurtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Biyomedikal Cihaz Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
YakupYLDZ evet o sektörün sıkıntısını az çok biliyorum lakin araç kaç gün yatarsa yatsın suçlu olan tarafından ya da kasko şirketi tarafından bir şekilde mağduriyet çözüme ulaştırılıyor diye biliyorum. Örnek veriyorum bir müşterin aracını kiraladı ve Bolu güzergahında kaza yaptı. Araç üzerinde kaç gün işlem yapılıyor ise bunu kendisi size ödemeli diye düşünüyorum. Araç teslim alırken onaylanan belge ya da anlaşma metninde her ne ise artık bunları belirtmek en doğal hakkınızdır.
YakupYLDZ basich

kişi bu mesajı beğendi.

vonn.click | Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)

Snews adlı üyeden alıntı

Borsa uzerinden al sat yaparak aylik paranizi yuzde 20 30 kazanabilirsiniz biz bircok musterimizle teminatli calisiyoruz ve dilerseniz whatsapp verin alsat islemlerimizi 3 aylik sonuclarimizi atalim

eğer lisansınız yoksa büyük bir suç olduğunu biliyorsunuz değil mi bu işlemin?
basich

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Borsaya girmeni önermem. Bu miktarla zaten faiz yenmez hocam. 1milyon TL gibi bir paran olsaydı faiz yemeni tavsiye ederdim. Sonuç olarak aylık 20K gibi bir para verecek. Bu parayla başka işler çok rahat yapılır.

Elinizde ki parayla sıfırdan bir Websitesi açıp büyütüp reklam yapmak en mantıklısı gibi. Bir proje düşünün(mobil appta olabilir) Gerekirse 5000 TLsi ile kodlatın. Kalanı ile reklam yapın.
(25000.. 15Ksıni reklam yapın 10K dursun elinizde.) Ama bu iş bir yılı bulabilir. Proje güveniyorsan en güzel yatırım.

Eğer tutmazsa burada makalesi 10 TL'den günde 5 6 makale yazmaya çalışın :/
basich

kişi bu mesajı beğendi.

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

Freeborn adlı üyeden alıntı

eğer lisansınız yoksa büyük bir suç olduğunu biliyorsunuz değil mi bu işlemin?

Sucmu bilmem ama 2 yildir 24 musterimizle calisiyoruz konisyonlu olarak ve ana parasina zaten dokunmadan parayi bize gondermiycek binance uzerinden hesap aciyor musterilerimiz ordaki api kodu verip ozel sistem botumuzla al sat yapiyoruz sozlesme zaten musteriye degil kendimiz icin komisyonumuzu gondermesse api kodu kaldiriyoruz para cekme islemi musteriye ait oluyor ve zaten donen islemlerimiz yuksek meblag oldigu icin 3 ayda ana parayi cekebilir arti paraylada devam ederiz yani bize sadece api kod veriliyor olay bu
basich

kişi bu mesajı beğendi.

Cannabis Cannabis www.bebek.baby Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo & Dijital Pazarlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
30 bine gerek yok, çok daha az bütçeyle ana paranı 1 ayda 2 katına çıkarabilirsin. İlgileniyorsan Pm At. )
basich

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al